11.11.2006 Forex Brasov – Sportul Studentesc 0-1 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 11.11.2006 Forex Brasov – Sportul Studentesc 0-1 (0-0)

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 111 total)
  • Author
    ashone
    Member

@dAKuL_maniaK wrote:

Sunt nitel mai timid.. 😳 :P Poate ma puteti recunoaste dupa poza acum… :P Si ca sa ma puteti asocia si unui nume, ma numesc Andu.. :D

VINO SIMBATA IN REGIE
    SA VEZI BARU LU NICU

Giani
    Member

Acum vii tu ashule, si nu pot eu sa vin. Dar tot nu te-am uitat cu berea aia, daca nu o bei ti-o bag pe gat cu forta.

dAKuL_maniaK
    Member

@ashone wrote:

@dAKuL_maniaK wrote:

Sunt nitel mai timid.. 😳 :P Poate ma puteti recunoaste dupa poza acum… :P Si ca sa ma puteti asocia si unui nume, ma numesc Andu.. :D

VINO SIMBATA IN REGIE
    SA VEZI BARU LU NICU

Vin.. Cum sa nu.. Ca doar stau in Regie.. 😳 Da’ cum ajung acolo?

ultrasro
    Member

Cum iesi din stadion prima poarta pe stanga la 7 metri (pe unde ies masinile ;))

franz_kafka
    Member

Deplasarea suporterilor SS la Brasov pt meciul cu Forex a priit echipei… sa speram ca prieste clubului (ori macar simpatizantilor lui) si acest bar al lui Nicu!
    Ar fi util sa postati niste poze cu acest loc de taina a suporterilor SS (sunt sigur ca aici s-au consumat multe dintre sedintele ASBB, chiar inainte de constituirea sa legala), pt ca sa-l cunoasca, macar virtual, si simpatizantii care nu au posibilitatea de a se deplasa la Bucuresti!

07Ex
    Keymaster

Daca aveti poze cu barul de la Nicu trimite-ti-le prin e-mail si le voi pune ori pe site ori pe forum.

laucantona
    Member

fratilor vreau sa va spun ce simt eu vizavi de Siman(cineva il ataca ca vine dintr-o tara cam departe de Europa…eu sunt ardelean din Sibiu sau Cugir..adica nu am nici o tangenta cu “tara” de unde vine Siman care oricum eu o consider o parte din Romania)..in fine sa spun de Siman…niciodata echipa noastra nu a mers asa bine ca anul trecut…pe vremea lui Hagi..echipa a fost facuta de Nicu(stiti voi cine!) si parca nu eram asa de bucuros(eu find un anticomunist)…si in urma cu 10 ani cand Mircea Sandu ne ajuta sa nu cadem imi era rusine de unele meciuri…poate fericirea de anul trecut cauzata de jocul echipei am mai traito pe vremea Brondby…
    acum sa fiu cinstit l-am injurat pe Siman si acum cativa ani cand ne-a retrogradat datorita zgarcieniei lui(cazul Maxim) iar acum nu mai zic cu porcii de la FRF…dar tragand concluzia…cine ar lua Sportul sa investasca in el cand noi suntem doar cateva mii in toata tara(plus cativa de afara)?…profitul fratilor..asta este relitatea….
    va salut
    Laurentiu

Ultras
    Member

Tara din care vine Siman e Maramures…

Radu Dobrin
    Member

@Ultras wrote:

Tara din care vine Siman e Maramures…

😆 😆 😆

Giani
    Member

Este vorba insa de nordul Maramuresului, ocupat abuziv de Ukraina, ca si Galitia, care apartine de fapt Poloniei, si nordul Bucovinei, care este tot romanesc. Dar nu conteaza originea lui Siman, ci faptul ca el chiar nu concepe sa stea capra in fata interselor sederiste. Si, cu cele doua retrogradari abuzive, bine face ca nu se lasa (sau nu lasa Sportul Studentesc) calcat in picioare si transformat intro anexa a grupului de interese care de 16 ani domina in mod abuziv fotbalul romanesc. Chestia cu locul lui de origine era o mica rautate, menita a masca adevarul: ca Sportul Studentesc este penalizat doar pentru ca nu sta capra in fata cui trebuie. Si nu am mai fi noi daca macar un minut am face acest compromis moral.

Giani
    Member

Au aparut si in presa, prin iunie, inainte sa ne expedieze mafia la matineu.

ashone
    Member

@ultrasro wrote:

Curelea a fost marcatorul golului.
    http://blog.360.yahoo.com/blog-GvXj2_Ikd7KZWNZNnfStJBhLQ82CBw–?cq=1
    In prima poza din blog il vedeti pe Curelea culcat la pamant de coechiperii bucurosi si il identificati dupa ghete, in timp ce Ferfelea este in picioare.

bine ca a ramas totusi unu in picioare…da il bateau sau ce? politia unde era? 😈 😈 😈

Giani
    Member

militzia manca seminte cot la cot cu suporterii oaspetilor

franz_kafka
    Member

Ma, da’ pacatosi mai suntem!
    Discutia pe forum despre victoria cu Forex nu a inregistrat decat vreo 80 de comenatrii postate, desi cred ca e un moment deosebit de important pt evolutia SS in acest sezon, in timp ce infrangerile cu Buzau si Modelu au fiecare aproape cate 130 de raspunsuri!
    Vorbim pe forumul SS mai mult de necaz decat de bucurie! Mi se pare o constatare cate se poate de… trista!

Giani
    Member

Nu tati, eroare. Pur si simplu despre meciul ala nu aveai ce sa comentezi. Si daca a lipsit agentul instigator, pentru ca s-a oprit in Ploiesti (si nu ca nu as avea net acasa, alta era problema), volumul postarilor a scazut.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 111 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.