06.10.2007 Sportul Studentesc – Dunarea Giurgiu 3-2(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 06.10.2007 Sportul Studentesc – Dunarea Giurgiu 3-2(1-1)

Viewing 6 posts - 61 through 66 (of 66 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

@07Ex wrote:

Rog pe cei care au caseta tehnica a acestui meci s-o posteze aici deoarece n-am gasit-o pe ProSport-ul online.

OK, am gasit in sfarsit caseta tehnica pe GSP, asa ca nu mai am nevoie de ea. 😉

dragos
    Member

cat-de-cat a (re)aparut fotbalul in regie…….nu a fost GRANDE, dar bine ca a fost……..dunarenii au avut o bara, ceea ce ne-ar fi facut sa tremuram DACA ar fi intrat.
    una-peste-alta sunt 3 pct.

stiti de ce erau bucurosi jucatorii ???
    din 2 motive: unul fiind vorba, evident, de prima victorie acasa, insa principalul era de faptul ca, SCAPASERA de CANTONAMENT !!!!!
    li s-a comunicat la pauza – daca la ora 15.00 rezultatul de pe tabela e negativ, atunci va duceti dupa mancare.

chiar daca a marcat un gol, ciobi TOT nu m-a convins; raman la parerea mea.
    voi v-ati schimbat-o ?????

ma intreb oare, cine l-a dat pe farcasanu ???
    adica il dai un sezon la chimia brazi, apoi il aduci inapoi, doar pe perioada pauzei competitionale, pentru ca, ulterior sa-l dai la giurgiu. 😆 😆
    halal mentalitate !!!!! BEAUTIFUL MIND !!!!!

NU va faceti iluzii, daca nu vreti sa suferiti !!!!

dragos
    Member

@razvanR wrote:

Cezarica eeeee eeeee
    Cezarica ooooo ooooo
    Cezarica eeeee eeeee
    E mai bun ca Andoneeee !

si marmota invelea ciocolata in staniol. 😆 😆 😆 😆 😆

rapid19pancu
    Member

e bine ca am batut…ca si asa …suntem pe locul care suntem..oricum OLE OLE OLE OLA ADUCETI PROMOVAREA !!! :D ce ar fi sa cantam si cantecul acesta ??? :)

Giani
    Member

Nu am vazut meciul. la ora aceea admiram cu sarg, pe geamul autocarului (care ramasese fara amortizoare si ma zgaltaia ca pe coctail) culturile de praz din judetele Gorj si Valcea.

07Ex
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 6 posts - 61 through 66 (of 66 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.