06.10.2007 Sportul Studentesc – Dunarea Giurgiu 3-2(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 06.10.2007 Sportul Studentesc – Dunarea Giurgiu 3-2(1-1)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 66 total)
  • Author
    mkg
    Member

Intr-adevar am ajuns de ocara daca a ajuns un antrenor precum cel al Dunarii Giurgiu sa isi propuna sa scoata punctele pierdute acasa pe terenul nostru …
    Si cand te gandesti ca acum cativa ani le tremurau chilotii de cand se misca autobuzul lor din giurgiu spre noi si se multumeau si cu o infrangere la mai putin de 3 boabe Era o vreme cand echipa nu primea decat un gol in tot turul diviziei B iar acum se fac pariuri pe cate boabe ne dau acasa la noi TRIST, FOARTE TRIST!!!

Tavi
    Member

@mkg wrote:

…un antrenor precum cel al Dunarii Giurgiu sa isi propuna sa scoata punctele pierdute acasa pe terenul nostru …

mkg nici mie nu-mi surade dar omul e doar realist … pe da alta parte daca un om nu isi propune sa faca ceva nu va face niciodata … e de admirat atitudinea lui

razvanR
    Member

Uitati toate momentele neplacute din ultimile 14-15 luni si veniti cu totii la meci in Regie sa incurajam echipa si pe Mihail Marian !

stefan
    Member

mihail marian! what’s his story? adica dupa ce nu a mai jucat? eu nu am mai auzit multe!

cameliu
    Member

@stefan wrote:

mihail marian! what’s his story? adica dupa ce nu a mai jucat? eu nu am mai auzit multe!

“His story is” ca el a facut echipa numita gasca nebuna… apoi au trecut si altii… balint, andone etc… insa majoritatea gastii nebune au inceput cu el in B…

Numai sa nu fie zvon doar ca in rest e singura veste buna pe anu asta despre echipa…

@razvanR wrote:

Uitati toate momentele neplacute din ultimile 14-15 luni si veniti cu totii la meci in Regie sa incurajam echipa si pe Mihail Marian !

ne strangem si noi 100 in peluza?eu voi veni cu inca 10 insi(sper)pe care cu greu ii conving sa vin a la sportu cand echipa merge asa de nasol…veniti in numar cat mai mare…avand in vedere ca este si ziua mea sambata :) presimt o victorie a sportului,prima de acasa din acest campionat

ultrasro
    Member

Trebuie sa ne mobilizam bine si sa incurajam echipa la acest meci asa cum stim mai bine ;)

CIPIKA
    Member

Alaturi de balint eu cred ca este cea mai buna solutie in momentul asta
    Si uite asa vine si prima victorie acasa in noul campionat

mkg
    Member

ASA DA !!!
    Acum ca avem antrenor in spiritul numelui echipei si care are toate argumentele sa faca aceasta echipa sa joace sper sa ne rodobandim locul, faima si mandria .
    Voi veni la meci desi nu astept mari schimbari inca in jocul echipei. De ziua mea Sportul a pierdut cu Delta Tulcea asa ca iti urez de pe acum “Secareanu” LA MULTI ANI ! si mai multa bafta decat am avut eu

MarcAntoniu
    Member

:? SPER sa vad o alta echipa SPORTU” in REGIE,
    O ECHIPA care ia in serios jocul acesta.
    Vreau sa vad faze si goluri la poarta Dunarii” !
    FORZA SPORTUL STUDENTESC !

@mkg wrote:

ASA DA !!!
    Acum ca avem antrenor in spiritul numelui echipei si care are toate argumentele sa faca aceasta echipa sa joace sper sa ne rodobandim locul, faima si mandria .
    Voi veni la meci desi nu astept mari schimbari inca in jocul echipei. De ziua mea Sportul a pierdut cu Delta Tulcea asa ca iti urez de pe acum “Secareanu” LA MULTI ANI ! si mai multa bafta decat am avut eu

iti multumesc mkg…la multi ani si tie,dar de ziua mea sportul va bate(sper)…;)…veniti in peluza sambata de la 13…

CIPIKA
    Member

LA MUNTI ANI Secareanu.Si eu sper sa ai mai multa bafta ca mine ca eu nu am avut acum doi ani cand ne bateam la titlu cu steaua am pierdut chiar de ziua mea in regie.Dar eu am incredere in Mihail Marian ca va face treaba buna.
    Ceva probleme de lot?joaca Varga?
    Apropo va fi MM noul nostru antrenor si va sta el pe banca sambata?

@CIPIKA wrote:

LA MUNTI ANI Secareanu.Si eu sper sa ai mai multa bafta ca mine ca eu nu am avut acum doi ani cand ne bateam la titlu cu steaua am pierdut chiar de ziua mea in regie.Dar eu am incredere in Mihail Marian ca va face treaba buna.
    Ceva probleme de lot?joaca Varga?

mersi cipika…speram sa castigam sa spargem o data gheata:D

Zibling
    Member

@CIPIKA wrote:

Parca nu suna prea bine, nu crezi? E ca si cum i-am spune Gigi lui C.Gheorghe al nostru. Cica Kuki era porecla lui Mihail Marian in trecut. Sa vedem daca n-a uitat sa… “mearga pe bicicleta”.

@user C.Secareanu: “La multi ani” si sper ca “Gasca nebuna” sa-ti aduca motive de bucurie, desi…

@Zibling wrote:

@CIPIKA wrote:

Parca nu suna prea bine, nu crezi? E ca si cum i-am spune Gigi lui C.Gheorghe al nostru. Cica Kuki era porecla lui Mihail Marian in trecut. Sa vedem daca n-a uitat sa… “mearga pe bicicleta”.

@user C.Secareanu: “La multi ani” si sper ca “Gasca nebuna” sa-ti aduca motive de bucurie, desi…

multumesc,sportul va bate maine sigur…va spun sigur asa ca veniti la meci

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 66 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.