06.09.2008 Sportul Studentesc – Prefabricate Modelu 1-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 06.09.2008 Sportul Studentesc – Prefabricate Modelu 1-1(0-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 75 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 4-a a ligii a 2-a, seria 1.
    Sambata 06.09.2008, ora 11:00, stadion Regie.

mkg
    Member

In acest meci nici nu concep alt rezultat in afara victoriei noastre! Singurul lucru pe care il doresc este umilirea ‘”fotomodelului”de o asa maniera incat sa plece din Regie plangand ! Sper intr-o victorie la cel putin patru goluri diferenta si la un joc cu un presing care sa ii urce cu popoul pe garduri!!
    Astia sunt singurii adversari pe care nu ii sufar din intreaga serie. Victoriile impotriva lor pentru mine conteaza mai mult decat promovarea .
    Deci fie sa ii tavalim pe toate partile si pe capul lor sa ne strigam dorinta de promovare !

bogdyany
    Member

O sa castigam cu 3-1! A sosit momentul si clipa sa invingem si noi aceasta echipa !

razvanR
    Member

Meci foarte dificil.

In clasamentul returului din sezonul trecut, Modelu a terminat pe locul 2 dupa Petrolul dar peste FC Otopeni si FC Brasov, avand 12 victorii si golaveraj 34-12 !!!

laucantona
    Member

pe mine m-ar multumii si un 1-0

eu zic 2-0..ca la meciul cu cetate..fara vreo emotie pentru noi..

Ultras
    Member
    Zibling
    Member

Sigur meciul cu Modelu incepe la ora 11:00 ? Ca daca e asa, eu as ajunge doar la sfarsitul primei reprize.

da..la 11 e meciu..ca am vazut ca il da sport.ro….11:00
    Fotbal Liga a II-a et 4 Sportul Studentesc – PREFAB Modelu�(DIRECT) ..

Ultras
    Member

Sper ca sambata sa mai avem parte de cateva curse marca Andrei Stanga, finalizate cu gol ca la Giurgiu, pe care să le pot posta pe blog. Cea de la Snagov a fost doar incalzirea… TAURUL FURIOS

ovidiu
    Member

Meci greu, dar sper intr-o victorie. Cei de la Prefab cam intotdeauna ne-au creat probleme.
    De acum cam incep meciurile tari :P . Nici nu-mi vine sa cred ca spun asa ceva.

Ma bucur ca-i pot vedea si eu pe baieti la tembelizor. Sper ca de data aceasta sport. ro sa nu-si mai schimbe programul.

Hai baietii! Poate … poate reusim sa trecem si peste cei de la Modelu.

mkg
    Member

Si eu imi doresc mai multe asemenea curse indiferent de numele celui care o face .M-as bucura mai mult sa aud de Andrei Stanga ca fiind coautor la reusitele echipei jucand rolul unui pivot de ultima pasa (cum era Koller anii trecuti) sa aiba stiinta jocului fara minge pentru a crea culoare pentru colegi,stiinta demarcarii,o protectie a balonului deosebita in asa fel incat sa nu primeasca fault in atac la preluare,si nu in ultimul rand rafinamentul paselor filtrante.
    Daca in patrunderile lui vedeam in afara fortei , tehnica in regim de viteza tipam de bucurie ca la noi s-a descoperit noul Camataru .Asa insa m-as bucura sa vad un Andrei Stanga muncitor si altruist. Va rog sa nu ma intelegeti gresit fiindca imi place totusi jocul acestui baiat care inca mai are potential de crestere si m-as bucura sa il vad jucand mai mult si nu pe finaluri de meci cand plecarile sale in forta inca lente si greoaie se suprapun peste oboseala de final a apararilor unor echipe totusi modeste .

Sa speram ca Andrei anul asta va merge numai pe o panta ascendenta,meci de meci…si poate..doamne ajuta ne va ajuta sa promovam..sperante sunt si dupa declaratia lui Tibi Balan…Noi speram, nu avem altceva de facut..Eu,unul,sunt increzator

Tavi
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

Sa speram ca Andrei anul asta va merge numai pe o panta ascendenta,meci de meci…

Daca-si vede de treaba lui in (maximum) 2 ani e la nationala. Bafta Andrei!

07Ex
    Keymaster

Pe Internet se poate vedea meciul asta undeva? Aici ma refer la streaming video nu java applets, asa cum are ProSport.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 75 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.