06.06.2010 Sportul Studentesc – Gloria Buzau 2-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 06.06.2010 Sportul Studentesc – Gloria Buzau 2-1(0-0)

• This topic has 71 replies, 18 voices, and was last updated 11 years ago by 07Ex.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 72 total)
  • Author
    adso
    Member

@ashone wrote:

tare sint curios de ce nu apare acum pe forum taranul ala din buzau care ne explica noua acum ceva timp in urma ce echipa are buzaul si cum fac ei cacatul praf in divizia A si ce a facut gloria buzau pentru fotbalul romanesc…si i-am spus sa stea cuminte ca in 3 ani ajung rau si ca la promovare nu se aleg decit cu 10 mititei de caciula si 6 beri si o hora in centrul orasului…el, nu si nu…vioara e superantrenor, jucatorii bat Brazilia si daca ii scoli din somn…rupem divizia in doua…ne vedem simbata la meci.numai bine.

mi-l amintesc pe asta :))))))

07Ex
    Keymaster

Cred ca va referiti la “silvius”, suporterul Gloriei Buzau. M-am uitat pe forum si am gasit subiectul de acum 3 ani. Puteti si voi sa-l cititi aici, dar nu puteti posta pe subectul respectiv.

lsolcan
    Member

Petrolul a facut 0 – 0 acasa cu Concordia. Maine sarbatorim promovarea.

cameliu
    Member

Ce aproape suntem!
    Fiti maine cat mai multi in Regie!

Sincer,chiar nu ma asteptam ca Petrolul sa se incurce cu Chiajna chiar la ultimul lor meci in fata suporterilor….cred ca a iesit ceva scandal pe acolo dupa fluierul arbitrului :p .Oricum,pe mine nu poate decat sa ma bucure rezultat,multumesc Concordiei pentru micul cadou facut :D .Maine si intr-un picior vin pe stadion sa cant alaturi de galerie si jucatori promovarea noastra :ymparty: :ymparty: :ymhug: :ymhug:

07Ex
    Keymaster

Deci maine totul depinde de noi. Cu o victorie in fata Gloriei Buzau vom fi matematic promovati in liga I. Gloria trebuie si ei sa se simta bine dupa ce au scapat de retrogradare. Am inteles ca Bacaul n-au fost programati la al doilea meci, si deci implicit au retrogradat in liga a III-a. Ca la noi la nimeni.

doamneee nu imi vine sa cred cat de aproape suntem, dupa 4 ani de zile, dupa 3 sezoane mizere, 3 sezoane prin care ne-am tarat prin noroi, cu antrenori canadieni etc, dam totul uitarii si maine sa fim cat mai multi sa sarbatorim si sa felicitam jucatorii la ultimul meci acasa….cat de aproape suntem baieti dupa atata timp !!! ne vedem maine la stadion , o seara buna :ymhug:

adso
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

doamneee nu imi vine sa cred cat de aproape suntem, dupa 4 ani de zile, dupa 3 sezoane mizere, 3 sezoane prin care ne-am tarat prin noroi, cu antrenori canadieni etc, dam totul uitarii si maine sa fim cat mai multi sa sarbatorim si sa felicitam jucatorii la ultimul meci acasa….cat de aproape suntem baieti dupa atata timp !!! ne vedem maine la stadion , o seara buna :ymhug:

vezi ca de maine va trebui sa-ti schimbi semnatura :D

va fi o victorie la scor

o schimb cu cea mai mare satisfactie din lume 😡

dragos
    Member

Multumim DINI, OAE, CIOBI…..de asemenea, MULTUMIM Ilie Galerie !!!
    la finalul meciului de la ploiesti, galeria gazda a blocat accesul jucatorilor oaspeti de a se urca in autocar….a iesit cu ceva scandal/bataie.
    deh, nu-i prea placut sa simti cum pierzi munca de un an de zile tocmai la ultimul meci de-acasa….. 😮 😮 😮
    imi amintesc ca, in urma cu multi-multi ani, Serbanica (pe-atunci la fulgerul bragadiru) incurca farul (in deplasare) si ne promova.

maine nu voi mai pleca la buzau; voi merge la stadion sa cantam/dansam/bucuram alaturi de echipa noastra.

SPORTULE N-AI CEDAT
    si in “A” ai PROMOVAT !!!!! :ymapplause: :ymparty: :ymapplause: :ymparty: :ymapplause:

Zibling
    Member

Nici mie parca nu-mi vine sa cred ca nu voi mai spune celor cu care vorbesc ca “tin cu Sportul Studentesc, stiti… e echipa aia din Liga a 2-a”. 😮

ultrasro
    Member

Azi trebuie sa jucam cu calm, 1-0, apoi sa ii atragem spre terenul nostru si sa ii surprindem pe contraatac, repetitie pentru prima liga.
    Au trecut 4 sezoane in Liga 2, este destul!
    Forza Sportul!
    Toata lumea in Regie, toata lumea la meci!

ashone
    Member

@ultrasro wrote:

Azi trebuie sa jucam cu calm, 1-0, apoi sa ii atragem spre terenul nostru si sa ii surprindem pe contraatac, repetitie pentru prima liga.
    Au trecut 4 sezoane in Liga 2, este destul!
    Forza Sportul!
    Toata lumea in Regie, toata lumea la meci!

tacticule ce esti! daca tu azi stai calm io ma duc miine la scoala de popi!

multi
    Member

In A !!!

sorin
    Member

1-0

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 72 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.