09.08.2010 Sportul Studentesc – Gloria Bistrita 4-2(1-2)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 09.08.2010 Sportul Studentesc – Gloria Bistrita 4-2(1-2)

Viewing 6 posts - 91 through 96 (of 96 total)
  • Author
    Radu Dobrin
    Member

sa nu uitam ca blaturenii au fost fluierati gresit in a 2:a repriza la o faza cind au scapat singuri cu viciu (parca la 1-2, unde acelasi ghinga a facut pasul mai mic decit trebuia)….asta apropo de arbitraj nefavorabil…

rapid19pancu
    Member

@roland wrote:

Imi uitasem parola…am tot scris pe pro-sport….e bataie de joc ce se intampla la Sportu. Are Siman super echipa si nu ia 2 fundasi…banali..tzaranoi..nu o fi simplu sa nu gresesti , dar la noi se greseste constant in aparare problema care era si in liga 2. De asta e de inteles Tibi Balan care a murit pe teren pt Sportu si pt el, si itzi mananca meciul niste gauri din aparare.
    E pacat si eu deja m-am bosorgit tot asteptand performantza…pe fondul cand Sportu cel putin acum azi 10.08.2010 poate bate absolut pe oricine din jegu de liga mitica.
    A fost o mare prostie sa incepi fara Viciu meciul cu Dinamo…orice iubitor al Sportului stie asta!
    Sa inventeze/cumpere :ymparty: 1, 2 fundasi…e crima sa iti batzi joc de munca unei intregi echipe..

Pe scurt Foortzaaaaaaaa Sportuuuuu!

La Sportul sunt si 3 fundasi buni care nu sunt lasati sa joace…Marian Dedu ar merita sa joace titular.Secareanu la fel si el a fost capitanul sportului..a jucat bine ca fundas , tanarul Dani Lung isi merita si sansa lui sa joace dupa ce a tras dupa el in liga 2 defensiva in majoritatea partidelor…dar se pare ca marele ungur Selymes joaca si el cu cine i se impune…ori nu face el echipa ,ori e un antrenor slab.

MarcAntoniu
    Member

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: – :( :(

:ymparty: Felicitări Sportul Studenţesc pentru prima victorie din acest sezon de liga 1 :ymparty:

07Ex
    Keymaster

@rapid19pancu wrote:

La Sportul sunt si 3 fundasi buni care nu sunt lasati sa joace…Marian Dedu ar merita sa joace titular.Secareanu la fel si el a fost capitanul sportului..a jucat bine ca fundas , tanarul Dani Lung isi merita si sansa lui sa joace dupa ce a tras dupa el in liga 2 defensiva in majoritatea partidelor…dar se pare ca marele ungur Selymes joaca si el cu cine i se impune…ori nu face el echipa ,ori e un antrenor slab.

Dani Lung a jucat deja 90 de minute in sezonul actual. Cat despre Secareanu si Dedu, din cate stiu eu, ei nu mai joaca pentru Sportul. Intr-un articol aparut pe subiectul de stiri din sezonul actual s-a scris ca Dedu si Secareanu, fiind liberi de contract, s-au despartit de echipa. Stirea completa poate fi citita aici.

Dedu oricum nu cred ca era in mare forma dupa accidentarea din sezonul 2008-2009. Mai multe amanunte aici.

dragos
    Member

vorba cuiva de pe aici: treb’ sa “imbatranim” sa vedem echipa asta castigand 8-} 8-} 8-} 8-}
    copiii astia iti scot fire de par albe :-? :-? :-? :-?

Varga si Balan sunt cele mai MARI CASTIGURI ale echipei :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

webmaster
    Keymaster

Subiectul a fost arhivat.

Viewing 6 posts - 91 through 96 (of 96 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.