10.03.2007 Chimia Brazi – Sportul Studentesc 1-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 10.03.2007 Chimia Brazi – Sportul Studentesc 1-1(0-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 70 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Primul meci in deplasare din retur (etapa a 19-a) se va juca sambata cu incepere de la 11:00 la Brazi.

ultrasro
    Member

Se joaca pe terenul Conpet in Strejnic.

adi
    Member

Tocmai am aranjat transportul pentru meciul de sambata de la Strejnic (langa Ploiesti) cu Chimia Brazi. Costul este undeva pe la 15 lei / persoana (dus-intors) si avem posibilitatea de a inchiria 1 sau 2 microbuze cu cate 16 locuri, in functie de cati ne strangem. Adunarea va fi sambata la 8.15-8.30 la Nicu in Regie.
    Ar fi bine sa-i anuntati si pe ceilalti interesati de aceasta deplasare.
    Deci, cine se inscrie ?
    Eu voi veni cu un prieten.

Tavi
    Member

Strejnicul l-am localizat usor (http://www.hartionline.ro/). Se poate ajunge pe DN1A direct in Strejnic sau pe DN1 dupa Barcanesti se face stanga la prima intersectie inainte de soseaua Ploiesti – Targoviste. E acolo o benzinarie si camera de supraveghere a traficului.

Nu reusesc in Strejnic sa localizez terenul. Din Google Earth nu se vede nimic :(

Are cineva detalii despre localizarea terenului din Strejnic? Am aflat de pe site-ul UEFA ca acolo s-a jucat un meci international anul trecut (Romania – Belgia U19). Poate o arata mai bine terenul ca cei de la Conpet au bani de-i intorc cu lopata.

Teoretic merg. Practic confirm vineri seara sau pana spre sfarsitul saptamani.

ultrasro
    Member

E claar ca vin si eu, numaratoarea continua.

Giani
    Member

Si eu vin, dar dintre rafinarii. Investighez cum ajung la locul faptei. Si, evident, in ce conditii ma intorc acasa fara sa ma linseze ga(o)zarii.

ashone
    Member

SA MERGEM !!! OCUPATI GARILEEEE !!!! OCUPATI GARILE !!!!!

Giani
    Member

Am vorbit cu fratele meu mai ploiestean ca mine; terenul se afla foarte aproape de DN1, pe centura vestica a orasului. Dupa gara de vest la 200 de metri se afla bariera Marasesti, acolo trebuie cotit stanga si dupa 3 km se ajunge in Strejnic.

franz_kafka
    Member
    ashone wrote:
    SA MERGEM !!! OCUPATI GARILEEEE !!!! OCUPATI GARILE !!!!!

Din ce film sau roman este replica, pt ca nu-mi amintesc exact (semn al batranetii)? Oaie si ai sai … ori ma insel?
    Eu zic ca-i mai intelept… sa ocupam barurile!

ultrasro
    Member

Merge si Zibling… vine Christiano… deci inca doi

Scuze ca postez aici dar trebuie sa ma laud:

Azi am depus actele la serviciu pentru …2% … catre ASSB !

Nu uitati sa faceti si voi asta … Am inteles ca termenul limita este 31 MARTIE!!!!!!!!!

Nu pot veni la meci sambata (am programare la doctor, cu fetita mea, la ora 9).

HAI SPORTUL ! Succes GALERIEI !

ultrasro
    Member

Merge si Viorel Baciu dar si Costel vine din Rahova ;)

adi
    Member

Deocamdata am rezevat doar un microbuz de 16 locuri pentru sambata.
    Mai putem rezerva inca un microbuz pana maine seara, daca vor si altii interesati, in numar suficient.

Tavi
    Member

intre timp am mai aflat cate ceva: daca veniti dinspre Ploiesti cum se intra in Strejnic, prima strada la dreapta se ajunge langa stadion

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 70 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.