09.04.2004: Pandurii Tg. Jiu – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 09.04.2004: Pandurii Tg. Jiu – Sportul Studentesc

Viewing 8 posts - 61 through 68 (of 68 total)
  • Author
    cameliu
    Member

Interesant de vazut: (si pt poze!)

Am jucat in galben?

http://www.romaniansoccer.ro/news/news1266.shtml

Ultras
    Member

Da am jucat in galben cu albastru!

Ce ati uitat sa spuneti este ca noi suporterii Sportului am oferit un spectacol fara a avea o fanfara sau majorete… multe steaguri… mai multe ca in Regie… un sector de tribuna plin de hartii albe si negre la inceput de meci… si multe hartii ramase in urma noastra :) (pe post de confetii)….
    La final autocoraul nostru a fost langa cel al ehipei… ne-am salutat cu toti jucatorii … pe Bucur as putea zice ca s-a facut o gramada neorganizata ca la Rugby…. Concluzia… am ajuns cu 50 de minute inainte sa incepa meciul si am mai cantat si strigat inca o ora dupa meci …. pentru noi ca si pentru jucatori deplasarea aceasta a fost cat doua meciuri.

Giani
    Member

Din pacate, s-a intrat pe teren cu un echipament ce aminteste mai degraba de “Lupii galbeni” decat de “gasca nebuna”. Din fericire nu s-a lasat cu celebra “calomnie” pe care o invoca si mai celebra vulpe ierbivora din reclama.

Cat despre meci… trei goluri de kkt, adica produse de erori ale apararii (cele inscrise de “durii” cei casabili ai regiei lihnitului) plus golul lui Tibi al nostru, care ar putea fi considerat cu succes ca autogol al celuilalt Tibi dinm teren (adica marea achizitie cu care isi spargea Sandoi caramizile de pectorali, pe nume Lung).

In rest, deplasarea a meritat din toate punctele de vedere, cheltuielile fiind minimale (prietenii stiu de ce :) ) si satisfactia maxima. Nu mai comentez meciul, au facut-o altii inaintea mea, bine ca am invins…

Cat despre fasul din presa, cu jucatorul suspendat… nu le pot spune decau un lucru: LA OASE, POTAILOR!!!!!

07Ex
    Keymaster

Am si eu cateva poze de la meciul cu Pandurii. Depinzand de cat timp liber voi avea luni si marti voi pune pozele respective pe site.

dragos
    Member

a fost un DERBY (restul au fost meciuri), pe care l-am castigat nu fara emotii….dar MERITAT!!!
    Nota Bene pentru JANDARMI, organizatori, dom’ sofer, autocar etc.etc.
    a fost o deplasare REUSITA!!!!!
    balint a afirmat ca, daca va ramane in continuare, are nevoie de 3 fundasi
    in rest, TOTUL A IESIT BINE!!!!

A-NNEBUNIT LUPUL!!!!! (doar am jucat in galben)

Ii va aduce inapoi pe Negru Galamaz si Irimia

Tavi
    Member

@George Apostol wrote:

Ii va aduce inapoi pe Negru Galamaz si Irimia

Cine?

Viewing 8 posts - 61 through 68 (of 68 total)
  • The topic ‘09.04.2004: Pandurii Tg. Jiu – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.