11.09.2011 Sportul Studentesc – Vointa Sibiu 2-2(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I 11.09.2011 Sportul Studentesc – Vointa Sibiu 2-2(0-0)

Viewing 11 posts - 46 through 56 (of 56 total)
  • Author
    ashone
    Member

MULTUMESC BAIETI!

ovidiu
    Member

Fara cuvinte!
    Insanatosire grabnica, Ashule!

Zibling
    Member

@ashone wrote:

MULTUMESC BAIETI!

Mama, Ashule, imi pare rau sa citesc astfel de randuri despre tine. Insanatosire grabnica si sper ca ochiul isi va reveni complet.

Apoi… pe viitor, poate-ti trece de astfel de fapte de vitejie citadina. Macar fotografia cu telefonul ai apucat sa o faci? Ai dat un exemplar politistilor? Geanta a ramas la proprietar, ca n-ai precizat? Sau esti si batut si cu fapta cea buna nedusa pana la capat?

dragos
    Member

offf, imi pare rau sa aud astfel de vesti. X(
    din pacate, tara asta a ajuns numai a smecherilor/hotilor…….oamenii normali si civilizati nu mai au loc de ei. X(
    sunt convins, ca altcineva nu a sarit in ajutorul tau, asa-i ?
    ai fost singur……

sper sa te faci bine curand, iar vederea sa nu-ti fie afectata.

Radu Dobrin
    Member

imi pare rau sa aud ce ai patit Ashule……..chiar ca suna cam a Africa din pacate…..sper sa te faci bine cit mai repede!

sanatate multa domnu’ Ashu !

Sanatate Ashule.

ashone
    Member

@Zibling wrote:

@ashone wrote:

MULTUMESC BAIETI!

Mama, Ashule, imi pare rau sa citesc astfel de randuri despre tine. Insanatosire grabnica si sper ca ochiul isi va reveni complet.

Apoi… pe viitor, poate-ti trece de astfel de fapte de vitejie citadina. Macar fotografia cu telefonul ai apucat sa o faci? Ai dat un exemplar politistilor? Geanta a ramas la proprietar, ca n-ai precizat? Sau esti si batut si cu fapta cea buna nedusa pana la capat?

geanta a ramas la proprietar. am pozat-o pe hoata cu telefonul. problema e ca muncisem toata ziua sa plachez un apartament cu poliester si din cauza spritului de dupa, nu eram credibil si a ramas in coada de morun…

07Ex
    Keymaster

Ashule, imi pare rau sa aud de necaz. Sanatate multa si numai bine.

C C UK
    Member

SANATATE MAXIMA ASHULE SI PANA LA MECIUL CU TARGU MURES SA TE FACI BINE ….NUMAI BINE !!!

webmaster
    Keymaster

Subiectul a fost arhivat.

Viewing 11 posts - 46 through 56 (of 56 total)
  • The forum ‘Sezon 2011-2012 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.