09.08.2010 Sportul Studentesc – Gloria Bistrita 4-2(1-2)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 09.08.2010 Sportul Studentesc – Gloria Bistrita 4-2(1-2)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 96 total)
  • Author
    ngm
    Member

MULTUMESC 07Ex PENTRU SPRIJIN DAR PE VADIMII CARE DAU CITATE II MANINC LA MICUL DEJUN.

UNA PESTE ALTA DACA VRETI SA VA ZIC CEVA MAI IMPORTANT DECIT LAMENTARILE UNORA MAI BINE HAI ASCULTATI – doua puncte
    NU AVEM STEAGURI !!! MR. CUCU VREA SA CONFECTIONAM STEAGURI, ESARFE, FULARE, SEPCI ETC…
    CE SPUNETI, VA BAGATI – intrebare .
    SPER SA NU INTIRZIATI….CU RASPUNSURILE !!!

ngm
    Member

STIMABILE black@white1916

DUPA O FINLANDIA CU MULTA GHEATA, STIND IN FRIG…ul aerului conditionat IMI STATEA IN CAP
    Bertand Russell, CEL DE LA CARE IMI AMINTEAI UN CITAT . DAR VAI ! EU NU IL STIAM, ASA CA NU
    AVEAI CUM SA IMI AMINTESTI DE EL.
    [ DEX AMINTÍ, amintesc, vb. IV. Refl. și tranz. A-i reveni în minte un fapt, un lucru din trecut.]

DREPT URMARE AM CITIT CEVA DESPRE Bertand Russell-UL TAU.
    DE FAPT DESPRE BERTRAND NU BERTAND… ai mincat un R stimabile !
    CE AM AFLAT IN PRIMUL RIND … CA ESTE PACIFIST CEEA CE NU ESTE CAZUL TAU .
    AM MAI AFLAT UNELE PARERI SI CREDINTE EXPRIMATE IN VASTELE OPERE . NU CRED CA IL VOI TINE MINTE,
    CU TOATE CA ARE MULTE TEORII LOGICE SI IN PLUS A FOST ATEU.
    SPECIAL PENTRU TINE STIMABILE black@white1916 ITI COPIEZ UN CITAT CARE POATE TE MAI LINISTESTE
    IN PRIVINTA CA TOTI TREBUIE SA STIE TOT CEEA CE STII TU, nimic mai mult.
    ACUM DAU COPY/PASTE, scuze dar nu pot cita din memorie, ca tine…

The Elements of Ethics (1910) Elemente de etică (1910)
    III. Right and Wrong. Bine şi rău.
    “Dreptul la cuvânt este foarte ambiguu, si nu este deloc uşor să deosebească diferitele sensuri pe care le are în limbajul comun. . Având în vedere varietatea acestor sensuri, aderarea la oricare dintre noi , implica in mod necesar paradoxuri aparente atunci când le folosim într-un context care sugerează unul sau altul dintre sensuri. Acesta este rezultatul, de precizie a limbajului, dar atâta timp cât paradoxurile sunt doar verbale, ele nu dau naştere la mai mult decât obiecţii verbale. “

MULTUMESC PENTRU LECTURA STIMABILULUI black@white1916,
    PE CARE IL ASTEPT LA O BERE LA NICU.

APROPO DE FINAL
    JANDARMUL AVEA DREPTATE CIND ITI SPUNEA SA FI PUNCTUAL, TINE PUTIN SI DE… Bertand Russell- cum il scrii tu !!!

INCURAJATI ECHIPA NOASTRA , HAIDE SPORTUL STUDENTESC ![

laucantona
    Member

dupa atata filosofie pe forumul asta tansmit si eu un strigat de lupta Hai Sportul!

@laucantona wrote:

dupa atata filosofie pe forumul asta tansmit si eu un strigat de lupta Hai Sportul!

de fapt este tRansmit nu tansmit, ai mancat un R stimabile…. =)) eu glumesc :D sper ca nu te superi, dar e cam incrancenat topicul asta…incerc sa aduc si eu putina buna dispozitie, atat cat pot :) numai bine

07Ex
    Keymaster

Mda, nici eu nu inteleg dece lumea discuta off-topic. In fond este un subiect despre meciul cu Gloria. Daca vreti sa discutati despre alte subiecte faceti-o pe subiectul de “discutii”. Daca vreti sa va balacariti eu va sugerez sa utilizati PM sau e-mail. :D

rapid19pancu
    Member

oare maine o fi deschis la casele de bilete ?:-> :-s :!! :!! :!! :!! :!! :!! :ymdaydream: $-)

viorelursu
    Member

Azi dimineata casa de bilete de la stadion era inchisa.
    Stie cineva programul de functionare ?

sircos
    Member

@viorelursu wrote:

Azi dimineata casa de bilete de la stadion era inchisa

pfuaiii, astia chiar vor sa joace fara spectatori …. X( X( X( X(

cameliu
    Member

De data asta au tiparit probabil o suta de bilete doar…

07Ex
    Keymaster

Pai stati un pic ca meciul se va juca luni asa ca probabil luni dimineata vor incepe si ei sa tipareasca bilete. =))

ashone
    Member

@cameliu wrote:

De data asta au tiparit probabil o suta de bilete doar…

n-ar fi mai bine sa tipareasca un singur belet si apoi noi sa-l luam prin rotatie sa il facem la xerox? intreb si io…se impaca si capra si varza: ucrainezu’ nu mai da banu’ sa tipareasca belete, noi facem cite ne trebuie si nu raminem fara. o zi buna.

ngm
    Member

Asa se face in moldova domnule Ashone ?
    Ai promis ca vi luni, te ti de cuvint ?

nu mai faceti atit bascalie cu biletele. De la ora 12.00 si pina acum citeva minute 16.55 erau casieri la
    poatra stadionului si vindeau bilete . s-au tinut de cuvint !!!
    pt. cei neiincrezatori de spusele mele luati legatura cu nicu sa confirme .
    gasiti ceva pozitiv sa facem, la balacareli sunteti campioni.

INCURAJATI ECHIPA NOASTRA, HAIDE SPORTUL STUDENTESC !!!

ultrasro
    Member

Bilete sunt cel putin 3000 tiparite. Azi programul era pana la ora 19.30-20.00.
    Si maine o sa fie deschis o sa spun mai incolo intre ce ore.
    Eu mi-am luat deja bilet pe randul 1 locul 1.

ultrasro
    Member

Azi au fost vandute un numar de 8 bilete sa vedem cati vin sambata si duminica sa cumpere. Sa speram ca luni nu ramane nimeni afara din lipsa de bilet.

cameliu
    Member

Site-ul oficial:

Actualitate

06-08-2010
    Bilete

Biletele pentru partida cu Gloria Bistrita de luni 09.08.2010 se pun in vanzare incepand de astazi, 06.08.2010. Programul la casa de bilete va fi urmatorul:

Vineri 06.08.2010 de la orele 16.00-20.00

Sambata 07.08.2010 intre 10.00-14.00

Duminica 08.08.2010 intre 10.00-14.00

Luni 09.08.2010 intre 12.00-16.00

Pretul biletelor va fi :10 lei la peluze, 15 lei la tribuna II si 20 lei la tribuna I.

Va asteptam!

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 96 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.