06.09.2008 Sportul Studentesc – Prefabricate Modelu 1-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 06.09.2008 Sportul Studentesc – Prefabricate Modelu 1-1(0-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 75 total)
  • Author
    Radu Dobrin
    Member

@07Ex wrote:

Pe Internet se poate vedea meciul asta undeva? Aici ma refer la streaming video nu java applets, asa cum are ProSport.

canalul respectiv are ceva “live” pe acolo. Acum, ce inteleg ei prin asta, e greu de zis…Altfel incearca sopcast daca il prinzi pe undeva la ora aia…(cameliu avea niste linkuri bune parca…)

ps…cool-tv.net era unul dintr ele…

laucantona
    Member

despre meciul online pot sa spun ca m-am gandit si eu sa ma trezesc la 3am ora Winnipeg-ului sa-i vad direct pe http://www.sport.ro/live dar nu am facuto niciodata…e totusi prea devereme (dimineata…de multe ori muncesc sambata de la 9 am si asta imi face ziua praf, dar si sezonul..spre ultimele etape daca avem sanse o voi face)…dar ce pot sa spun ca in urma cu 1-2 saptamani am vazut direct pe acelasi canal (de pe la 9am ora mea) UTA – U Cluj…deci se poate receptiona..direct si inca bine..nu perfect..de ex ma uit la prima liga ( a lui mitica) cand sunt derbyuri (mai ales ardelenii…dar sunt cam praf anul asta) si le vad foarte clar cu sopcast-ul instalat.

s-ar putea sa fie pe http://www.cool-tv.net/ la sport.ro….dar nu sunt 100%

07Ex
    Keymaster

Multam mult! O sa incerc sa ma scol la 4 dimineata (ora din Toronto) ca sa-i vad pe ai nostri, dar daca nici unul din link-urile de mai sus nu vor functiona, ma voi duce la culcare. 😆

Ultras
    Member

Anvancronica meciului Miluţii

alexandrual
    Member

voi fi si eu la meciul asta acolo la stadion!
    O sa imi iau si mingea sa fac niste jonglerii pe acolo! ;)

chiar!.. are cineva pile pe acolo sa ma bage si pe mine in incinta stadionului(asa ca si copil de mingi) poate fac la pauza o reprezentatie de freestyle pe teren…

Tavi
    Member

@alexandrual wrote:

chiar!.. are cineva pile pe acolo sa ma bage si pe mine in incinta stadionului(asa ca si copil de mingi) poate fac la pauza o reprezentatie de freestyle pe teren…

Chiar! Ar fi o idee! Desi mie imi suna mai bine niste majorete 😆

Sorry Alex! No offence! 8)

alexandrual
    Member

pai unii cand ma vad la freestyle ma striga ‘majoreta..majoreta’, asa ca… 😆

ovidiu
    Member

Si se pare ca nici de aceasta data nu prea cred ca o sa invingem modelu.
    Deocamdata conduc cu 1-0.
    Dupa ce in prima repriza am cam dominat dar cu destul de putine faze de poarta, iata ca la inceputul reprizei a II-a cei de la Modelu au reusit sa inscrie si chiar sa mai rateze o mare ocazie.
    Pacat ca nu avem mai mult curaj de a ataca poarta. Ca in teren ne miscam destul de bine.

Vom vedea ce va mai fi.

cameliu
    Member

Pe astia i-om bate cindva… In vreo 20-30 de ani tot ii prindem odata!

Tavi
    Member

Mda … cam subtirel jocul nostru … poate dupa ce a intrat Ciupe sa ciupim si noi macar un punct. Ar fi o urcare fata de anii trecuti 👿

ovidiu
    Member

Hai c-am egalat. Arbitrul n-a zis nimic, chiar daca putea s-o faca. Si chiar Curelea a reusit o mare ratare.
    Mai sunt 10 min.
    Hai baietii. Poate, poate.

cameliu
    Member

Am o intrebare: la antrenamente Curelea da goluri? Din 1,2 sau 3 m? Cu sau fara portar?

ovidiu
    Member

@cameliu wrote:

Am o intrebare: la antrenamente Curelea da goluri? Din 1,2 sau 3 m? Cu sau fara portar?

Asta doar cei de la Bucuresti ne pot spune. Si mai trebuie sa vada si ceva antrenamente. Si eu sunt curios.
    Trateaza destul de lejer fazele.
    Na, ca mai avura si o bara. Ei nu noi.
    Se cam incheie. Pacat ca nu putem obtine victoria. Mai sunt 4 minute de prelungire, dar imi este greu sa mai cred ca putem invinge. Ei au avut ocazii mai mari, noi lipsiti de curaj spre poarta.

cameliu
    Member

Egal cu noroc! aceleasi lacune de anii trecuti! Bine ca n-am muscat-o de tot… de promovare atunci cind i-om bate pe Modelu’…

Noi avem echipa 2-a? Acolo oare Curelea ar avea loc?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 75 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.