09.06.2007 Sportul Studentesc – CS Otopeni 2-1(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 09.06.2007 Sportul Studentesc – CS Otopeni 2-1(1-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 34-a (ultima) a Ligii a II-a, seria A.
    Sambata, ora 11:00, stadion Regie.

Zibling
    Member

In meciul tur cu Otopeniul 0-0, in ultimul meci al Sportului 0-3 la Campina. Oare peste o saptamana vom fi capabili sa dam gol sau vom ramane ca amarastenii cu -5 la golaveraj ?!?! 😥

franz_kafka
    Member

Am auzit ca printre suporterii SS se afla cativa care au jucat fotbal la viata lor. Eu zic sa se formeze o echipa din suporteri pentru ultimul meci impotriva Otopeniului! Daca vom pierde, macar o vom face intr-un mod care poate fi scuzat!

MarcAntoniu
    Member
    Zibling wrote:
    In meciul tur cu Otopeniul 0-0, in ultimul meci al Sportului 0-3 la Campina. Oare peste o saptamana vom fi capabili sa dam gol sau vom ramane ca amarastenii cu -5 la golaveraj ?!?! :cry:[/quote

LA FINALUL MECIULUI VREAU SA VAD ZERO” PE TABELA, DOAR LA OASPETI”.

07Ex
    Keymaster

@MarcAntoniu wrote:

Greu de vazut asa ceva, mai ales ca jucam cu CS Otopeni. Noi nu am fost in stare sa batem echipe care acum au retrogradat in C, asa ca nu prea imi pun mari sperante sa nu luam gol de la Otopeni.

ashone
    Member

@07Ex wrote:

@MarcAntoniu wrote:

Greu de vazut asa ceva, mai ales ca jucam cu CS Otopeni. Noi nu am fost in stare sa batem echipe care acum au retrogradat in C, asa ca nu prea imi pun mari sperante sa nu luam gol de la Otopeni.

sire, ti-ai schimbat indicativu?

ultrasro
    Member

Cu ocazia aniversarii de 10 ani ai ales o schimbare de imagine? ;)

07Ex
    Keymaster

@ashone wrote:

Da, l-am schimbat, dece nu-ti place asta nou?

@ultrasro wrote:

Cu ocazia aniversarii de 10 ani ai ales o schimbare de imagine?

Care aniversare de 10 ani? Site-ul are aproape 11.

97SiR a fost ales datorita faptului ca aveam o masina Honda SiR din ’97. Acum am schimbat-o cu o Honda Ex din 2007, deci indicativul s-a schimbat. 😉

ashone
    Member

am un gratar de facut….ne-om vedea la toamna. de ce sa pierd atitea ore pa stadion cind pot sa ma relaxez cu familia si prietenii? pentru mine promovarea era terminata de mult… sa fim sanatosi…

ashone
    Member

@07Ex wrote:

@ashone wrote:

Da, l-am schimbat, dece nu-ti place asta nou?

@ultrasro wrote:

Cu ocazia aniversarii de 10 ani ai ales o schimbare de imagine?

Care aniversare de 10 ani? Site-ul are aproape 11.

97SiR a fost ales datorita faptului ca aveam o masina Honda SiR din ’97. Acum am schimbat-o cu o Honda Ex din 2007, deci indicativul s-a schimbat. 😉

😯 ma dadeam cu capu da pereti 40 de ani si nu-mi dadeam seama de unde gasesti indicative asa de misto!

07Ex
    Keymaster

Acum ai aflat Ashule. Cat despre meciul de sambata, nici eu nu ma voi sinchisi sa fiu online. Putin imi pasa ce se va intampla in meciul asta.

ultrasro
    Member

Voi fi in peluza si la ultima etapa daca nu sunt trimis din nou prin tara sa vad cate potcoave de cai morti au mai furat elevii romani in ultima vreme :(

Zibling
    Member

Din respect pt jucatori precum Ferfelea, Curelea, Oae sau Stanga, voi fi si eu prezent in peluza la ultimul meci oficial al acestui sezon penibil.

Giani
    Member

Eu voi fi doar la repriza a treia, la Nicu. Deh… munca.

ultrasro
    Member

Eu sper in obtinerea primei victorii oficiale in fata echipei din Otopeni! Daca ar fi un meci spectacol si un scor mare ar fi perfect. Sa facem show macar in ultima etapa. Eu zic ca se poate daca vor avea vointa!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.