10.05.2008 FCM Campina – Sportul Studentesc 1-1(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 10.05.2008 FCM Campina – Sportul Studentesc 1-1(1-0)

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)
  • Author
    dragos
    Member

este un rezultat pozitiv contra unei echipe “din sistem”……
    Bravo Cojo !!!

trist, dar adevarat: s-a reusit “performanta” (ce bizar suna !!!!) de a ramane in liga a-2-a…..
    jucatorii & staff-ul au desfacut sampania sau o tin la rece pana dupa meciul cu botosaniul ??? 😆 😆

Ultras
    Member
    dragos
    Member

Din comentariile ultimelor 2 partide, se pare ca, SPORTUL face o anti-reclama fotbalului.
    Altfel spus, jucatorii nostrii par sa ne spuna: NOI VA ARATAM CUM NU AR TREBUI JUCAT FOTBALUL !!!!!
    Felicitari baieti !!! Felicitari falub !!!
    ATI INCERCAT si ATI REUSIT. 😆 😆

Zibling
    Member

Pai, poate se testeaza o noua smecherie: Cum sa faci 0-0 sau chiar 1-0 nfara sa tragi deloc pe spatiul portii adverse. Banuiesc ca 1-0 trebuie sa fie rezultatul unui autogol sau al unui ricoseu ciudat. 🙄

mkg
    Member

Daca egalarea nu s-a produs din intamplare,inseamna ca am puta avea promisiunea unei viitoare echipe !
    Oricum ma bucur ca am lovit in temelia sistemului”ticalosit” sa inteleaga handicapatii ca inainte de a fi afacere fotbalul este totusi un simplu joc .
    Multumesc echipei pentru faptul ca si fara miza se straduieste sa joace ! Ma duc la culcare si astept cuminte formarea unei noi echipe ! Promit sa am rabdare si sa inteleg inca viitoarele rezultate contradictorii cu care altfel sunt deja obisnuit
    Mai avem drum lung si plin de maracini pana la promovare …
    Deocamdata astept sa le servim revansa astora din serie care vad ca isi fac socoteli cu puncte smulse de la noi ! Pana cand domnilor?

ultrasro
    Member

E bine ca am reusit egalarea jucand in 10 jucatori!

Ultras
    Member
    Zibling
    Member

Bad boys, bad boys… sau mai bine zis, bad niggers 💡

07Ex
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.