07.04.2007 Petrolul Ploiesti – Sportul Studentesc 1-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 07.04.2007 Petrolul Ploiesti – Sportul Studentesc 1-1(0-1)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 63 total)
  • Author
    multi
    Member

Mda , se pare ca porumbu’ ne paste si la anul care vine…
    Desi intre primele sapte echipe se vor mai imparti puncte , ca mai sunt multe etape, distanta pana la primele doua locuri a inceput sa fie totusi cam mare pentru a mai fi cine stie ce optimist…

cameliu
    Member

@multi wrote:

Mda , se pare ca porumbu’ ne paste si la anul care vine…

Esti super optimist… mai pune la seria asta pe Ceahlaul, Arges, National… si apoi calculeaza anii de porumb! Insa nu e chiar asa rau… mai joaca si ai nostri in nocturna!

Giani
    Member

Si inca bucurati-va pentru acest punct. Repriza a doua am fost varza, ne-au calarit cei 14 adversari de pe gazon intr-o veselie. De ce 14? Imaginati-va un raport al offside-urilor de 30-0 in defavoarea noastra. Faulturile si cartonasele nu le-am mai contabilizat. Pana la urma sansa noastra a fost in cei mai buni doi jucatori, Răzvan Stanca şi Andrei Stâncă. Plus o minge scoasa cred ca de Ratiu de pe linia portii.

07Ex
    Keymaster

Deci sa inteleg ca 1-1 este un rezultat bun? Ca si Cameliu, nici eu nu mai cred in promovare anul asta. 😥

ultrasro
    Member

Treaba e relativa: la 1-0 am avut trei ocazii mari de 2-0 prin Curelea, Gheorghe si Patriche dar nu am reusit sa transam soarta meciului.

Azi au lipsit urmatorii: Secareamu, Balan, Ciubotariu, Varga si Postolache.

07Ex
    Keymaster

Deci sa inteleg ca saptamana viitoare vom castiga cu FC Snagov? Asta din moment ce saptamana vitoare vom avea toti jucatorii apti de joc.

Daca are cineva caseta tehnica a meciului, va rog s-o postati aici. Multumesc anticipat.

ultrasro
    Member

ultras o sa publice cat de curand caseta meciului…a notat Nicu toate evenimentele partidei.

cameliu
    Member

Poze de la meci:

http://www.prosport.ro/index.php?section=articole&screen=index&id=35054

De remarcat poza 3: galeria Petrolului pare adusa (adunata) la manifestatii gen 1 Mai, 23 Aug, pt to’arashu…

Ultima poza: cam rezulta ca am castigat un punct…

Iar printre altele e de remarcat statura lui Stanga.

ultrasro
    Member
    petschovschi
    Member

@ultrasro wrote:

Azi au lipsit urmatorii: Secareamu, Balan, Ciubotariu, Varga si Postolache.

Care au fost motivele acestor absente importante?

ultrasro
    Member

Balan – accidentat pentru 7 zile
    Secareanu – accidentat pe durata mai lunga
    Varga – cumul de galbene
    Ciubotariu – suspendat dupa cartonas rosu
    Postolache – cumul de galbene

laucantona
    Member

fratilor eu cred ca nu avem echipa de liga 1…din pacate prea multe puncte am pierdut…nici nu vreau sa ma mai gandesc…eu va felicit pe cei care aveti taria sa mai mergeti in deplasari sa sustineti echipa…va transmit de departe un Hristos a inviat!
    Laurentiu

ultrasro
    Member

Adevarat a inviat! Sportul Studentesc va promova, victorii dupa victorii obtinand de acum incolo!!!!

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Balan – accidentat pentru 7 zile
    Secareanu – accidentat pe durata mai lunga
    Varga – cumul de galbene
    Ciubotariu – suspendat dupa cartonas rosu
    Postolache – cumul de galbene

Deci sa inteleg ca in meciul precedent Varga si Postolache au luat galben? Asta nu era scris in caseta tehnica primita de la tine. 😉

ultrasro
    Member

Cam asa a fost, am luat destule galbene. Din pacate nu aparusera in ziar!

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 63 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.