07.11.2010 Sportul Studentesc – Universitatea Cluj 2-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 07.11.2010 Sportul Studentesc – Universitatea Cluj 2-0(1-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 69 total)
  • Author

Eu tot ced ca pe atia ii batem sunt din cluj si ar trebui sa aiba soarta cellor de la CFR.

sircos
    Member

daca si bistrita a reusit sa castige (contra cui? shtoaia!) dupa 6 meciuri fara victorie, ar cam fi si randul nostru.

ovidiu
    Member

@sircos wrote:

daca si bistrita a reusit sa castige (contra cui? shtoaia!) dupa 6 meciuri fara victorie, ar cam fi si randul nostru.

Dreptate ai. Dar mai tre’ sa vrea si jucatorii. Oricum greu va fi cand ma gandesc la ce meciuri a facut U.

Oricum eu sper intr-o victorie. La fiecare meci am sperat. Bineinteles dupa ce intrau in teren si-i vedeam ce joaca … :ymsick: … ma cam luam cu mainile de cap 8-| .

Baietii DESTEPTAREA!!!!

sircos
    Member

@ovidiu wrote:

Oricum greu va fi cand ma gandesc la ce meciuri a facut U.

sportul – astra 0-1
    u.cluj – astra 1-0
    … deci, statistic vorbind, ne-o furam iarasi :-$

Dupa statistica mea continuare la lista de scoruri ar fi
    Sportul – U cluj 1-0.

07Ex
    Keymaster

Depinde cine va veni antrenor. Daca pana duminica aduce Siman un antrenor bun, si daca respectivul ii va mobiliza pe jucatori ca atare … cine stie, poate vom fi si noi una din echipele alea care castiga dupa ce a fost schimbat antrenorul. :D

cuibus
    Member

@cristiansportul wrote:

Eu tot ced ca pe atia ii batem sunt din cluj si ar trebui sa aiba soarta cellor de la CFR.

nu poti compara o echipa inventata, cu o echipa de traditie ca si U CLUJ. In Cluj doar U exista, 200-300 de unguri franari nu conteaza!

Sa fie un meci frumos intre 2 echipe studentesti in alb si negru. Ambele echipe joaca oscilant, cand foarte bine, cand perfect. Eu izc ca este un meci de 1×2.
    Cei mai buni sa castige!

HAIDE U!
    Respect Sportul!

razvanR
    Member

Daca sunteti duminica in Bucuresti, aveti toate motivele sa fiti prezenti la acest meci!

(RE)VENITI IN REGIE!

sircos
    Member

Bilete!

Biletele pentru partida contra celor de la F.C. U Cluj, care se va disputa duminica 07.11.2010, orele 14.00, se vor pune in vanzare incepand de vineri, 05.11.2010, la casa de bilete din str. Larisa nr.2.

Programul casei de bilete va fi urmatorul :
    Vineri, Sambata 14.00 – 18.00
    Duminica 10.00 – 14.00

Preturile biletelor sunt de 20 lei la Tribuna I
    15 lei- Tribuna II
    10 lei- Peluze

Copiii cu varsta de pana la 12 ani, insotiti de un adult, au intrarea gratuita.

Va asteptam !

benny
    Member

imi spune si mie cine este noul antrenor.Sper sa cistigam cu “U” cluj

cameliu
    Member

Se joaca fara antrenor!
    La ce le trebuie antrenor?

In Ziua de Cluj scrie ca antrenori pt meciu asta is Varga si Balan…

dragos
    Member

@cameliu wrote:

In Ziua de Cluj scrie ca antrenori pt meciu asta is Varga si Balan…

si suporterii sunt antrenori :D

ngm
    Member

ECHIPA FARA ANTRENOR
    Abea astept sa vad primul 11, schimbarile si mai ales tactica !

razvan
    Member

Pe la 16:45 am trecut pe la casa de bilete si nu era nimeni. Programul ala e la misto?

07Ex
    Keymaster

@razvan wrote:

Pe la 16:45 am trecut pe la casa de bilete si nu era nimeni. Programul ala e la misto?

=)) La noi la club nu ma mai surprinde nimic.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 69 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.