09.03.2008 CS Otopeni – Sportul Studentesc 4-1(2-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 09.03.2008 CS Otopeni – Sportul Studentesc 4-1(2-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 45 total)
  • Author
    Zibling
    Member

@07Ex wrote:

Meci contand pentru etapa a XIX-a a ligii a II-a, seria A.
    Stadion: Otopeni
    Ora: 11:00

Din cate am inteles eu, meciul este duminica 09.03.2008, de la ora 12:00, deci as ruga sa se faca modificare in primul mesaj al acestui topic.

Ah, si nu se plateste bilet la meciurile din marele stadion al marelui oras Otopeni!

deci daca o sa fie frumos afara….sportu va bate cu 2 1 :X:X:X

dragos
    Member

succes echipei si drum bun suporterilor !!!

franz_kafka
    Member

S-a jucat sau nu meciul? Am rascolit tot internetul si nu am gasit raspuns la aceasta intrebare!

De 8 martie, SS a jucat ca o domnisoara? Sau ma insel…, desi nu prea cred la ce prestatii a avut echipa in ultima perioada (de vreo 2 ani).

de la piata unirii exista ceva ce pot lua pana la otopeni?..

ashone
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

de la piata unirii exista ceva ce pot lua pana la otopeni?..

pe vremuri era o cursa expres unirii – otopeni aeroport

da mam interesat si eu..e 783 sau cva de genu…voi veni si eu maine acolo..abia astept

adso
    Member

se poate vedea meciu undeva pe net?

cameliu
    Member

Meciu se vede pe tvr.ro fara probleme!
    Insa nu merita sa te uiti.

otopeni da goluri la fiecare corner.

Asa ca:
    AVEM ECHIPA, AVEM VALOARE, SUNTEM DE JENA CEA MAI MARE!!
    Si incepe sa puta a retrogradare!!!

CIPIKA
    Member

Jucam bine de la mijloc in sus dar cu o asa aprare si un portar de doi lei nu putem face fata nici in liga 2
    Trebuiea adus un portar un fundas stanga si un fundas central
    Poate avem mai mult noroc in partea a doua si intoarcem scorul ca ocazi am avut

cameliu
    Member

Nu conteaza cum ne miscam… daca jucam fara portar…

E 2-1 acum… insa tot fara portar suntem!

cameliu
    Member

Suntem de-a dreptul PENIBILI!

20 minute dominam COPIOS.
    Trec aia jumatea odata, 11m CLAR si 3-1!

Ala din poarta, ca portar nu pot sa-i zic a sarit chiar bine… doar ca nu le are deloc cu mingea! Am fi campioni de s-ar juca fara minge si fara goluri :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

De toata jena!

Suntem la 9 puncte de C!

cameliu
    Member

Jucam placut de tot, incasam tot ce e pe poarta! 4!!!!!!!
    😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳

Daca nu gasim ceva fraieri rau in serie, din pacate jucam vinera la anul! Punem pariu?

CIPIKA
    Member

Nu cred ca se poate pune problema rerogradari .Inbucurator este ca jucam un fotbal bun si daca nu DEDU,POPESCU,SI CAZAN reuseam un rezultat bun dar asta e jucam cu ce avem.
    Ce se intampla cu Secareanu(jucatorul)si Nicola de nu mai joaca
    Oricum se vede mana antrenorului

franz_kafka
    Member

Eu zic sa avem o viziune realista… Vreti sa promovam? Si ce anume sa facem in Liga I (a rusinii, fireste)? Zarurile sunt aruncate (alea jacta est!) inca dinainte sa inceapa campionatul. Ai cotizat? Bine! Cat? Aceasta este intrebarea! Putin? Retrogradezi! Mult? Ramai sau castigi campionatul, depinde de cuantum (cu un zgarcit ca VASILI nu ne putem face prea multe iluzii!). Un loc 10 in Liga II, sau nu stiu cat, este mai onorabil decat locul 1 in orice fel de liga!

O veste fb: Pandurii retrogradeaza! Ce le putem faca daca nu au inteles ca nu e suficient sa cotizezi un singur an? Degeaba ai nocturna! De banii pt nocturna, cumaparai niscai 2-3 meciuri, adica aproape 9 pct! Enorm pt Liga I (a prostiei, bineinteles)!

O sugestie: apucati-va de sah! Nu e nevoie de arbitrii si indivizi precum Mircea Sandu, Ionut lupescu, Florin Prunea si alti ciudati pt a fi valoros cu adevarat! E vb doar de creier! Vedeti cum e sa aplici gambitul Keoni-Hiva (accesati doar google)! Sa vedeti cata satisfactie veti avea!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 45 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.