07.11.2010 Sportul Studentesc – Universitatea Cluj 2-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 07.11.2010 Sportul Studentesc – Universitatea Cluj 2-0(1-0)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 69 total)
  • Author
    Radu Dobrin
    Member

@razvan wrote:

Pe la 16:45 am trecut pe la casa de bilete si nu era nimeni. Programul ala e la misto?

stai linistit ca vine cristi g. si o sa iti zica, cel mai probabil, ca vina este a ta ca habar nu ai sa iti citesti ceasul…. =)) (iar Siman ti-ar zice ca vina este tot a ta ca tii cu sportu…)

Zibling
    Member

@Radu Dobrin wrote:

@razvan wrote:

Pe la 16:45 am trecut pe la casa de bilete si nu era nimeni. Programul ala e la misto?

stai linistit ca vine cristi g. si o sa iti zica, cel mai probabil, ca vina este a ta ca habar nu ai sa iti citesti ceasul…. =)) (iar Siman ti-ar zice ca vina este tot a ta ca tii cu sportu…)

…si poate oricand sa vina si Ovidiu sa-ti spuna ca trebuia sa ramai acolo in fata casei de bilete pana a doua zi cand se redeschidea… asta daca esti suporter adevarat! :ymdevil:

sircos
    Member

@Zibling wrote:

daca esti suporter adevarat! :ymdevil:

ba, pardon, noi nu existam ! 8-}

ramos
    Member

Buna ziua tuturor suporterilor Sportului Studentesc

Imi poate spune cineva cum pot sa urmaresc meciul pe internet.Am incercat cu Vanelus.com dar DigiSport este Offline.Nu sint in tara.

Bafta Sportul Studentesc si o victorie astazi

multi
    Member

Incearca http://livesport1.tv/
    Nu ca ar merge foarte bine
    N-am vazut golul nostru, lovitura lor de la 11 metri…am avut ghinionul sa-l vad pe ferfelea ferfelind penaltiul nostru…

Radu Dobrin
    Member

meciurionline.eu

merge brici intotdeauna

multi
    Member

Pauza … Zau ca mi-as dori ca vreun norocos care a vazut prima repriza sa ne faca si noua un scurt rezumat. Scorul e bun, am dat si-n bara , inteleg, dar intrebarea mea este daca aratam altceva sau azi e ziua cu bafta?

cameliu
    Member

Am jucat destul de bine. Problema e apararea, cum au aia un atac mai inchegat cum incepe disperarea la noi…
    Daca aveam un 2-0 altcumva era.
    Mi-e frica de repriza 2…

Alt link:

http://myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=football

Radu Dobrin
    Member

Clujul joaca zero. Nu leaga 3 pase. Noi macar mai incercam. Mi-a placut Ferfelea ca virf linga Curelea..a reusit destul de multe..pacat ca a ratat 11m…

irimia+patrascu cam gafeaza cind nu te astepti….si atunci e cam panica in aparare.

Ce am vazut diferit de pina acum e ca ajungem mai usor pe flancuri

una peste alta, nu am avut probleme pina acum (in afara de 11m care nu a fost nimic), dar nici ardelenii nu au reusit nimic

multi
    Member

Ma rog, sigur ca ne statea mai bine cu 2-0, desi la Sportul…nici un fel de scor nu e sigur pina nu se termina … Dar macar sa nu-mi mai faca obrazul sa crape de rusine ca arata ca o gasca de gaini zapacite…
    Sa ne tinem pumnii !

multi
    Member

Si ramin la parerea ca la poarta la care atacam repriza asta dam, de obicei, mai multe goluri… :D

multi
    Member

Goluri nu dam(inca) dar rataaaaam….

Radu Dobrin
    Member

rusinos cu ce nonsalanta ratam….astea din pacate (asa cum sintem obisnuiti) se platesc…sa speram ca nu azi..

multi
    Member

@Radu Dobrin wrote:

rusinos nu ce nonsalanta ratam….astea din pacate (asa cum sintem obisnuiti) se platesc…sa speram ca nu azi..

Am schimbat antrenorul, ce mama zmeului…batem , indiferent cit ratam :))
    De fapt de ce n-am schimba 34 de antrenori intr-un an sa iesim si noi campioni? :D

multi
    Member

Iar avem penalty

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 69 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.