10.05.2003 Astra Ploiesti – Sportul Studentesc 3-2(2-0)

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A 10.05.2003 Astra Ploiesti – Sportul Studentesc 3-2(2-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 52 total)
  • Author
    dragos
    Member

sper sa ajung si eu – cunosc unde este stadionul – in Ploiesti Vest (din gara
    de Vest se vede instalatia de nocturna)…asa ca, sper sa ajung acolo…

ultrasro
    Member

Sunt locuri efective sau se sta pe jos 😯 , nu are importanta in principiu.

Deci venim asa: Eu, Iordache, Florin, Francisc Cune……

Marius cu steagul poate???

Parca mai erau, nu???

OK

Ma poti adauga si pe mine pe lista pasagerilor. Vin cu echipamentul de lupta complet.
    FORZA SPORTUL!!!

Tavi
    Member

Merg si eu la Ploiesti … cu Bebe Dobrin … cred ca o sa ne vedem pe acolo direct … Forza Sportu’!

razvanR
    Member

Ne vedem deci la Agip, in intervalul 15.30-16.00 ! De acolo pana in tribina se face maxim o ora !

In functie de numarul de masini, respectiv suporteri care se vor afla acolo, vom decide cum ne grupam !

Hai Sportul studentesc !

Ultras
    Member

Lista celor care s-au inscris pana acum:

1. Razvan
    2. Ovidiu
    3. Florin
    4. Iordache
    5. Francisc Cune
    6. George
    7. Marius
    8. Bebe Dobrin
    9. Tavi

Sunt 13 locuri in microbuzul lui Razvan si Dacia lui Bebe
    Mai avem 4 locuri libere
    Eu mai vin cu un prieten. Raman 3 locuri
    CINE MAI DORESTE CINE MAI POFTESTE
    HAIDETI SA FIM CAT SE POATE DE MULTI

Dragos e posibil sa vina direct la stadion
    De amicul nostru din Campina stie cineva ceva?

Ultras
    Member

Adunarea la AGIP Baneasa incepand cu ora 15.30. In ProSport in pagina 3 este anuntata deplasarea. Numai UTA si Brasov mai fac deplasari.

cameliu
    Member

2-0 pt Astra dupa 25 de minute!
    Pe deasupra Poli conduce la Ceahlaul…

Anonymous
    Member

Asta este ….daca nu ai aparare + joc la rezultat, ce mai conteaza spectacolul in divizia B.

Poate o sa revina, dar nu cred. !!! :(

cameliu
    Member

Adevaru-i ca nu avem fata de A!
    Asta-i realitatea! Cind te bate Astra la pas… ce sa mai astepti!?
    Astra au dat gol exact cind au avut nevoi! Cind sa ne apropiem la 2-1, am luat gol imediat! Am luat iar 2 goluri in 4 minute!

Cu -11 nu avem nicio de a prinde barajul! Asta-i clar! Si mai vine Bacaul… Iar sa speram in puncte la Steaua mi se pare prea mult!
    UTA a facut egal si la Craiova si la Astra, unde noi am pierdut lejer ambele meciuri!

PACAT!!!

Anonymous
    Member

Daca Sportul nu ramane in A, m-as bucura ca Dinita si Paduret sa-si gaseasca alta echipa. Si poate asa mai vin ceva bani la club.

Atunci cand nu ai ANTRENOR, degeaba ai atac. Apararea la Sportul este ZERO in acest moment!!!

Jucatorii sa nu se mai planga ca nu-si platesc primele, ca de 2 ani nu au urcat ma sus de locul 10!!!

Siman se face vinovat de un singur lucru: TREBUIA sa-l schimbe pe Andone in iarna si sa aduca un antrenor cu experienta…oricine…numai sa salveze Sportul de la retrogradare.

In acest moment imi este teama ca teste prea tarziu din pacate pentru toti !!!:(

cameliu
    Member

Cred ca e prea tirziu!
    Chiar daca a pierdut si Poli la Ceahlaul iar Dinamo conduce in min 20 Galatiul, etapa viitoare Poli-Craiova si Otelul-Astra vor fii cam cu pronostic “1” solist!
    Chiar daca am bate Bacaul ceea ce ma indoiesc raminem pe 15!
    Apoi mergem in Ghencea…

Anonymous
    Member

@Florin Maican wrote:

Siman se face vinovat de un singur lucru: TREBUIA sa-l schimbe pe Andone in iarna si sa aduca un antrenor cu experienta…oricine…numai sa salveze Sportul de la retrogradare.

In acest moment imi este teama ca teste prea tarziu din pacate pentru toti !!!:(

Fiecare sut in fund este un pas inainte. Conducatorii clubului trebuie insa sa inteleaga ca nu pot acuza la nesfarsit lipsa banilor, pentru amagirea supoeilor. Sportul are o istorie pe care nu multe cluburi din Romania o au. Nu are dreptul nimeni sa-si bata joc de acest club. Siman va da dupa acest campionat lovitura. La cat va lua pe jucatori, va fi multumit. Poate cel mai multumit conducator de club din Romania. Sa-si ia gentuta si sa plece fericit. A iesit pe plus. Mult prea pe plus fata de cate a facut. Cu ce pret insa?

Jucatori care vin deja echipati la stadion pentru ca n-au vestiare, conferinte de presa in aer liber,…asta este Sportul acum!

Daca Siman ar fi fost conducator de club la Rapid, Dinamo sau Steaua ar fi fost linsat de suporteri. Sportul este insa o echipa cu mult prea putini suporteri, care nu pot pune presiune pe managerii parsivi, cum este Siman.

SIMAN, SIMAN, SIMAN LASA-NE:evil:LASA-NE:evil:LASA-NE:evil:

ultrasro
    Member

Dinita a primit galben de la fostul jucator al Bacaului, Serea, acelasi hotoman care a facut pomana un 11 m pentru Bistrita in prima etapa a returului. Acum la Astra ne-a refuzat cu nesimtire un 11 m la Dinita in minutul 85 si i-a dat un galben cu tendinta clara de a face meciul mai usor fostei sale echipe.

Radu Dobrin
    Member

s-a vazut suspect si la televizor….dar voi trebuie sa fi vazut cel mai bine de acolo unde stateati in tribuna….greu…greu…greu cu bacaul…

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 52 total)
  • The topic ‘10.05.2003 Astra Ploiesti – Sportul Studentesc 3-2(2-0)’ is closed to new replies.