11.09.2012 FCM Alexandria – Sportul Studentesc 1-3(0-2)

Home Forums Archive Sezon 2012-2013 Season – Liga II 11.09.2012 FCM Alexandria – Sportul Studentesc 1-3(0-2)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru faza a V-a a Ligii a Cupei României.
    Marți, 11.09.2012, ora 16:30, stadion Municipal (Alexandria)

dragos
    Member

bine ca n-am cazut cu echipa lu’ Dinita :p

07Ex
    Keymaster

Acum daca ne-a plecat antrenorul si daca nu avem unde ne antrena ma intreb daca vom face deplasarea la Alexandria, iar daca o vom face, in ce masura vom reusi sa punem probleme echipei locale?

cameliu
    Member

Se joaca meciul asta?

CIPIKA
    Member

Cine va fi antrenor…Siman?

cameliu
    Member

@CIPIKA wrote:

Cine va fi antrenor…Siman?

Chiar nu conteaza cine antreneaza… sau cu cat luam bataie…
    Insa daca nu ne prezentam suntem dezafiliati automat, vom juca cu Poli, Craiova si National…

dragos
    Member

FCM Bacau s-a retras din campionat, insa, s-a prezentat la meciul din Cupa, altminteri FRF ii scotea din orice competitie…..sper sa invatam din aceasta intamplare :D

oricum, ceea ce se intampla de cateva luni bune la acest club, depaseste ORICE LIMITA de intelegere, umana, fireasca !!
    el isi bate joc de tot ….insa, in viata, ROATA se intoarce !!!

Tavi
    Member

FCM Alexandria – Sportul Studentesc Bucuresti, in Cupa Romaniei. Astazi, pe stadionul Municipal din Alexandria, se disputa cel mai important joc din ultimii ani pentru fotbalul teleormanean, intalnirea dintre FCM Alexandria si Sportul Studentesc, joc contand pentru faza a 5-a a Cupei Romaniei. Alexandrenii, aflati in premiera la aceasta etapa avansata a competitiei, si-au propus sa continue seria evolutiilor foarte bune din ultima perioada, iar jucatorii chiar vizeaza o noua promovare. Antrenorul Alexandru Gheorghe are unele probleme in alcatuirea formulei de start pentru aceasta partida, deoarece cativa titulari sunt accidentati sau suspendati, motiv pentru care se va apela la unele improvizatii. Sportul Studentesc revine la Alexandria dupa opt ani de zile, perioada in care a jucat la Liga 1, insa de aceasta data nu mai arata forta din anii trecuti, cand era considerata cea mai talentata grupare din fotbalul romanesc. Jocul FCM Alexandria – Sportul Studentesc se va disputa azi, de la ora 16.30, pe stadionul Municipal, si va fi arbitrata de o brigada condusa de Viorel Fluieran din Craiova. Conform regulamentului, in caz de egalitate dupa 90 de minute, se vor juca doua reprize de prelungiri, iar daca egalitatea se mentine, se vor executa lovituri de departajare.

Sursa: http://www.radiosemnal.ro/news.php?readmore=11929

Oare chiar se joaca? :-w

Alexandria – Sportul Studentesc 0-2 la pauza. Marcatori Lazar si……Dumitrescu, de care eu unul nu am mai auzit pana acum, nici macar de la echipa a II-a a clubului.

07Ex
    Keymaster

E difuzat meciul asta pe undeva pe net? Macar la radio daca l-am putea asculta.

@07Ex wrote:

E difuzat meciul asta pe undeva pe net? Macar la radio daca l-am putea asculta.

Din pacate nu am informatii ca s-ar difuza pe undeva. Stiu numai scorurile de pe liga2.ro.

ngm
    Member

ANTRENOR LA NOI ESTE CEL CARE AVEA IN SUBORDINE CENTRUL DE COPII. – NU STIU CUM IL CHEAMA.

07Ex
    Keymaster

@ngm wrote:

ANTRENOR LA NOI ESTE CEL CARE AVEA IN SUBORDINE CENTRUL DE COPII. – NU STIU CUM IL CHEAMA.

Mystery Man! :))

ngm
    Member

Min 75: Serban urca scorul la 3-0 pentru Sportul.

Min 77: Ene reduce din diferenta pentru FCM Alexandria, 1-3.

razvanR
    Member

Am primit gol dupa 453 de minute !

Ultimul gol primit intr-un meci oficial a fost acum aproape 4 luni, pe 16 mai, in meciul castigat de Rapid cu ajutorul arbitrilor. De atunci am mai jucat inca 4 meciuri oficiale intregi in care adversarii nu au reusit sa inscrie. In acelasi timp noi am marcat 13 goluri!

Aceasta este a 5-a victorie consecutiva intr-un meci oficial.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • The forum ‘Sezon 2012-2013 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.