07.05.2003 Sportul Studentesc – Dinamo Bucuresti 5-6(1-3)

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A 07.05.2003 Sportul Studentesc – Dinamo Bucuresti 5-6(1-3)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 48 total)
  • Author
    cameliu
    Member

27
    FC Arges – FC National
    FCM Bacau- FC Farul
    Astra – Sportul
    Dinamo -Otelul
    Ceahlaul – “Poli” AEK
    Steaua – UT Arad

28
    UT Arad -FC Arges
    FC Farul – Steaua
    Sportul- FCM Bacau
    Otelul – Astra
    “Poli” AEK – Craiova

29
    Rapid – UT Arad
    FC Arges – FC Farul
    Steaua – Sportul
    FCM Bacau – Otelul Galati
    Dinamo – “Poli” AEK

30
    UT Arad- Gloria
    FC Farul – Rapid
    Sportul – FC Arges
    Otelul – Steaua
    FC Brasov- FCM Bacau
    “Poli” AEK – Astra

Depinde doar de noi! PUTEM depasi, Farul, Poli si Otelul

UTA au program f. greu dar as vrea sa prinda barajul!

Anonymous
    Member

Avem program greu dar se poate…
    Cu conditia ca apararea de azi sa fi vrut sa incaseze golurile lui Dinamo!
    Pentru ca daca asta ii e valoarea reala… sa ne fereasca Dumnezeu!
    Din …pacate (sau din fericire , nu stiu ce sa zic) eu cred ca meciul de azi a fost influentat de elemente exterioare terenului , altfel multe nu se explica .
    Si daca am dreptate atunci in celelalte meciuri n-o sa mai vedem ploaia asta de goluri (cel putin in poarta noastra) si cred ca am putea scapa
    Cit despre UTA (ca tot veni vorba) cred ca e o echipa aproape simpatica (nu prea pot sa uit ca, intimplator sau nu, Bucur n-a jucat o multime de vreme dupa un meci cu UTA ) . Sincer insa mi-ar face placere sa scape odata cu noi.

Ultras
    Member

nu stiu de unde ti/a venitinspiratia dar daca ai fi fost pe stadion te-ai fi injurat singur din moment ce ai putut gandi asa ceva! Poti sa stai langa javrele care isi spun “caini rosii”, dar care sunt niste javre ordinare!

Ultras
    Member

petru toti cei care au avut cel putin o secunda impresia ca e blat: aveti mintea in 7 colturi. astazi a fost jaful secolului! Ar trebui dat in reluare la Dicovery! Nici pe vremea lui Ceausescu nu se putea intampla asa ceva!!!
    Un mesaj pentru Siman: daca tot i-ai trimis la tineret rezerve pe Musteata si Paunescu asigura-te ca Valentin Negru nu va mai juca nici in Divizia C: pentru ca a s-a vandut pe o promisiune de a juca la Dinamo! S-au poate nu mai ai nevoie de ML

Ultras
    Member

Dinamo nu respecta nici pe ma-sa nici pe ta-su! Andone numele tau inseamna rusine! Sau cum spunea Caragiale de trei ori rusine!

Ultras
    Member

Un citat mai ales de la Mircea Sandu! Care pentru milioanele de dolari pe care le invarte acum a retrogradat Sportul in Divizia B! La multi ani Nasule, pisam-as pe tine!

cameliu
    Member

Daca Andone nu-i va bate acasa pe Otelul si Poli sa-i fie RUSINE!!!!!

Radu Dobrin
    Member

ovidiu…cu tot respectul de rigoare pentru entuziasmul pe care il avem toti….tu ai fost acolo si ai vazut ….chiar putem da vina (numai) pe chivulete pentru 6 goluri in 75min?…nu or fi oare si alte bube?

la fiecare atac dinamovist era cit se poate de previzibil ca va fi gol…asta numai uitindu-te la plasamentul si reactia fundasilor nostrii

in alta ordine de idei…spune-mi te rog daca mergeti la ploiesti, si la ce ora si unde va intilniti…mai e un suporter care vrea sa vina cu voi

Ultras
    Member

nu stiu la ce meci ai fost, dar la meci au fost dinamovisti inraiti care dupa meci nu stiau cu s-o mai dea. Era evident ca le rea rusine! Si tu te legi de ultimul gol! Imi pare rau de tine!

Anonymous
    Member

pai asta daca nu se numeste blat… adica acuzatiile ce le aduci lui negru…atunci cum se cheama ?

Ultras
    Member

blatul este o intelegere intre echipe, ceea ce nu a fost cazul

Radu Dobrin
    Member

mi se pare normal sa le fi fost rusine…dinamovistii au jucat execrabil…nu ma leg de ultimul gol..ma leg de totate golurile pe care le-am luat (mai precis..’cum’ le-am luat) deoarece nu prea lasa loc de nici un fel de circumstante atenuante

Tavi
    Member

Raducu … se duce flocea la meci la Ploiesti?

ion
    Member

Am fost la meci am stat linga Ovidiu de la 1-3 la 4-6 apoi m-au lasat nervi si fizicul (soare torid)si m-am retras .Eu care am vazut meciul live n-am curajul sa zic ca a fost aranjat(singurul suspect e Negru dar el saracul e f posibil chiar sa fie asa lasat de la natura) dar cititi si voi cronicile din mai toate ziarele si veti vedea un usor iz de” lasa ca stim noi”.Ei zic ca marele semn de intrebare il reprezinta fundasi centrali ai nostri si chiar prestatia lui Chivulete .Nu stiu la ce i-ar folosi 3 puncte lui dinamo si sint curios cite goluri vom mai da pina la sfirsitul campionatului.Normal la forma atacantilor vazuta ieri ar trebui sa cistigam pina la sfirsit cel putin 7 puncte.E de ajuns pt un baraj oare?

dragos
    Member

asa este: atacantii nostri ar trebui sa rupa plasele viitoarelor noastre adversare, dar ce te faci cu aparatorii…..??????????
    sunt sublimi – dar, lipsesc cu desavarsire.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 48 total)
  • The topic ‘07.05.2003 Sportul Studentesc – Dinamo Bucuresti 5-6(1-3)’ is closed to new replies.