12.05.2007 Sportul Studentesc – FCM Bacau 1-2(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 12.05.2007 Sportul Studentesc – FCM Bacau 1-2(1-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 57 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 30-a a seriei A a ligii a II-a. Stadion Regie, ora 11:00.

Zibling
    Member

Luam Moldova la rand. Acum dat fiind faptul ca FCM Bacau a scapat de retrogrdarea in Liga a 3-a, poate vor juca mai relaxati cu noi si le vom lua toate cele 3p. Bine, ca nici noua nu prea ne sunt de folos, dar macar pt a tine ridicat moralul jucatorilor tineri de la Sportul.

razvanR
    Member

Trebuie sa-i batem obligatoriu in Regie pe FCM Bacau, Forex si FC Otopeni.

Eu cred in promovare! Veniti sambata la meci sa incurajam echipa!

ashone
    Member

simbata sint la concursul de pescuit organizat de societatea in care lucrez. ma voi gindi la maeci si voi suna oamenii prezenti la fata locului pentru detalii. FIR INTINS !!!!

ultrasro
    Member

Lipsesc Curelea Si Ferfelea si Ciubotariu: suspendati
    In plus Balan, Postolache si Patriche sunt accidentati
    Varga este incert din motive oarecum neelucidate
    Dedu si Oae sunt incerti din motive medicale

Zibling
    Member

Spune-ne si vesti bune Ovidiu, nu numai d-astea :(

Ceva de genul ca si-a revenit Andrei Stanga, de exemplu.

ovidiu
    Member

@ultrasro wrote:

Lipsesc Curelea Si Ferfelea si Ciubotariu: suspendati
    In plus Balan, Postolache si Patriche sunt accidentati
    Varga este incert din motive oarecum neelucidate
    Dedu si Oae sunt incerti din motive medicale

Si noi cu ce echipa jucam?
    Ma rog vreo 3-4 oricum cand jucau cand nu jucau. dar restul de vreo 5-6 erau oameni de baza.
    Destul de nasol.

@razavanR wrote:

Trebuie sa-i batem obligatoriu in Regie pe FCM Bacau, Forex si FC Otopeni.

Eu cred in promovare! Veniti sambata la meci sa incurajam echipa!

Iubesc optimismul tau, Razvan. Si imi pare extraordinar de rau ca nu pot fi in Regie alaturi de echipa (ma despart vreo 400 km) dar sufleteste sunt acolo. E bine ca unii mai cred si poate reusesc sa-i molipseasca si pe restul.

Sigur in acest meci jucatorii ce au stat mai mult pe banca vor fi nevoiti sa traga. De ce nu si pentru promovare (in care eu nu prea mai cred), si sa-i lamureasca pe cei din conducere ca Varga, Balan, Stanca, Irimia pot pleca linistiti in treburile lor pentru ca cei ce vin din urma sunt la fel de buni.
    Si daca se va-ntampla sa si promovam …
    Vom mai vedea.

07Ex
    Keymaster

Eu unul nu vad cum sunteti voi atat de optimisti, dar … ma rog. In plus, vad ca ne va lipsi jumatate de echipa, asa ca nu prea vad cum vom putea sa-i batem pe FCM Bacau. Sper insa sa reusim sa-i batem si cu juniorii. :)

ultrasro
    Member

Stanga este bun de joc

Portari: Stanca si Popescu
    Fundasi: Ciupe, Ratiu, Secareanu, Tarnacop, Lung (Dedu???)
    Mijlocasi: Balan (???), Varga (???), Nicola, Oae (???), Ghinga, Cazan, Postolache (???), Irimia
    Atacanti: Gheorghe, Stanga

dragos
    Member

meciul nu mai conteaza decat pentru impresia de final, in care studentii arata ca isi doresc PROMOVAREA !!!
    prea tarziu, insa !!!!

Zibling
    Member

@ultrasro wrote:

Stanga este bun de joc

Portari: Stanca si Popescu
    Fundasi: Ciupe, Ratiu, Secareanu, Tarnacop, Lung (Dedu???)
    Mijlocasi: Balan (???), Varga (???), Nicola, Oae (???), Ghinga, Cazan, Postolache (???), Irimia
    Atacanti: Gheorghe, Stanga

Dar ce de variante avem pt atacanti, domnilor !!! Putem sa dam si altora, asa multi sunt 😥

ultrasro
    Member

Eu voi fi la Cluj din pacate la ora meciului intr-o inspectie. Stiu ca o sa fiti in peluza incurajand echipa pentru a obtine o noua victorie! O sa tinem legatura telefonic! E cam dur traseul asta pentru mine: Bucuresti – Suceava – Bucuresti – Cluj, ce lunga e tara noastra!

Giani
    Member

ultrasule, zi merci ca nu esti in Rusia, sa faci un traseu de genul Kaliningad – Novosibirsk – Mosova – Vladikavkaz.

Sper ca macar pe astia sa ii batem, cu toate absentele din lot.

Zibling
    Member

Poate vroiai sa spui Vladivostok in loc de Vladikavkaz. 😯

Ala chiar e la celalalt capat al Rusiei.

laucantona
    Member

sper si eu sa luam 3 puncte…nu pt a ne amagii cu promovare(caci fratilor cu echipa asta nu rezistam si vorba unora mai pesimisti putem la anul fii in prima liga ciuca batailor) dar pt a cladii ceva stabil pt noul sezon.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 57 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.