06.10.2012 Sportul Studentesc – CF Braila 4-0 (3-0)

Home Forums Archive Sezon 2012-2013 Season – Liga II 06.10.2012 Sportul Studentesc – CF Braila 4-0 (3-0)

Viewing 12 posts - 31 through 42 (of 42 total)
  • Author
    sircos
    Member

nenea ala bine imbracat, mancat, dar mai ales MATOLIT, era din grupul dambovitean.

@sircos wrote:

nenea ala bine imbracat, mancat, dar mai ales MATOLIT, era din grupul dambovitean.

Confirm si eu cele spuse de sircos. Acel om era destul de turmentat si deranja cu scandarile lui haotice, fapt ce ne incurca si pe noi in a ne incuraja echipa corespunzator. Noi strigam ceva, el altceva peste, nu mai se intelegea nimic. Faza cu 50 de Ron a fost sigur o gluma, una poate nu prea buna, dar si-a atins scopul, deoarece pe urma omul s-a linistit.

ngm
    Member

Va multumesc . Sunt scutit de explicatii.

Zibling
    Member

@CIPIKA wrote:

ceea ce spun acum nu are legatura cu meciul de azi ci cel cu Chindia si te miri de ce nu vine lumea langa echipa(sau mai bine spus langa galerie)
    am fost la meciul cu chindia si am stat langa cei care formeaza galeria echipei si la un momendat a venit un domn bine imbracat sa cante cu echipa care o iubeste si spre mirarea mea i s-a spus ca daca vrea sa stea langa galerie sa cante trebuie sa plateasca 50 ron daca nu sa plece…domnul foarte mirat credea ca se glumeste a mai ramas dar pe o voge mai intepata i s-a spus ori scoate 50 ron sa dea la galerie ori sa plece , si binenteles acel domn cu mapa in mana a plecat
    Poate ca nu are relevanta ceea ce scriu acum dar dupa ce ca suntem putini mai suntem si izgoniti

Da-mi voie sa-ti explicitez. Eu nu te cunosc personal si nu stiu unde te asezi tu cand vii la meciurile Sportului Studentesc, insa in cazul tau particular (povestit mai sus), stiu despre ce a fost vorba. A venit un domn care mirosea puternic a alcool (as zice chiar de must), care s-a asezat fix in spatele meu, si a inceput sa cante ceva mai ciudat, nicidecum vreun cantec obisnuit al galeriei noastre.

Acum intelegi de ce a primit tratamentul respectiv? Ce naiba! Iti dai seama ca nu ne alungam suporterii, ca nu suntem masoni cu casta inchisa.

ultrasro
    Member

Ar fi bine sa ne punem si noi poza la profil ca sa stim cu cine vorbeste :)

sircos
    Member

@ultrasro wrote:

si zibling sa si-o schimbe, ca aia e veche de peste 15 ani :o)

ashone
    Member

@sircos wrote:

@ultrasro wrote:

si zibling sa si-o schimbe, ca aia e veche de peste 15 ani :o)

stau si ma mir cite probleme aveti. si pe ce stadion sustineti echipa. echipa cui? si ce super mindrie e ca nu mai jucam in Regie. o sa i radem pe toti. promovam. apoi revenim la loc. din cauza de buget. poza mea e tot aia. de pe forum. apoi SIR o sa stearga postul asta. a mai sters el posturi.

ashone
    Member

http://www.youtube.com/watch?v=2DRKFv_fWqo&feature=related 😡 😡 😡 😡 😡
    uraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!1

CIPIKA
    Member

OK acum am inteles de ce a fost trimis in alta parte acel domn si va dau dreptate…poate era mai bine sa fie depistat la intrarea in stadion dar in giulesti este singurul stadion in care intru fara sa fiu controlat…era sa iut de Florea Dumitrache….

sircos
    Member

@CIPIKA wrote:

giulesti este singurul stadion in care intru fara sa fiu controlat…era sa iut de Florea Dumitrache….

pai si, dom cipika, de ce nu-ti faci simtita prezenta printre noi ? stim ca suntem urati, strambi, grasi, slabi, cheliosi, mosi, dar suntem SS.

CIPIKA
    Member

Nu mai fi dedest ca sunteti cu totii ok si mandresc ca sunt sustinator al celei mai frumoase echipe din romanai numai ca nu prea pot ajunge la meciuri ca serviciu meu este in asa fel incat sambata trebuie sa fiu la lucru(fie vb intre noi se plateste dublu)si la ceva timb imi fac si eu o binemeritata zi libera sa vad meciul echipei preferate numai ca nu stau in galerie ca prefer locurile mai retrase …asa sunt eu mai retras

webmaster
    Keymaster

Subiectul a fost arhivat.

Viewing 12 posts - 31 through 42 (of 42 total)
  • The forum ‘Sezon 2012-2013 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.