07.03.2009 Cetatea Suceava – Sportul Studentesc 3-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 07.03.2009 Cetatea Suceava – Sportul Studentesc 3-0(1-0)

Viewing 8 posts - 46 through 53 (of 53 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Au fost aproape 1000.

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Au fost aproape 1000.

OK, multam fain. O sa pun 1000 la statistica.

In alta ordine de idei, am vazut rezumatul meciului, si m-am crucit cand am vazut de teren jalnic au astia. Eu am crezut ca Cetatea au stadion frumos, dar dupa ce am vazut rezumatul meciului, trebuie sa recunosc ca nu am prea fost entuziasmat.

Giani
    Member

Si ce pretentii aveai la polul saraciei?

07Ex
    Keymaster

Eu asa am crezut. Suceava am crezut ca e un oras mare si deci au bani macar pentru stadion. Vad ca m-am inselat si acum inteleg dece si echipa se afla pe locul pe care se afla.

Giani
    Member

@07Ex wrote:

Eu asa am crezut. Suceava am crezut ca e un oras mare si deci au bani macar pentru stadion. Vad ca m-am inselat si acum inteleg dece si echipa se afla pe locul pe care se afla.

Esti naiv. Daca te intereseaza, iti trimit statisticile din Anuar, o sa ai un soc cand vei vedea PIB-ul in judetele Vaslui, Botosani, Suceava, Calarasi, Olt, Gorj. Dar au echipe de fotbal, unii chiar in liga lui mitica putza mica.

ashone
    Member

@07Ex wrote:

pe timpu lu’ pif cind era csm suceava in A aveau stadion bengos. acum normal ca e o paragina ca si regia ca si baia mare ca si vilcea ca si uta ca si……

dragos
    Member

mda, si eu ramasesem cu imaginea unui cochet stadion, insa realitatea este alta (un stadion dezolant).

07Ex
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 8 posts - 46 through 53 (of 53 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.