08.11.2009 Sportul Studentesc – CSM Rm. Sarat 8-0(3-0)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 08.11.2009 Sportul Studentesc – CSM Rm. Sarat 8-0(3-0)

Viewing 4 posts - 46 through 49 (of 49 total)
  • Author
    dragos
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

primele cuvinte frumoase din partea lui dragos la adresa echipei de cand am eu acest cont pe forum :)) ….dragos , sper ca baietii sa ne dea motive de satisfactie si tu sa ii lauzi mereu si la sf sezonului sa ne vedem promovati…acest rezultate ne da voie sa visam si sa speram..tot asa !!

probabil, ai retinut doar cuvintele mai putin “laudaroase” la adresa echipei…….insa sa stii ca, atunci cand a fost cazul de laude (si a fost chiar in acest tur), le-am adresat fara retineri.
    oricum, cand echipa joaca prost si nu are rezultate, ce vrei sa o lauzi ?? :)) :)) :)) =)) =)) =))

Zibling
    Member

Nu, dragos. Nu la laude din partea ta se referea omul, ci la ingaduinta si rabdare.

Te asteptam la Giurgiu in ultima etapa sa serbam promovarea in Liga 1! Keep hope alive! :ymhug:

dragos
    Member

@Zibling wrote:

Nu, dragos. Nu la laude din partea ta se referea omul, ci la ingaduinta si rabdare.

Te asteptam la Giurgiu in ultima etapa sa serbam promovarea in Liga 1! Keep hope alive! :ymhug:

rabdare, ingaduinta si bunavointa avem cu totii, insa uneori, parca, rabdarea o ia razna :D
    insa, mi-as dori sa merg si la giurgiu…….mai vb

PS: la acest meci, un coleg de-al meu, care locuieste langa stadion, sarbatorea acasa Sf Mihail si Gavril si dupa fiecare gol marcat de studenti, “marca” si el cate un pahar de tuica…..si uite asa, la final, nu mai stia sa “calculeze” scorul :)) :)) =))
    a doua zi la serviciu mi-a spus ca, s-a terminat 6-0 =)) =)) =)) =)) =)) =)) :)) :)) :)) :)) :))

webmaster
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 4 posts - 46 through 49 (of 49 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.