07.05.2008 Sportul Studentesc -Prefabricate Modelu 0-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 07.05.2008 Sportul Studentesc -Prefabricate Modelu 0-1(0-1)

• This topic has 22 replies, 11 voices, and was last updated 14 years ago by 07Ex.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a XXX-a a ligii a II-a, seria A.
    Miercuri 07.05.2008, ora 18:00
    Stadion Regie

Zibling
    Member

Ora 17:00 sau ora 18:00 ??? Ca eu stiu de a 2-a varianta.

dragos
    Member

se joaca de la 17.00, ca si liga 1……

ultrasro
    Member

http://www.frf-cca.ro/pr/index-3.html#Div%20B

Liga 2

Etapa a XXX-a

7.05.2008 ora 18.00

Seria 1

Sportul Studentesc – Prefab Modelu

A: Rusandu Lucian (Sf Gheorghe)
    A1: Burloiu Daniel (Galati)
    A2: Babadac Ionut (Alexandria)
    R: Miruta Constantin (Alexandria)
    Obs: Vatafu Nicolae (Bacau)

eu inca nu m-am decis ce sa fac…ori sa vin la acest meci..ori sa ma duc acasa sa vad finalul campionatului…chiar nu stiu..dar cred ca aleg a 2 a varianta..sa vad steaua in genunchi:X:X:X

Zibling
    Member

N-ai mai vazut o data Steaua in genunchi duminica seara? Nu ajunge? 😈

daca s-ar putea sa o vad zilnic…cel mai frumos lucru

adso
    Member

pacat ca s-a inchis postul de la meciul precedent, nu a mai apucat Zibling sa-mi raspunda la intrebare. 🙄

07Ex
    Keymaster

@adso wrote:

pacat ca s-a inchis postul de la meciul precedent, nu a mai apucat Zibling sa-mi raspunda la intrebare. 🙄

Postul de la meciul precedent nu s-a inchis ci poate fi gasit aici.

adso
    Member

@07Ex wrote:

Postul de la meciul precedent nu s-a inchis

scuze, n-am fost foarte atent.

dragos
    Member

nu cred, ca au fost multi spectatori la acest meci, intrucat concurenta (batalia din liga 1) a avut prioritate…….
    oricum, la urmatoarele meciuri este posibil sa mai vina lume, intrucat nu vor mai fi alte meciuri…….

cameliu
    Member

deci din linistea asta inteleg ca am pierdut cu 1-0…
    mai sa fie, satu ala e ca o reduta pt noi!

i-om bate la anul…

Trist. N-am jucat nimic, nici nu cred ca am avut vreun sut pe poarta, cel putin in epriza a doua sigur nu am avut.
    Inca o data am pierdut pe mana portarului care a luat un gol dintr-un sut pe care daca statea in picioare il lovea mingea in cap dar a vroit sa plonjeze si s-a dus sub chifla.
    Daca vrem sa avem vreo sansa vreodata sa promovam, in primul rand avem nevoie de un portar, anul asta am pierdut meciul de cupa si inca vreo 15 puncte cel putin pe mana portarilor.

Daca ne “fortam” mai putem “reusi” o “splendida” retrogradare !
    Avem un program “favorabil” in acest sens !
    Si cum “rivalii” nostri la retrogradare se comporta cu totul imprevizibil… cine stie .. poate o facem si pe asta !

07Ex
    Keymaster

Nu pot intelege cum de nu suntem in stare sa-i batem pe astia. Voi ati spus mai acum cateva saptamani de Progresul ca sunt nasii nostri. De bine de rau pe ei i-am mai batut, dar pe astia de la Prefab nici vorba.

Nu inteleg dece jucatorii se complac in aceasta mediocritate si nu sunt in stare sa castige si cand meciurile nu au nici o miza.

De retrogradat nu cred ca mai avem cum deoarece cred ca macar in meciul cu FC Botosani vom scoate un egal. In plus, poate in ultima etapa se va milostivi si Razvan de noi si ne va da un punct.

Etapa viitoare la Campina SIGUR nu batem.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.