09.09.2006 Sportul Studentesc – Petrolul Ploiesti 2-0 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 09.09.2006 Sportul Studentesc – Petrolul Ploiesti 2-0 (0-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 65 total)
  • Author
    Spawn09
    Member

Stadion Regie ora 11:00
    Meci contand pt etapa a-VI-a

Giani
    Member

Pentru mine asta e meci sinucigas. Nu as risca sa vin in peluza, dar presimt ca o voi face (imi pun o masca, sa nu ma recunoasca vecinii de cartier).

Spawn09
    Member

e de ajuns sa pui un fular la gura si se rezolva :) bineneteles un fular alb-negru :)

Giani
    Member

Evident! Fii sigur ca vin pe stadion. Si renunt la camuflaj, deja vecinii ma stiu de saptamana trecuta, cand mi-am spalat tricoul si l-am intins la uscat: se vedea din strada o chestie neagra, cu nr. 20 scris alb pe ea. Inca nu a spart nimeni apartamentul, deci nem problem.

Spawn09
    Member

si eu am pus tricoul la uscat din “fericire” al meu nu e decat un tricou alb negru de la lotto da vreau pe fata sa imprim emblema clubului si pe spate sa scriu “sportul studentesc” :)

dragos
    Member

macar meciurile de acasa sa le castigam……..

ovidiu
    Member

Pentru cei de peste mari si tari meciul zice-se ca este televizat pe tv sport.
    Sper sa nu se schimbe ceva.

Sper intr-o mobilizare, daca tot au plecat cei ce erau de plecat, si intr-o victorie.
    Oricum meci greu. Ploiestenii au si ceva straini (italieni parca) si totusi se gandesc la promovare. Vor veni sa obtina punct(e).
    Ma gandesc ca cei ramasi sa nu dispere si sa se gandeasca la promovare. Sa demonstreze tuturor ca GASCA NEBUNA exista.

VIVA SPORTUL STUDENTESC

Batem!
    3-1

1 de la oaspeti l-am pus asa, de cumsecade :)

inca ma mai amaraste 5-1 cu tineretul Germaniei…

da BATEM SIGUR !

Zibling
    Member

Si eu cred ca vom castiga meciul cu Petrolul, dar chinuit, insa in conditiile actuale – sa vina punctele, ca pana la anul poate se formeaza o noua echipa. Of, ce-am avut si cu ce-am ramas !!!

godmato
    Member

Daca se termina 1-0 o sa fiu foarte multumit!

Tare imi este ca se intampla ceva. Petrolul are echipa bunicica si poate bate in Regie dar sa vedem ce-o iesi.

Ultras
    Member

Stanca – Ciupe, Ratiu, Secareanu, Dedu – Postolache, Nicola, Ferfelea, Tarnacop – Curelea, Varga.

Este posibila retragerea lui Varga pe partea stanga in locul lui Tarnacop, caz in care in fata va evolua ca titular unul dintre C. Gheorghe, Pauna sau Farcasanu. Restul e zidit.

Spawn09
    Member

ne vedem pe stadion.poate ne strangem si noi mai multi sa sustinem echipa si sa speram ca vom juca mai bine acum ca s-au definitivat transferurile….

ultrasro
    Member

Juniorul din teren nu trebuie uitat…. nu mai stiu exact care e limita de varsta :)

Ultras
    Member

Dedu mic face furori la antrenament. Ieri a facut spectacol. A dat si o pasa de 50 de metri, direct pe pieptul lui Curelea. Cred ca in curand va debuta.

mihada
    Member

Abia astept sa vad meciul la TV. Ca au trecut luni de zile de la ultimul contact vizual. Hai Sportul!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 65 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.