09.04.2004: Pandurii Tg. Jiu – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 09.04.2004: Pandurii Tg. Jiu – Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 68 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Ia legatura cu Ovidiu pentru detalii. Tel: 0745.690.824

ion
    Member

@cameliu wrote:

Gazeta e un JEG de ziar!

De fapt se autodefinesc in ziarul de azi, prin titlul de pe prima pagina…

Nu te supara dar de ce e un jeg?

ultrasro
    Member

Nu este inchiriat de club. Se pleaca sambata in zori la ora 5.00 – 5.30 din Bucuresti, din dreptul statiei Lukoil (intersectia Bulevardului Regiei cu Soseaua Orhideelor) in zona Carrefour Orhideea – Poarta Fabricii de Tigari.

Se achita la imbarcare sumele urmatoare:

150.000 contravaloare transport
    20.000 contravaloare bilet stadion

Se ajunge in Bucuresti la intoarcere in jurul orelor 19.00-20.00

cameliu
    Member

Pentru ca:
    – intretine la nesfirsit pe prima pagina conflicte de genul Piturca-Dinu sau becaliade
    – pentru ca numai pe cine a mai f. nu stiu ce fotbalisti prezinta
    – cronicile de meciuri, nu contin date despre joc, ci doar cine a fost in tribuna, si cine pe cine a mai injurat
    -publica stiri “la ureche” neverificate, etc.

si pot enumera la nesfirsit dar mi-e lehamite!

Si tocmai ca “echipa” a plecat de la prosport nevrind sa devina tabloid…

ultrasro
    Member

Nici eu nu inteleg aplecarea spre scandaluri a celor de la Gazeta Sporturilor :(

ion
    Member

sint de acord cu voi dar subiectul discutiei era atitudinea clubului fata de noi …Au declarat ca nu au galerie desi chiar daca sintem putini totusi existam (ca sa nu mai spun ca puteam fi mai multi cu putin sprijin din partea clubului)

ultrasro
    Member

Reprezentantii clubului au declarat ca nu organizeaza deplasarea pentru suporteri… cam atat au zis… desi stiau ca noi organizam excursia nu au vrut sa-si asume vreo responsabilitate pentru actiunea noastra… :(

ultrasro
    Member

Am discutat la telefon cu Viorel Temelescu, directorul de organizare al Pandurilor, si mi-a comunicat ca pentru grupul de 50 suporteri vor asigura intrarea gratuita pe stadion. Vom intra pe la peluza dinspre sala de sport.

Si a zis la sfarsit: “Va asteptam cu drag” :)

cameliu
    Member

Tot respectul Ovidiu pentru organizarea deplasarii! si pentru cei ce vor merge sa sustina echipa!

ion
    Member

SINCERE FELICITARI OVIDIU si da-i inainte cu tupeu (cum se zice)!Personal eu asa te vreau …Avem nevoie de implicare pentru a putea realiza ceva bun pt echipa…

07Ex
    Keymaster

Personal sunt de parere ca detaliile legate de deplasarea la Tg. Jiu ar trebui postate pe forumul de Suporter, eventual sub acelasi titlu ca si aici.

Avand insa in vedere ca Ovidiu si ceilalti au postat informatii foarte utile legate de aceasta deplasare NU voi sterge nici unul din mesajele de aici. Va rog insa ca pe viitor sa respectati regulile forumului si sa postati mesajele acolo unde-si au locul.

Multumesc anticipat! :)

dragos
    Member

FELICITARI OVIDIU, ca le-ai explicat minerilor, ca SPORTUL ARE, TOTUSI
    SUPORTERI ADEVARATI!!!!

RUSINE SA-I FIE CONDUCERII CLUBULUI – in frunte cu cine-o fi, pentru atitudinea ANTI-SUPORTER de care da dovada!!!! HUOOOOO!!!!!

@ultrasro wrote:

Nu este inchiriat de club. Se pleaca sambata in zori la ora 5.00 – 5.30 din Bucuresti, din dreptul statiei Lukoil (intersectia Bulevardului Regiei cu Soseaua Orhideelor) in zona Carrefour Orhideea – Poarta Fabricii de Tigari.

Se achita la imbarcare sumele urmatoare:

150.000 contravaloare transport
    20.000 contravaloare bilet stadion

Se ajunge in Bucuresti la intoarcere in jurul orelor 19.00-20.00

Pana la urma le ce ora este plecarea pentru voi la 5:30 si pentru noi la 3:30 :)

ultrasro
    Member

Apoi doar daca mai prindeti masina la Apaca cand o ia la dreapta spre Pitesti… la sediul cel mare CONNEX!

Radu Dobrin
    Member

150.000 mi se pare foarte ieftin avind in vedere ca sint 800km dus-intors!
    (mai puneti 1000km si ajungeti in suedia :) )

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 68 total)
  • The topic ‘09.04.2004: Pandurii Tg. Jiu – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.