11.11.2006 Forex Brasov – Sportul Studentesc 0-1 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 11.11.2006 Forex Brasov – Sportul Studentesc 0-1 (0-0)

Viewing 6 posts - 106 through 111 (of 111 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

@franz_kafka wrote:

Ma, da’ pacatosi mai suntem!
    Discutia pe forum despre victoria cu Forex nu a inregistrat decat vreo 80 de comenatrii postate, desi cred ca e un moment deosebit de important pt evolutia SS in acest sezon, in timp ce infrangerile cu Buzau si Modelu au fiecare aproape cate 130 de raspunsuri!
    Vorbim pe forumul SS mai mult de necaz decat de bucurie! Mi se pare o constatare cate se poate de… trista!

Franz, eu sunt de parere ca volumul nu conteaza ci calitatea mesajelor.

ashone
    Member

@franz_kafka wrote:

Ma, da’ pacatosi mai suntem!
    Discutia pe forum despre victoria cu Forex nu a inregistrat decat vreo 80 de comenatrii postate, desi cred ca e un moment deosebit de important pt evolutia SS in acest sezon, in timp ce infrangerile cu Buzau si Modelu au fiecare aproape cate 130 de raspunsuri!
    Vorbim pe forumul SS mai mult de necaz decat de bucurie! Mi se pare o constatare cate se poate de… trista!

pai am vorbit mult si optimisti anu trecut…daca ar fi jucat si ei asa cu steaua eram bine acuma…

adi
    Member

Se pare ca unor “suporteri” dinamovisti nu le-a priit deplasarea in Belgia, cu avioane inchiriate:
    http://www.onlinesport.ro/sport/fotbal/cupa%20uefa/index.php?meniuId=35&viewCat=372&viewItem=11816

Mi se pare absolut incredibil si scandalos in acelasi timp !

Giani
    Member

Noua ne-ar fi stat in gat daca mergeam in locul lor in UEFA. Macar reuseam sa nu facem de ras imaginea clubului si finalmente tara; si din cauza unor astfel de boschetari frustrati fac tabloidele engleze misto de noi.

07Ex
    Keymaster

Ce marfa ar fi fost daca in loc sa ne deplasam la Forex ne-am fi deplasat in Belgia. 🙄

Zibling
    Member

@97SiR wrote:

Ce marfa ar fi fost daca in loc sa ne deplasam la Forex ne-am fi deplasat in Belgia. 🙄

A fost o sansa unica si conducatorul nostru iubit a pierdut-o printre degete :( Eu deja vorbisem cu cativa sa rezolvam problema pasapoartelor, sa mergem si noi in deplasari internationale. As fi mers oriunde, in afara de Islanda, Israel sau Kazahstan. Acum, strang din dinti si merg in deplasari la Modelu, Brazi si alte locuri din astea de trebuie sa le caut pe harta mai intai. :?

Viewing 6 posts - 106 through 111 (of 111 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.