11.03.2012 Sportul Studentesc – FC Brasov 2-1(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I 11.03.2012 Sportul Studentesc – FC Brasov 2-1(1-1)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 46 total)
  • Author
    laucantona
    Member

0-1 min 17 la un contratac dus in 2 oameni…netentie pe axa centrala…asta este…cam norocosi iasovenii

laucantona
    Member

nr 16 de la Brasov Vivieiros ne cam da clasa pe banda stanga a noastra..daca nu reusim sa-l blocam nu vad cum sa luam nici un punct azi

laucantona
    Member

min 30 si nu prea avem cu ce sa ne laudam…pasele la mijloc sunt aproape in totalitate gresite sau la bataie, apararea cam ca in retur moale si visatoare..1-1 Lazar GOOOOOOOL

laucantona
    Member

centrare la bataie de la 30m de poarta si Lazar dupa un stop cam pe exterior inchizandu-si unghiul inscrie foarte spectaculos…am luat deja 2 galbene

ovidiu
    Member

Destul de greu.
    Chiar daca echipa sta bine in teren si recupereaza multe mingi le si pierde foarte usor.
    Dupa 15 min in care au inceput cu tupeu, apararea boema a reusit sa mai greseasca o data si gol pentru ei. Au mai avut brasovenii ceva incercari la poarta noastra dar ne-au iertat. Spre bucuria mea. Si tot spre bucuria mea am egalat.
    Jucam mult cu mingi lungi, la nimereala, la incercare, la bata,se leaga destul de greu pasele si se pierd mingi foarte usor.
    Sa vedem ce va fi dupa pauza. Poate reusim sa legam doua victorii.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL de kinograma LEONARD DOBRE 2 – 1

lucian
    Member

imi place ceea ce vad!!!! bravo, hai sa o tinem asa pana la final!

MarcAntoniu
    Member

Jucăm în 10 :-ss
    Se pare că avem portar :ymcowboy:
    Poate se mai leagă o pasă lungă la Dobre :D

multi
    Member

Yessss!

MarcAntoniu
    Member

Victorie :ymapplause:
    Forza Sportul Studențesc!

Radu Dobrin
    Member

nu ne desmintim in ultimele minute….doar ca de data asta le-a scos arbitrul mingea brasovenilor din poarta.

una peste alta, sa bati pinaltoizii si in plus si pe ingimfatul de sumudica, pentru mine cel putin face dublu.

sper sa nu ii vina cartea verde lui Varga pina prin iunie 8-|

laucantona
    Member

ieeeeeee 2 victorii la rand hai si a 3-iea pe Dinamo!

ovidiu
    Member

VICTORIIIIIIIIIIIIIIIIIIE!!!!!
    MARE VICTORIE.

Dupa o a doua repriza dramatica (avand in vedere eliminarea lui Farmache) am reusit sa legam 2 victorii.
    Bravo baieti :ymapplause: . LA MAI MULTE.

Si un BRAVO si galeriei pe care am auzit-o tare activa.

Inca odata un BRAVO celor din teren, au fost exemplari. De mult timp nu i-am vazut asa.

lucian
    Member

sa recunoastem ca golul brasovenilor din final a fost corect, insa cred eu ca era nedrept sa fim egalati. in primele 20 de minute ale reprizei a doua s-a vazut diferenta. trebuie sa ii multumim lui Isaila, a adus o stare de spirit foarte buna la echipa.

cameliu
    Member

Am redevenit echipa!
    Cei 15 ce au ramas vor sa fuga!

Sumi sa antreneze cat mai multe echipe din Liga 1 cand joaca contra noastra…

De la rosu nu m-am mai uitat, am dat ture prin casa venin linga la calulator tot la 5 min. Si vin ultima data si ce vad? Reluare la un gol de alora, si zice comentatoru ca gol valabil… no’ frate iar am muscat-o imi zic, insa apare si scoru 2-1!

6 puncte din 6!
    20 in total!
    Bravo!

ovidiu
    Member

@lucian wrote:

sa recunoastem ca golul brasovenilor din final a fost corect, insa cred eu ca era nedrept sa fim egalati. in primele 20 de minute ale reprizei a doua s-a vazut diferenta. trebuie sa ii multumim lui Isaila, a adus o stare de spirit foarte buna la echipa.

Dreptate ai in toate privintele.
    In privinta golului si eu l-am vazut perfect valabil. Oricum in a doua repriza Brasovul a fost destul de greu de recunoscut, chiar si in 11 oameni.
    Isaila, drept este, a adus un spirit nou, de lupta, de “a pune osul” si,sper, i-a lamurit pe jucatori ca nu au nimic de pierdut daca se lupta si incearca sa joace fotbal.

Nu meritau egalul.
    Noi am meritat victoria.
    Sa ne condamne si pe noi ca arbitrul ne-a favorizat :D .
    Sper sa nu-l suspende prea rau pe Bocaneala.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 46 total)
  • The forum ‘Sezon 2011-2012 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.