06.09.2003 Unirea Uriziceni – Sportul Studentesc 0-2(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 06.09.2003 Unirea Uriziceni – Sportul Studentesc 0-2(0-1)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 66 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

:)

In plus nu stiu cat de bine le va fi jucatorilor daca va ploua. Cred ca in acel caz avantajul va fi de partea gazdelor, nu?

Ultras
    Member

Nu se stie niciodata. Din cate stiu terenul de la Urziceni este foarte bun, iar in retur cu Steaua am marcat toate cele trei goluri pe o ploaie torentiala ❗

Ultras
    Member

De pe Forumul Unirii

lupu

Data inscrierii: 01/09/2003
    Trimis: Joi 09 04, 2003 1:29 pm Titlul subiectului: unirea-sportu

cu ce iese galeria de la unirea in evidenta la meciul cu sportu mai ales ca e si televizat?
    sper ca galeria sa fie intr-adevar al 12-lea jucator
    sa fim cat mai multi la PELUZA MAGICA [/i]

PS. Cel mai probabil pe TV Sport pe care nu prea il retransmite nimeni pe cablu si e codat 😈

Tavi
    Member

o sa ii acoperim ca numar 😆

Tavi
    Member

… si ca voce!

Ultras
    Member

Sa speram ca nu vor fi atatia cati au fost la spectacolul oferit cu ocazia promovarii in Divizia B. Vezi pe site-ul lor http://www.fcunirea.ro/resources/evenimente/mari/ev1_3.jpg

Giani
    Member

@Ultras wrote:

Sa speram ca nu vor fi atatia cati au fost la spectacolul oferit cu ocazia promovarii in Divizia B. Vezi pe site-ul lor http://www.fcunirea.ro/resources/evenimente/mari/ev1_3.jpg

S-ar putea sa da, s-ar putea sa nu. Atunci poate o fi dat coana sonya de papica si berica gratis, si o fi chemat si “majoretele”. Cine a avut curiozitatea maladiva de a le citi mesajele de pe forum (eu am avut-o), stie la ce ma refer.

Din pacate, voi delega pe cineva sa strige si pentru mine… am avut proasta inspiratie de a programa o restanta tocmai sambata, la ora 10. Sper sa termin pana la 12 si sa pot posta pe forum evolutia scorului, live in a doua repriza. Depinde insa si de studenti.

Ultras
    Member

Din “pacate” eu o sa raman in Urziceni, mi-a facut coana Sonya o invitatie!

07Ex
    Keymaster

@Ultras wrote:

Nu, nu cred ca vor fi la fel de multi cati au fost la promovare, dar sigur vor avea 4-5 mii de spectatori in tribune. Sa nu uitam totusi ca noi suntem un fel de Rapid, Steaua sau Dinamo a seriei noastre. Daca nici cand joaca echipa locala cu Sportul nu vine lumea la stadion atunci cand? Cand vine Building sau Rarora? :)

Ultras
    Member

@97SiR wrote:

@Ultras wrote:

Nu, nu cred ca vor fii la fel de multi cati au fost la promovare, dar sigur vor avea 4-5 mii de spectatori in tribune. Sa nu uitam totusi ca noi suntem un fel de Rapid, Steaua sau Dinamo a seriei noastre. Daca nici cand joaca echipa locala cu Sportul nu vine lumea la stadion atunci cand? Cand vine Building sau Rarora? :)

cand vine Rulmentu’

Tavi
    Member

@Ultras wrote:

Din “pacate” eu o sa raman in Urziceni, mi-a facut coana Sonya o invitatie!

si noua nu ne zici … 😆

dragos
    Member

cu siguranta va vei lumea la stadion…….saptamana trecuta prima a transmis de la glina pe inter gaz…..asa ca s-ar putea sa ne transmita pe noi maine…….

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

cu siguranta va vei lumea la stadion…….saptamana trecuta prima a transmis de la glina pe inter gaz…..asa ca s-ar putea sa ne transmita pe noi maine…….

Poate daca dau meciul la TV vor veni mai putini pe stadion. 💡

Giani
    Member

Voi transmite cu intarziere de cateva minute evolutia scorului. Sunt la munca (am examen) dar voi fi in legatura telefonca cu baietii.

1-0 la pauza. A marcat Gigel Bucur in min. 44. Revin
    2-0 min. 47. Balan Suntem in min. 70

Rezultat final 2-0. tot e bine

@Giani wrote:

Voi transmite cu intarziere de cateva minute evolutia scorului. Sunt la munca (am examen) dar voi fi in legatura telefonca cu baietii.

1-0 la pauza. A marcat Gigel Bucur in min. 44. Revin

…este bine. Poate le mai dam doua-trei goluri in repriza II sa stam linistiti.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 66 total)
  • The topic ‘06.09.2003 Unirea Uriziceni – Sportul Studentesc 0-2(0-1)’ is closed to new replies.