10.09.2003 FCM Targoviste – Sportul Studentesc 0-1(0-0,0-0)

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 10.09.2003 FCM Targoviste – Sportul Studentesc 0-1(0-0,0-0)

Viewing 12 posts - 61 through 72 (of 72 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

A scos Edy de langa vinclu cu ajutorul inchieturii barelor, iar apoi in prelungiri au trimis de la 7 m singuri cu portarul nostru pe langa bara din dreapta!

ultrasro
    Member

La Bucuresti, in ultimele 20 de ore au cazut peste 100 litri/mp. Cam cat plouase in ultimele 4 luni.

Radu Dobrin
    Member

@ultrasro wrote:

A scos Edy de langa vinclu cu ajutorul inchieturii barelor, iar apoi in prelungiri au trimis de la 7 m singuri cu portarul nostru pe langa bara din dreapta!

cam tirziu pentru edy sa isi spele pacatele :)

Tavi
    Member

sa inteleg ca am avut totusi mult noroc :)

Tavi
    Member

azi a fost potop in bucuresti n-am mai vazut de mult atata apa … o fi bine pentru tzuicari 😆

gazonul din Regie e dus? se poate juca ceva sambata in varianta optimista ca nu o sa mai ploua si maine (vineri)?

ultrasro
    Member

O doza aproape daneza! Fara contributii ale arbitrului, desi gazdele ne-au facut hoti :(

ultrasro
    Member

Sunt sanse sa fie un gazon aproape acceptabil pana sambata! Doar sa nu mai toarne la fel ca noaptea trecuta!

Napoleon9
    Member

@cameliu wrote:

nu inteleg de ce n-a jucat petrescu cu balan, paduret si bucur!

Chiar te astepti sa intelegi cum gandeste meciul un antrenor mare? Si oricum, Balan a intrat…

@cameliu wrote:

Si n-a facut decit o schimbare pina-n min 90!

Parerea mea e ca are experienta in de-astea, si s-o fi gandit ca in prelungiri exista sansa sa aiba nevoie sa faca inlocuiri. Stii tu, oboseli, accidentari (cat mai putine si mai usoare!), nervi + cartonase… ;)

Tavi
    Member

@ultrasro wrote:

Fara contributii ale arbitrului, desi gazdele ne-au facut hoti :(

Melteni :?

ultrasro
    Member

In minutul 6 a suferit o entorsa si a intrat Lazar!

Nasol, sper sa isi revina repede.

07Ex
    Keymaster

Merci Ovidiule. Din nou am facut modificarile de rigoare la site-ul de news.

Viewing 12 posts - 61 through 72 (of 72 total)
  • The topic ‘10.09.2003 FCM Targoviste – Sportul Studentesc 0-1(0-0,0-0)’ is closed to new replies.