09.04.2004: Pandurii Tg. Jiu – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 09.04.2004: Pandurii Tg. Jiu – Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 68 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Din start trebuie sa spunem ca meciul a devenit foarte important… batem la Pandurii si terminam cu 15 puncte in fata lor… altfel totul devine nebulos…

Cine vrea sa mearga sa ma sune la nr. 0745 690 824 pentru detalii pana miercuri, cel tarziu joi

razvanR
    Member

Se anunta o invazie de suporteri alb-negri la Tg. Jiu !

Cei care inca nu s-au hotarat sa vina sa se inscrie pe lista lui Ovidiu sau sa ajunga la meci pe cont propriu. Drumul este foarte frumoas, sunt manastiri de vizitat, puteti petrece o sambata foarte placuta in zona !

dragos
    Member

MECIUL VA FI TRANSMIS DE PRIMA TV de la ora 11.00
    HAI SPORTUL!!!!

cameliu
    Member

Sper ca va fi si cineva pe forum!

ion
    Member

Am un internet cafe pe linga casa .Daca ma vor lasa nervii voi comunica in timp util(nu real) scorul.

ultrasro
    Member

Cum sa te lase nervii? 😯 :)

07Ex
    Keymaster

Poate ma scol si eu ca sa ascult meciul online desi … la 4 dimineata nu prea imi surade sa ma scol mai ales intr-o sambata.

Tavi
    Member

@97SiR wrote:

Poate ma scol si eu ca sa ascult meciul online desi … la 4 dimineata nu prea imi surade sa ma scol mai ales intr-o sambata.

Cazimir, autocarul pleaca la Tg Jiu la 4.30!! Deci suporterii care vor veni de “afara” trebuie sa fie la Otopeni 😆 la 3 AM daca pleci din Toronto vineri dimineatza …. 😆 😆

Trecand la lucruri serioase:
    Ovidiu cum stam cu inscrierile la autocar? Mai sunt locuri? Eu inca am probleme cu serviciul in sensul ca s-ar putea sa muncesc sambata o sa aflu sigur joi!

daca nu mai sunt locuri vin cu masina si mai pot lua 3 pers

cameliu
    Member

Cei care nu pot merge la meci si se uita la Prima TV, please nu uitati sa mai si scrieti cite ceva pe forum din cind in cind…

Din Gazeta Sporturilor

Derby-ul Serie B2 programat sîmbătă a stîrnit deja mare agitaţie la Tîrgu Jiu. “La această partidă vor veni foarte mulţi iubitori ai fotbalului, nu numai din localitate ci şi din toate colţurile judeţului. Capacitatea stadionului este de 9.000 de locuri şi din raţiuni de securitate am hotarît să se plătească intrarea la acest joc”, a declarat directorul de imagine al gorjenilor, Viorel Temelescu. Costul biletului va fi 20.000 de lei.

Ieri, în timp ce aşteptau confirmarea din partea Sportului pentru numărul de locuri pe care să le rezerve galeriei bucureştene, conducătorii din Tîrgu Jiu au avut parte de o surpriză. “Noi am vrut să fim fair-play. Le-am dat 1.000 de bilete, dar răspunsul a fost comic. Au zis că ei joacă pe teren propriu cu 70 de spectatori în tribune şi nu au galerie. Pînă la urmă conducerea de la Sportul a solicitat doar 8 tichete. Vom păstra 2 – 3 locuri la lojă pentru patronul Şiman, iar restul delegaţiei va sta la tribuna 0”, a precizat Temelescu.

😳 Cata nesimtire si prostie exista la club!!! Cum pot declara ca vin 70 spectatori la meci? Nu cred ca o sa ramana cineva sarac daca plateste 20.000, dar pt imaginea clubului este regretabil.

🙄

ion
    Member

Siman este un magar si face ceva pe imaginea Sportului !A dovedit inca odata ca este un nesimtit si sper ca aceasta atitudine sa se intoarca cit mai repede impotriva lui!E o sluga nimic mai mult si se comporta ca atare…La stadion tot meciul s-a anuntat deplasarea suporterilor la Tj Jiu dar s-a facut (in vanitatea lui de rahat pe care o are) ca nu aude…SIMANE ESTI UN BOU pe asta o auzi?

ultrasro
    Member

Il cheama Tambal si l-am anuntat ca venim!

ultrasro
    Member

In mod sigur la peluza unde suntem cazati biletul este 20.000 lei

cameliu
    Member

Gazeta e un JEG de ziar!

De fapt se autodefinesc in ziarul de azi, prin titlul de pe prima pagina…

rhcp
    Member

Se pleaca cu vreun autocar de la club? Costa tansportul? Da-ti toate detaliile aici pe forum, va rog.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 68 total)
  • The topic ‘09.04.2004: Pandurii Tg. Jiu – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.