11.11.2006 Forex Brasov – Sportul Studentesc 0-1 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 11.11.2006 Forex Brasov – Sportul Studentesc 0-1 (0-0)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 111 total)
  • Author
    Spawn09
    Member

pe trocsport cica e 0-0

lucian
    Member

gool vio ferfelea!

cameliu
    Member

Adi cum afli finalul sa postezi sa nu mai asteptam “prosport reloaded”…

ovidiu
    Member

Oare sa reuseasca baietii victoria?
    Ar fi ceva foarte frumos.
    Nu mai are nimeni legaturi telefonice?

VIVA SPORTUL STUDENTESC

cameliu
    Member

nu e gata?
    nimeni in contact tel. cu ei?

franz_kafka
    Member

Sa iau o bere din frigider sau sa ma duc pana la farmacia din colt dupa niste calmante? Care ma ajuta sa optez pt ceva anume?

Spawn09
    Member

trocsport arata inca 1-0 pt studenti….

cameliu
    Member

@franz_kafka wrote:

Sa iau o bere din frigider sau sa ma duc pana la farmacia din colt dupa niste calmante? Care ma ajuta sa optez pt ceva anume?

Sa speram ca berea… cel putin asa anunta Prosport finalul…

Spawn09
    Member

scor final pe trocsport 1-0 pt noi sa fie oare adevarat?

ovidiu
    Member

“trocsport” zice ca s-a incheiat 1-0 ptr noi.
    Sa fie intr-un ceas bun.
    Si sa ne vedem cu o echipa buna ce va obtine promovarea la pas :P

Astept stiri de la cei ce au avut onoarea sa vada prima victorie in deplasare. Mare bucurie, MARE.

VIVA SPORTUL STUDENTESC

kundiso
    Member

pentru cameliu care dupa meciul cu Bacaul zice de calculele mele ca sunt nerealiste. De la etapa a 13-a cand am zis ca Sporul mai are 21 de etape sa faca 42 de puncte, s-a ajuns ca acum cand mai sunt 19 etape sa-i ramana pentru SS doar 36 de puncte. Ceea ce inseamna 12 victorii in 19 etape.

franz_kafka
    Member

Daca a ramas 1-0 pt SS, nu pot spune dacat Traiasac Berea, alimentul de baza pt numerosi locuitori ai plaiurilor mioritice (cred ca ar trebui rescrisa Miorita pt a se aminti ceva si despre Bere)! In fine, le multumesc jucatorilor SS pt ca nu m-au pus in situatia penibila de a ma duce la farmacie pt a cumpara niste calmante si, dandu-mi seama ca nu am bani suficienti, sa fiu nevoit sa ma calmez intr-un mod special, batand farmacista (care n-ar fi inteles de ce anume trebuie sa indure un astfel de tratament, dar gandindu-se ca asa ceva face parte din riscul meseriei)!

Spawn09
    Member

savurez acum un pahar bine meritat de pepsi si in curand voi desface o cutie de bere!cinste lor cinste lor cinste lor studentilor!

Tavi
    Member

Seria 1

PREFAB Modelu – FC Snagov 3-0

DELTA Tulcea – PETROLUL Ploieşti 3-3

DUNĂREA Galaţi – FC Braşov 1-0

FC Săcele – GLORIA Buzău 1-1

CS Otopeni – FCM Cîmpina 1-0

FOREX Braşov – SPORTUL 0-1

FC Botoşani – DUNĂREA Giurgiu 0-0

CETATEA Suceava – CF Brăila 3-0

franz_kafka
    Member

Ma gandeam ca ar fi corect ca, in cadrul casei tehnice a meciului Forex – SS, sa fie postati nu doar cei 11(+) eroi din teren, ci si cei 14 (+) eroi din tribuna! Sa nu uite ca sunt macar eroi pt simplul fapt ca au scapat de la bataia unui suporter SS, nervos pe un eventul scor egal cu Forex, o farmacista dintr-un oras de provincie! Ar trebui mediatizat acest caz la stirile senzationale ale dupa-amiezii!
    Era bine daca facea un pas gresit si CS Otopeni! In rest, rezultate favorabile pt SS! Oricum, se pare ca am scapat definitiv de retrogradare si putem visa iarasi la promovare! Asa suntem nevoiti sa ne traim noi viata: intre extreme destul de stranii!
    Dezlantui-te, furtuna!

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 111 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.