09.08.2010 Sportul Studentesc – Gloria Bistrita 4-2(1-2)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 09.08.2010 Sportul Studentesc – Gloria Bistrita 4-2(1-2)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 96 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 3-a Ligii 1.
    Luni 09.08.2010, ora 18:00, stadion Regie. GSPTv.

dragos
    Member

daca dupa acest meci, NU vom avea macar 1 punct, ne vom lupta sa supravietuim prin subsol….

sircos
    Member

http://www.fcsportulstudentesc.ro/?page=bilete
    sa nu ziceti ca nu ati stiut sau ca nu ati mai prins bilet !

dragos
    Member

va doresc bafta la bilete !!

dragos
    Member

sa tineti cont de ceea ce spunea tov.Ghe, ca inainte cu 10 min de inceperea meciului nu se mai vand bilete…… :)) :))
    insa realitatea l-a “batut” :^o :^o : s-au vandut bilete chiar si cu 10 min DUPA inceperea meciului :)) =)) =))
    oare n-o fi cunoscand sensul cuvintelor: INAINTE si DUPA ? 8-} 8-} 8-} 8-}

Liga a stabilit ca meciul sa fie lunii 9 august de la ora 6. Sper ca macar pe astia sa ii batem si noi. E bine ca sunt plecat si nu mai trebuie sa ma bat pe cele 10 bilete care se vor pune in vanzare. :D

ultrasro
    Member

Sunteti foarte rai….

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Sunteti foarte rai….

Ii cam dau dreptate lui Ovidiu, sunteti rai. De acord, clubul n-a organizat cum trebuie primul meci, dar cred ca au invatat din greselile primului meci. Ca urmare, nu cred ca veti avea probleme in meciul cu Gloria.

Tavi
    Member

@07Ex wrote:

@ultrasro wrote:

Sunteti foarte rai….

Ii cam dau dreptate lui Ovidiu, sunteti rai. De acord, clubul n-a organizat cum trebuie primul meci, dar cred ca au invatat din greselile primului meci. Ca urmare, nu cred ca veti avea probleme in meciul cu Gloria.

Nu, nu sunt rai. Ii cunosc pe majoritatea celor care au luat o pozitie dura fata de organizatori si pot spune multe despre cativa dintre ei dar nu ca sunt rai.

Eu le dau dreptate! Ei doar exprima frustarea adunata etapa de etapa in 4 ani de B cu sufletul alaturi de echipa, cu sperante, bucurie, cu credinta .. naruite de o organizare de tot rahatul! Daca clubul nu a inteles cat de mult isi doreau suporterii sa-si revada favoritii in primul meci de prima liga dupa atat timp de hoinarit maidane … atunci pot afirma cu tarie ca NU SUNT RAI!

Un apel la calm si reconciliere este insa binevenit :ymhug:

razvanR
    Member

Pentru a ajunge cu masina in Regie pentru un meci care se dispuna vineri sau luni de la ora 18, daca veniti cu masina din Centru sau Nord, sa stiti ca trebuie sa va rezervati 1-2 ore.

Eu, de exemplu, va trebui sa plec cu 2 ore inainte pentru a ajunge la meciul cu Bistrita !!! Foarte neplacut !!!
    Daca meciul ar fi sambata sau duminica, la orice ora, as avea nevoie de 15-20 minute !!!

dragos
    Member

sper sa-l televizeze.

sircos
    Member

sper sa fiu pe stadion.

dragos
    Member

ah, ce bine:

Sportul Stud. – Gloria Bistriţa, ora 18:00, GSP TV

dragos
    Member

@ultrasro wrote:

Sunteti foarte rai….

nu vroiam sa vorbesc in numele altcuiva, insa la meciul cu otelul, un suporter (sper sa nu ma insel, este vorba despre Black & White 1916 – il rog mult, sa confirme), a plecat de la Caciulata, unde se afla in concediu cu familia si a venit in bucuresti special pentru acest meci…..evident, ca nu a putut intra…..

oare d’asta suntem foarte rai, asa-i ?? B-)
    oricum, suntem rai, da’ BUNI !!!! ;)

@Tavi wrote:

Nu, nu sunt rai. Ii cunosc pe majoritatea celor care au luat o pozitie dura fata de organizatori si pot spune multe despre cativa dintre ei dar nu ca sunt rai.

Eu le dau dreptate! Ei doar exprima frustarea adunata etapa de etapa in 4 ani de B cu sufletul alaturi de echipa, cu sperante, bucurie, cu credinta .. naruite de o organizare de tot rahatul! Daca clubul nu a inteles cat de mult isi doreau suporterii sa-si revada favoritii in primul meci de prima liga dupa atat timp de hoinarit maidane … atunci pot afirma cu tarie ca NU SUNT RAI!

Un apel la calm si reconciliere este insa binevenit :ymhug:

Nu vreau sa fiu prea dur,dar eu nu i-as ridica in slavi pe tovarasii nostri suporteri, ca am vazut mult prea bine ce ardoare au avut ei sa vada primul meci al echipei in Liga I dupa 4 ani de zile.Chiar si cu cei 50 sau 100 de oameni,tot ar fi fost o audienta de toata jena.Uitati-va la cei de la Cluj(care apropo au evoluat la Alba-Iulia) si Targu Mures ce atmosfera au avut,triubune arhipline….aici putem vorbi de credinta si sperante.Cum a zis si Tibor Selymes,sunt multi suporteri ai Sportului in Bucuresti,dar pe stadion nu vin sa sprijine echipa.Oricum,asta nu ii scuza pe organizatori de vina,dar hai sa nu exageram cu “numerosii” nostri suporteri care sunt privati de bilet….daca ar fi venit mai constant in Liga a II-a poate si clubul ne-ar fi luat mai in serios si ar fi tiparit mai multe bilete….

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 96 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.