11.11.2006 Forex Brasov – Sportul Studentesc 0-1 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 11.11.2006 Forex Brasov – Sportul Studentesc 0-1 (0-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 111 total)
  • Author
    Giani
    Member

Dinspre partea inchinarii insa Doamne sa ne ierti… dar din partea noastra cica asiguram doua locuri

ashone
    Member

sinbata sint la servici, o mare prostie da asta e….

ultrasro
    Member

A confirmat Viorel Baciu ca vine….

Pacat ca Ashu a fost retinut pe frontul de lupta contra incendiilor ;)

dAKuL_maniaK
    Member

Si eu as veni la meci.. Am totusi o intrebare.. Pot sa platesc doar dusul? Ca la intors as face o escala p’in Fagaras si as veni singur cu trenu’ acasa…

ultrasro
    Member

E posibil sa fie plin dar vedem atunci cand ne strangem, am inteles ca vine si Serghei cu inca un coleg.

Spawn09
    Member

nush sper sa fac rost de bani desi am un termen limita pana vinerea viitoare sa strang 6 mil. deci nu stiu daca vin la brasov….

franz_kafka
    Member
    97SiR wrote:
    Sambata, 11.11.2006, ora 11:00, stadion Forex; meci contand pentru etapa a 15-a.

Din cate imi amintesc din istorie, pe 11 Noiembrie se sarbatoreste Ziua Armistitiului, sper ca la meciul Forex – SS sa nu fie vorba de asa ceva, ci de un razboi total, urmat de o victorie zdrobitoare a SS! Am uitat sa-i sfatuiesc pe jucatorii SS: fara prizonieri!
    Intrebare: Se transmite cumva meciul la TV, ca sa pot vedea si echipa si galeria la treaba? Astept raspuns…

ultrasro
    Member

Nu au anuntat nimic

Giani
    Member

Eu merg sigur, la fel si George, atat ca am o rugaminte: la intoarcere sa facem o escala in Ploiesti (exista un traseu care nu ocoleste prea mult, maxim 2 km, prin Campina si apoi pe soseaua Vestului). Voi cotiza la transport ca pentru un traseu complet, nu asta este problema.

cameliu
    Member

TV Sport ce mai da meciuri din B da pe Otopeni- Campina…

adi
    Member

La 7:00 a plecat microbuzul cu suporteri, din fata barului lui Nicu. Vor fi 14 suporteri in total.

Spawn09
    Member

aha deci o sa ne bazam pe “trocsport”?

cameliu
    Member

E cineva in contact telefonic cu cei ce au mers la Brasov?

adi
    Member

am vorbit acum cu giani:
    1. arbitrajul este dezastruos, mai rau ca in kosovo
    2. gazdele au ratat un penalty, aparat de stanca
    3. ai nostri au jucat bine
    4. stadionul este o ruina, doar terenul de joc fiind acceptabil

cameliu
    Member

Adi daca mai afli ceva posteaza “online” te rog, daca poti bineinteles!
    :)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 111 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.