12.06.2010 Dunarea Giurgiu – Sportul Studentesc 3-1(3-0)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 12.06.2010 Dunarea Giurgiu – Sportul Studentesc 3-1(3-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 39 total)
  • Author
    razvanR
    Member

Dunarea Giurgiu ne-ar ajuta mult daca ar castiga cu Petrolul Ploiesti!

eu zic ca si cu un egal ne-ar ajuta….ca ne-ar putea permite noua sa facem egal…ar mai ramane doua etape

dragos
    Member

spun doar atat: hai ca stau micii, stau micii…….se ard miciiiiii…….
    poate facem si o coregrafie, daca vom fi numerosi…….poate tiparim cateva coli cu mesaje PRO SPORTUL /
    de incurajare / promovare

ashone
    Member

@dragos wrote:

spun doar atat: hai ca stau micii, stau micii…….se ard miciiiiii…….
    poate facem si o coregrafie, daca vom fi numerosi…….poate tiparim cateva coli cu mesaje PRO SPORTUL /
    de incurajare / promovare

io imi aduc costumu’ de lacu’ lebedelor ca sa fac coregrafie…voi ce idei aveti?

sircos
    Member

aceasta deplasare va fi o deplasare foarte frumoasa !

studentesc ! sportul studentesc !

edit:
    sambata, 12 iunie:
    Coreea Sud – Grecia, ora 13.30
    Argentina – Nigeria ora 16.00
    … desi joaca grecia draga mie, nu vreau sa ratez meciul de la giurgiu ! :ymparty: :ymparty: :ymparty:

07Ex
    Keymaster

Eu voi fi in drum catre asia asa ca voi pierde si meciul nostru si meciurile campionatului mondial. :(

dragos
    Member

hai, sa vedem cu mergem organizati, bineinteles.

ashone
    Member

@dragos wrote:

hai, sa vedem cu mergem organizati, bineinteles.

:ymblushing: si io zic la fel, hai sa ne vedem! :ymhug:

rapid19pancu
    Member

sa ma anuntati si pe mine ce se stabileste cu deplasarea..:P cum se face !

ashone
    Member

ATENTIUNE! ATENTIUNE! SA NU ZICETI CA NU V-AM ZIS! ACUM 3 MINUTE S-A REZOLVAT CU DEPLASAREA LA GIURGIU! CARE AVETI PUSTI, CARE AVETI PISTOALE, CARE NU AVETI NIMIC! SIMBATA LA ORA 8.30 MAXIMUM ADUNAREA LA BAR LA NICU IN REGIE! NE ASTEAPTA UN MICROBUZ DE 20 LOCURI CARE COSTA 300 RON. SE VOR STRINGE BANI LA CACIULA PENTRU A PUTEA DECOLA! DE AIA V-AM SCRIS CU ASA LITERE COLORATE SA TINETI BINE MINTE MESAJUL! O ZI BUNA! ACASA FITI CUMINTI, NU VA IMBATATI, SPALATI VASELE, FACETI CURAT PRIN CASA, DACA VA TRIMITE NEVASTA LA PIATA, NU CIRTITI UN SUNET, AZI E JOI, AVETI TIMP SA LE IMBUNATI PINA VINERI CA SA FITI CUM TREBUIE SIMBATA.

ashone
    Member

@rapid19pancu wrote:

sa ma anuntati si pe mine ce se stabileste cu deplasarea..:P cum se face !

na, uite ca te-am anuntat. 😡 dati mai departe, din gura’n’gura, din mobil in mobil, din sms in sms, din mess in mess…sa venim cita frunza, cita iarba, inclusiv suspendatii!

cameliu
    Member

SPORTUL STUDENŢESC 12:00 CONDUCEREA A STABILIT PROGRAMUL ECHIPEI PÂNĂ LA REÎNTÂLNIREA CU LIGA 1
    “Gaşca Nebună”, cu rezervele la Giurgiu

Sportul Studenţesc a obţinut duminică promovarea în Liga 1, cu o etapă înainte de finalul sezonului, astfel că în ultima rundă alb-negrii se vor prezenta la Giurgiu cu o formulă de echipă din care vor lipsi mai mulţi titulari.

Astfel, în şedinţa tehnică de ieri, conducerea clubului din Regie a decis să le dea liber de joi jucătorilor care au dus greul în campania de promovare, dar şi celor accidentaţi sau suspendaţi, mai ales că vacanţa va fi extrem de scurtă, doar o săptămână. După reunire şi efectuarea vizitei medicale, va urma o perioadă de pregătire centralizată intensă, în timpul căreia este programat un cantonament în Austria.

De asemenea, a fost stabilit, de comun acord, graficul de plăţi a salariilor şi primelor, astfel ca până la startul noului sezon toată lumea să fie cu banii la zi.

articol scris de Florin Alboiu

rapid19pancu
    Member

merci frumos ashule , unul dintre putinii si adevarat ultrasi din regie !

ashone
    Member

@rapid19pancu wrote:

merci frumos ashule , unul dintre putinii si adevarat ultrasi din regie !

:ymhug: pentru vorbele astea frumoase am sa beau cu placere 2 beri de la tine! :ymblushing: :ymblushing: :ymblushing:

ashone
    Member

@ashone wrote:

ATENTIUNE! ATENTIUNE! SA NU ZICETI CA NU V-AM ZIS! ACUM 3 MINUTE S-A REZOLVAT CU DEPLASAREA LA GIURGIU! CARE AVETI PUSTI, CARE AVETI PISTOALE, CARE NU AVETI NIMIC! SIMBATA LA ORA 8.30 MAXIMUM ADUNAREA LA BAR LA NICU IN REGIE! NE ASTEAPTA UN MICROBUZ DE 20 LOCURI CARE COSTA 300 RON. SE VOR STRINGE BANI LA CACIULA PENTRU A PUTEA DECOLA! DE AIA V-AM SCRIS CU ASA LITERE COLORATE SA TINETI BINE MINTE MESAJUL! O ZI BUNA! ACASA FITI CUMINTI, NU VA IMBATATI, SPALATI VASELE, FACETI CURAT PRIN CASA, DACA VA TRIMITE NEVASTA LA PIATA, NU CIRTITI UN SUNET, AZI E JOI, AVETI TIMP SA LE IMBUNATI PINA VINERI CA SA FITI CUM TREBUIE SIMBATA.

ANUNT DE ULTIMA ORA! NU SE MAI PLEACA CU MICROBUZ DEOARECE SOFERII NU VOR SA NE IA MOTIVIND CA LE IESE MAI BINE DACA FAC CURSE NORMALE!DECI SE VA PLECA DOAR CU MASINI PERSONALE…ORA RAMINE TOT 8.30 DIMINEATA, LOCUL TOT LA BAR LA NICU IN REGIE.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 39 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.