11.09.2004 Otelul Galati – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A 11.09.2004 Otelul Galati – Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Sambata vom avea un meci f. greu la Galati. Sper sa ne intoarcem cu macar un punct.

Tavi
    Member

am mai luat puncte de la Otzetu’ :)

wex
    Member

3-1 pentru Sportul

07Ex
    Keymaster

@wex wrote:

3-1 pentru Sportul

Pronosticurile trebuie puse pe forumul de Suporter nu aici. 🙄

Da este un meci greu, dar tocmai din cauza asta eu zic ca vom scoate cele trei puncte…….. cand am zis ca este meciul mai usor am facut egal :(

razvanR
    Member

Se prinde undeva in Bucuresti TV sport? Doar nu o sa merg la Rm.Valcea sa vad meciul!

Sper sa castigam!

Tavi
    Member

@razvanR wrote:

Se prinde undeva in Bucuresti TV sport? Doar nu o sa merg la Rm.Valcea sa vad meciul!

Sper sa castigam!

In buc CVR furnizeaza si TV Sport si Telesport. Nu sunt f sigur dar s-ar putea ca si Astral sa transmita TV Sport.

cameliu
    Member

@razvanR wrote:

Sper sa castigam!

Meciul e pe TELE si nu TV Sport!

dragos
    Member

SAMBATA de la ora 17.00 pe TELESPORT!!!!

SPORTUL FOREVER!!!!

@cameliu wrote:

@razvanR wrote:

Sper sa castigam!

Meciul e pe TELE si nu TV Sport!

Era bine daca era pe TV Sport ca il vedeam si eu asa ca oameni buni daca vrem sa il vedem daca nu cunoasteti pe cineva din bucuresti care are Tele Sport…fugim in Brasov luam cu chirie o camera pentru tota galeria si ne uitam linistiti la meci… dupa care mergem si petrecem pana la zi in caz de fericire si de nefericire….. glumeam acum….. dar situatia este nashpa….. din toate meciurile de pana in etapa a 12-a avem 3 meciuri transmise de alte televiziuni.

Radu Dobrin
    Member

@razvanR wrote:

Sper sa castigam!

hmm…de ce nu?…cel putin micii de pe dealul negru ar merita deplasarea :)

Sper sa-i batem pe otelari si sa ne imbunatatim situatia din clasament. Daca nu e posibil macar sa ne intoarcem cu un punct insa mult mai necesara ar fi victoria.

Giani
    Member

Pana una-alta, stie cineva ce se intampla la GL? Nicaieri nu apare nici o stire: onlinesport merge pe “automat” si nu da nimic, iar site-urile celor doua cotidiane sportive sunt decedate.

cameliu
    Member

din cate se pare o luam frumos cu 1-0…
    cica ieri seara ai nostri erau cam afumati prin centrul galatiului (sursa: forum onlinesport)

ion
    Member

1-0 pt galati…Scor final.Scor in concordanta cu situatia echipei si evolutia ei astazi .In prima repriza nici macar nu am intrat cu obiectul in careu…Ne-am revenit in ultimile 20 min cind am si ratat vreo 3 ocazii cea mai mare Curelea prin min 83 sut din 6m aparat de portar.In rest regrete mari deoarece galatiul chiar a jucat temator cu noi…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • The topic ‘11.09.2004 Otelul Galati – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.