10.05.2003 Astra Ploiesti – Sportul Studentesc 3-2(2-0)

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A 10.05.2003 Astra Ploiesti – Sportul Studentesc 3-2(2-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 52 total)
  • Author
    dragos
    Member

sambata de la ora 18.00 in direct la TVR1.

07Ex
    Keymaster

Excelent! Poate in felul asta ii voi putea si eu urmari pe baieti “live”. Radu, Cameliu, voi veti fi pe internet la ora respectiva?

Radu Dobrin
    Member

nu cred ca mai putem vedea tvr pe internet…cel putin, nu live…probabil o sa il vad prin satelit…daca nu, voi fi pe yahoo….
    cameliu, tu ai reusit sa prinzi tvr-ul live?

cameliu
    Member

N-am putut vedea! Nu mai dau live pe internet!
    Am avut laborator cu studentii si mai veneam la internet! La 0-2 m-am suparat si-am stat pina am terminat laboratorul, cind am venit era 4-5!!!??? Era sa pic de pe scaun cind am vazut!

Pe final m-a sunat Razvan din mijlocul galeriei. Stiam ca e 5-6! Am crezut ca am egalat dupa ce galagie era…

Si cu un punct luat la Astra putem urca 2 locuri si egala si pe Farul! Poli are la Ceahlaul, Otelul la Dinamo iar Farul la Bacau!
    La Astra trebuie sa avem o tactica de 0-0! Adica sa nu luam gol! Si vom bate!

07Ex
    Keymaster

Pai atunci faptul ca dau meciul la TV nu ne avantajaza, nu? Stiti cumva daca putem macar urmari rezumatele golurilor seara la telejurnal sau nici asta nu se poate? Si inca ceva, daca se pot urmari golurile la telejurnal, la ce ora si pe ce post. Eu plecand de atata timp din RO habar nu mai am de emisiunile din RO si orele la care sunt transmise.

Radu Dobrin
    Member

ei transmit niste jurnale inregistrate se pare….poti sa te uiti pe pagina lor…sub ‘transmisiuni experimentale’ …(ca pina acum ce or fi fost..:)..)…dar mare speranta nu imi pun in ei

la voi nu se prinde tvr prin satelit?

07Ex
    Keymaster

Nu, din pacate nu se transmite nimic din RO. Am auzit ca ar fi doar o emisiune in limba romana sambata dimineata 1/2 de ora dar nu m-am uitat niciodata. Cred insa ca emisiunea respectiva pune mai mult accentul pe evenimente politice si sociale, nu pe sport. Poate ma uit sambata asta sa vad. :)

razvanR
    Member

Am 7 locuri libere !

Propun sa ne intalnim la ora 16.00 la Benzinaria Agip de la Podul Baneasa !

razvanR
    Member

Benzinaria asta este la piciorul de urcare pe podul Baneasa directia Ploiesti, pe linia tramvaiului 54, vis-a-vis de fostul sediu Elvila si LibraBank, actualmente sediu A.P.A.P.S, in fata unor blocuri in constructie.

Trec pe acolo si niste autobuze dar nu le stiu numarul.

Dati sfara-n tara si haideti sa fim cat mai multi la meci.

Avem o echipa minunata care merita si trebuie sa fie incurajata !

Propun sa vina la meci si cei care se afla cu gagicile la munte in week-end, cum ar fi prietenul nostru Dragos !

Haideti sa ne miscam repede si bine, raspundeti la acest topic !

Radu Dobrin
    Member

eu v-am zis…deleghez un suporter cu voi…:)..+4 locuri libere
    stie cineva unde e stadionul in ploiesti?

razvanR
    Member

Pana acum avem 11 locuri libere (si 2 ocupate) !

Anonymous
    Member

sunt suporter al lui sportul din 1968
    vreau sa merg si eu la ploiesti cu voi cu dacia mea sau cu voi

ultrasro
    Member

Nu ar fi mai bine 15.30???

adi
    Member

drum bun si sa va intoarceti cu 3 puncte in clasament.
    eu din pacate sunt in mutari asa ca nu stiu nici macar daca ma voi putea uita la tv, dar oricum va tin pumnii.

Giani
    Member

Pe teletextul TVR era anuntat ca meciul nostru va fi transmis live si pe TVR International, asta in caz ca il receptionati. Pe internet, varza! Cand e meci, se intrerupe transmisia

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 52 total)
  • The topic ‘10.05.2003 Astra Ploiesti – Sportul Studentesc 3-2(2-0)’ is closed to new replies.