07.04.2007 Petrolul Ploiesti – Sportul Studentesc 1-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 07.04.2007 Petrolul Ploiesti – Sportul Studentesc 1-1(0-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 63 total)
  • Author
    webmaster
    Keymaster

Meci din cadrul etapei a 23-a a Ligii II, Seria I, sambata 7 aprilie, 2007.

cameliu
    Member

@webmaster wrote:

Meci din cadrul etapei a 23-a a Ligii II, Seria I, sambata 7 aprilie, 2007 la Ploiesti.

Petrolul joaca de obicei pe la Moreni, Mogosoaia… nu prea are de-a face cu Ploiestiul…

07Ex
    Keymaster

OK am modificat. Cand aflam exact unde vom juca voi pune informatia respectiva pe site.

franz_kafka
    Member

Poate ca in cele din urma vor gasi stadionul unde trebuie sa joace!

Giani
    Member

Cand or mai juca satelitii cainilor in Ploiesti promit sa defilez cu tricoul de Gigel Bucur in centrul orasului. Presimt insa ca minunea asta nu se va produce in urmatorii 30 de ani.

Ultras
    Member

Deplasare la MORENI. Inscrieti-va de pe acum… sa stiu cat ma costa taxiul. Chiar daca merg singur tot iau microbuz…

Zibling
    Member

De data asta spun pas. Mai iau o pauza, ca mi se termina de pastilele de inima de prin casa. Mai si lucrez ceva cu ocazia asta. Si fiind si cu o zi inainte de Sf.Pasti nu cred ca vor fi prea multi doritori. :(

ashone
    Member

sint la albena la capatinosi…postati pa net chestiile din meci ca poate au si ei net si stau la curent cu partida. mersi anticipat.

Zibling
    Member

Datorita faptului ca echipa noastra de suflet a intrat din nou intr-un “con de umbra”, cu o singura victorie in tot returul, am decis sa-mi schimb avatarul in ceva ce ne aminteste un banc cu Sportul si intrarea in Rai. Sa fie primit!!!

Dar cel mai bine as vrea sa am motive sa revin la un avatar mai happy. :?

07Ex
    Keymaster

Eu nu stiu cum de sperati voi ca noi sa castigam cu Petrolul cand noi nu am fost in stare sa batem Chimia Brazi. M-am uitat un pic la statistica, si Petrolul nu a pierdut decat un meci acasa, cu FC Botosani (2-3) in etapa a II-a. De atunci incolo numai victorii si un egal, si ala cu FCM Bacau, iar golaverajul spune tot: 20-6. Eu zic ca in cel mai fericit caz scoatem un egal.

Ultras
    Member

V-am spus eu ca imi iau microbuz taxi pana la Moreni… nu-i nimic…

ashone
    Member

@97SiR wrote:

Eu nu stiu cum de sperati voi ca noi sa castigam cu Petrolul cand noi nu am fost in stare sa batem Chimia Brazi. M-am uitat un pic la statistica, si Petrolul nu a pierdut decat un meci acasa, cu FC Botosani (2-3) in etapa a II-a. De atunci incolo numai victorii si un egal, si ala cu FCM Bacau, iar golaverajul spune tot: 20-6. Eu zic ca in cel mai fericit caz scoatem un egal.

pai tocmai aici e spilul: incepind cu ploiesti radem tot si la final rupem noi panglica 😈 si sa stii ca nu am batut chimia brazi pentru ca au fost portile mai mici si n-a avut mingea pe unde sa intre. PAI DACA NU SPERAM, DE CE MAI SINTEM GASCA NEBUNA? CE CU BRONDBY SPERA CINEVA? SPERAM NOI 200, RESTU VENISERA LA TEATRU!

ultrasro
    Member

Mare dreptate ai Ashule despre meciul cu Brondby!

MarcAntoniu
    Member

SPORTU” va castiga cu 3-O meciul cu Petrolu”. 8)

Radu Dobrin
    Member

@MarcAntoniu wrote:

SPORTU” va castiga cu 3-O meciul cu Petrolu”. 8)

bun venit printre noi! Speram sa ai gura aurita 😆

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 63 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.