09.05.2007 Cetatea Suceava – Sportul Studentesc 2-2(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 09.05.2007 Cetatea Suceava – Sportul Studentesc 2-2(1-1)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 72 total)
  • Author
    Zibling
    Member

Ovidiu spune asa:

5.000 spectatori – cu ploaie, iar gazdele au 3 galerii.

Curelea eliminat in min.15 pt injurii la nivelul arbitrilor.
    1-0 Ferfelea in min. 24 (sut pe jos pe colt), 1-1 Roman de la suceveni (din centrare de lovitura libera), si gazdele au mai ratat o preluare din lovitura libera.

Accidentare Nicola si inlocuire cu Patriche. Ah, si mai avem 3 galbene primite.

Giani
    Member

Da’ ce au frate ai nostri de isi iau cartonasele rosii aiurea? Chiar nu ma asteptam sa o comita si Curelea.

cameliu
    Member

Zibling asteptam vesti… Pe Prosport e tot 0-0…

ovidiu
    Member

Nasol ptr cartonasul rosu.
    Bine ca am reusit sa dam gol chiar si in 10, neplacut ca din nou am fost egalati.

ca despre trocsport

Zibling
    Member

Cica Ovidiu spune ca Costin Curelea al nostru nu este in stare sa injure arbitrul, ci in cel mai rau caz sa protesteze. In atac la noi au ramas Ferfelea si C.Gheorghe.

In alta ordine de idei, pe ploaie, cica doar Ovidiu si circa 800 de spectatori ai gazdelor (alea 3 galerii denumite) este singurul spectator care nu este bagat sub o copertina care sa fie ferit de ploaie. Si este in off-side la faza asta, deci sambata trebuie sa-i aducem injectii ca va fi racit. Sper totusi sa scape.

Zibling
    Member

In sfarsit a aparut si pe ProSport rezultatul de 1-1 la pauza de la Suceava. Iar alte rezultate interesante:

– FC Snagov – Gloria Buzău 1-0 !!!!!!!!!!!!1
    – Prefab 05 – FC Braşov 3-1
    – Petrolul – CS Otopeni 0-0
    – Dunărea Galaţi – Dunărea Giurgiu 0-0
    – Delta Tulcea – CF Brăila 2-0

– FC Săcele – Chimia Brazi 1-0
    – FC Botoşani – Forex 0-0
    – FCM Bacău – FCM Câmpina 3-1

In afara de Tulcea, restul rezultatelor ne sunt favorabile, dar nu stiu cine mai poate da gol la Suceava pt Sportul, in conditiile in care avem 1 om mai putin :?

Giani
    Member

Sa intre STANGA!!!!

Zibling
    Member

Ovidiu nu mai raspunde la mobil, iar ProSport arata tot 1-1. Nu stiu de ce am impresia ca nu au dreptate si ca s-a modificat scorul.

cameliu
    Member

@Zibling wrote:

Ovidiu nu mai raspunde la mobil, iar ProSport arata tot 1-1. Nu stiu de ce am impresia ca nu au dreptate si ca s-a modificat scorul.

Sper ca n-a luat bataie… Ori i s-o fi udat bateria…

Giani
    Member

Sau poate in minutul 94, la ultima actiune “studentii” obtin o lovitura de colt. Ferfelea executa inalt, si, la punctul de la 11 metri, Stanga se inalta imperial si trimite balonul cu capul direct in plasa. Nu-i asa ca visez frumos?

ovidiu
    Member

Foarte FRUMOS

trocsport nu mi se mai incarca. Sunt in suferinta.
    Poate visul va deveni realitate.

Giani
    Member

500 Internal server error. Adica, mai precis, serverul proscrot e foarte mort.

Zibling
    Member

@Giani wrote:

Sau poate in minutul 94, la ultima actiune “studentii” obtin o lovitura de colt. Ferfelea executa inalt, si, la punctul de la 11 metri, Stanga se inalta imperial si trimite balonul cu capul direct in plasa. Nu-i asa ca visez frumos?

Si Giani se trezi din somn.

Ovidiu tot nu raspunde la telefon. L-or fi trosnit sucevenii !!! L-au rapit !!!

cameliu
    Member

@Zibling wrote:

Ovidiu tot nu raspunde la telefon. L-or fi trosnit sucevenii !!! L-au rapit !!!

Daca l-au alergat sucevenii inseamna ca am batut? Am dat gol si s-o fi manifestat? Ori l-au alergat ca a injurat arbitru?

Giani
    Member

O fi pus franz kafka bomba aia si l-a atins si pe ultrasro :D.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 72 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.