09.05.2007 Cetatea Suceava – Sportul Studentesc 2-2(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 09.05.2007 Cetatea Suceava – Sportul Studentesc 2-2(1-1)

Viewing 12 posts - 61 through 72 (of 72 total)
  • Author
    franz_kafka
    Member

@Zibling wrote:

Vrem poze cu suporterul nostru ud si la pielea goala, deoarece nu-l cred

Vrei poze cu ultras.ro (n)ud si la pielea goala?
    Nu cred ca are suporterul Cetatii asa ceva, pentru ca eu l-am vazut doar la bustul gol…

PS: mai degraba, cere-i lui ultras.ro o poza de cand era bebelus, desigur, in pielea goala!

Zibling
    Member

Eu vorbeam serios, dar daca tu vrei sa ma iei la misto, este treaba ta :?

Chido
    Member

E singura fotografie pe care o am… :)

Giani
    Member

Multam fain.

ultrasro
    Member

Interesanta poza cu mine de la Suceava :)

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Interesanta poza cu mine de la Suceava :)

Vad ca nu esti la bustul gol, dar oricum arata marfa.

Multam Chido pentru poza. :)

franz_kafka
    Member

@97SiR wrote:

Vad ca nu esti la bustul gol, dar oricum arata marfa.
    Multam Chido pentru poza. :)

Deoarece se pare ca nu mai ploua, cred ca e o fotografie de dupa sfarsitul meciului cand ultras.ro isi strangea banerele. Dar va asigur ca la pauza, cand ploua, l-am gasit la bustul gol, vorbind la telefon…, probabil cu Zibling sau Giani!

ultrasro
    Member

Cred ca era la inceput cand inca nu ploua? nu stiu exact… cred ca la inceput datorita prezentei coplilului de mingi.

franz_kafka
    Member

Eu vad o tribuna uda leoarca si ditamai baltoaca in spatele portii, deci cred ca deja plouase, ceea ce inseamna ca… (sau daca nu o fi de la ploaia de cu cateva ore dinainte de meci?)
    Oricum, nu mai are importanta!

Giani
    Member

@franz_kafka wrote:

Deoarece se pare ca nu mai ploua, cred ca e o fotografie de dupa sfarsitul meciului cand ultras.ro isi strangea banerele. Dar va asigur ca la pauza, cand ploua, l-am gasit la bustul gol, vorbind la telefon…, probabil cu Zibling sau Giani!

Daca imi amintesc bine, cu ultrasro am vorbit putin inainte de pauza, nicidecum in timpul acesteia. Si apoi am mai discutat o singura data, dupa sfarsitul jocului. Oricum il admir pentru faptul ca reuseste sa isi gestioneze atat de bine resursele, atat de timp cat si financiare, incat sa plece dupa echipa prin toate colturile tarii. Cred ca daca am fi in serie cu Olimpia Satu-Mare sau cu FC Baia-Mare ar merge si acolo sa sustina echipa; ma intreb cati putem sau cati am fi dispusi sa facem asemenea eforturi, exprimate in timp, oboseala unui drum lung si, nu in ultimul rand, bani.

ultrasro
    Member

Mu am fost in tribune la destul de multe meciuri: la Giurgiu, Tulcea, Buzau, Galati, Bacau tur retur, adica am chiulit la 6 meciuri din 31 jucate pana acum.

Zibling
    Member

@ultrasro wrote:

Mu am fost in tribune la destul de multe meciuri: la Giurgiu, Tulcea, Buzau, Galati, Bacau tur retur, adica am chiulit la 6 meciuri din 31 jucate pana acum.

Cam multe chiuluri, ar trebui sa fii sanctionat cumva, la nivelul ASSSB 8)

Viewing 12 posts - 61 through 72 (of 72 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.