08.11.2009 Sportul Studentesc – CSM Rm. Sarat 8-0(3-0)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 08.11.2009 Sportul Studentesc – CSM Rm. Sarat 8-0(3-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 49 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 13-a a ligii a 2-a, seria 1.
    Duminica 08.11.2009, ora 11:00, stadion Regie.

dragos
    Member

1 solist, dar la scor :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

Zibling
    Member

Eu sper intr-o victorie cu 4-1 in acest meci. Si nu cred ca voi fi prea departe de realitate.

cameliu
    Member

Conform sit-ului ferefist jucam duminica de la 11, cel mai probabil pt. ca ne televizeaza postul fantoma sportklub.

Zibling
    Member

Oaspetii nostri nu se mai numesc CSM Rm.Sarat? Apare Chimia Rm.Sarat aici vad.

dragos
    Member

@Zibling wrote:

sa vezi ce, reactii chimice vom avea cu ei :)) :)) :)) =)) =)) =)) =)) =))

Eu zic sa nu tratam meciul acesta ca o victorie deja asigurata inainte de startul meciului,.Dupa incidentul hilar din etapa aceasta cu portile de la Ramnicul Sarat,eu zic ca oaspetii nostri vor trage tare sa recupereze ce au pierdut 100% pe mana lor.Cred ca vor juca cu o mai mare determinare dupa aceasta intamplare pentru a demonstra tuturor ca nu sunt chiar un club de amatori cum s-a scris pe site-uri.Plus,sa nu uitam ca au reusit sa smulga un egal cu Branesti,avand chiar oportunitatea de a-i bate in finalul meciului.
    Desigur,nici eu nu accept altceva decat o victorie din partea alor nostri,insa trebuie sa tratam meciul cu seriozitate si prudenta.Surprize pot aparea oricand

07Ex
    Keymaster

@Zibling wrote:

Cred ca a fost gresala mea cand am facut subiectul asta. Cred ca m-am gandit la Chimia Rm. Valcea si nu la CSM Rm. Sarat … si uite ce a iesit. Am rectificat.

Teoretic ar trebui sa fie un scor clar pentru noi. Dar nu ar trebui sa ne surprinda nimic, deobicei cu noi multi au facut “minuni”. Daca apararea va merge la fel ca in meciul cu Tulcea sa speram ca nu va ave cine sa profite si sa fie tot Viciu la noi in poarta.

Pe Liga 2 scrie ca meciul este duminica la ora 11, probabil ca se va transmite pe vreun post cel mai probabil pe Sport Klub altfel nu inteleg de ce s-ar juca duminica.

Banuiala mi-a fost confirmata accesand sit-ul Sport Klub. Ne vedem la Tv in derbiul cu Ramnicu Sarat. :))

Zibling
    Member

…sau ne vedem pe stadion, la tribuna a 2-a, sa ne sustinem echipa. :ymhug:

Sportuuuuu…….Victorieeeeeee

@Zibling wrote:

…sau ne vedem pe stadion, la tribuna a 2-a, sa ne sustinem echipa. :ymhug:

Subscriu :D .Trup si suflet pentru culorile alb-negre :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:.

din pacate maine va fii primul meci din sezonul asta de acasa la care nu voi fi prezent deoarece sunt racit ….dar sper ca baietii sa imi faca un cadou de ziua mea si sa batem destul de usor maine si sa ne mentinem acolo sus….va salut pe toti cei care va duceti maine la meci : “Lupta Sportu”

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 49 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.