12.06.2010 Dunarea Giurgiu – Sportul Studentesc 3-1(3-0)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 12.06.2010 Dunarea Giurgiu – Sportul Studentesc 3-1(3-0)

Viewing 9 posts - 31 through 39 (of 39 total)
  • Author
    cameliu
    Member

min 75: Cătălin Gheorghe a şutat slab la colţul scurt şi Niculescu respinge

min 70: Tigoianu scapă singur cu Niculescu, dar şutează foarte slab

min 69: S. Constantin intră în locul lui Odoroabă

min 68: L. Dobre intră în locul lui Chihaia

min 64: 3-1 – GOL SPORTUL!! Cruceru marchează pentru oaspeţi din lovitură liberă

min 62: Bănaru intră în locul lui Şt. Iordache

min 55: Cruceru şutează de la 20 de metri pe mijlocul porţii şi Neagu reţine

min 46: Truţă intră în locul lui Costin Gheorghe

Pauză

min 45: 3-0 – GOL GIURGIU!! Şt. Iordache îl învinge pe Niculescu printr-un lob perfect de la marginea careului de 16 metri

min 34: Cheţan scapă singur cu portarul Neagu, dar este blocat în momentul şutului de Hoprich

min 28: Cazan intră în locul lui Rusu

min 24: Cojenel trimite cu capul, dar Niculescu respinge printr-un reflex senzaţionat

min 20: 2-0 GOL GIURGIU!! Tigoianu profită de o neînţelegere a fundaşilor centrali adverşi şi îl învinge pe Niculescu cu un şut plasat

min 16: 1-0 – GOL GIURGIU!! Şt. Iordache deschide scorul printr-o lovitură de cap din careul mic în urma unei centrări a lui Odoroabă

min 15: Postolache încearcă să îl surprindă pe Neagu cu un lot de la 40 de metri, dar portarul este la post

min 11: Combinaţie între Odoroabă şi Şt. Iordache, ultimul şutând slab

min 5: Şt. Iordache şutează de la marginea careului pe lângă poartă

Dunărea: A. Neagu – Căt. Gheorghe, Şanţmare, Damian, Odoroabă – G. Marcu, Hoprich, Ochia, Cojenel – Tigoianu, Şt. Iordache

Antrenor: Emil Ursu

Sportul: G. Niculescu – Beţa, Cioranu, Cr. Lung, L. Rusu – C. Gheorghe, Cruceru, A. Lungu, Cheţan – Postolache, Chihaia

Antrenor: Tibor Selymes

07Ex
    Keymaster

Acum am intrat si eu pe net, dupa un zbor de 12 ore si vad ca am pierdut la Giurgiu. In fond am jucat cu rezervele, asa ca nu e de mirare ca am pierdut, dar parca ar fi fost mai frumos daca am fi terminat cu o victorie.

In privinta site-ului, sa vad daca pot sa-l actualizez de aici din aeroport, dar nu prea cred.

razvanR
    Member

FELICITARI jucatorilor, oficialilor si suporterilor pentru acest sezon minunat!

VACANTA PLACUTA, ne vedem pe stadioane in iulie!

dragos
    Member

bine, ca s-a terminat sezonul……vine vacanta de o saptamana (sau doua) si apoi, incep cantonamentele.
    SUCCES baieti !!!

rapid19pancu
    Member

cel mai tare ma bucura faptul ca s-a legat o prietenie cu cei de la giurgiu si ca s-au infratit cele 2 galerii :ymhug: :-bd :ar!

dragos
    Member

@rapid19pancu wrote:

cel mai tare ma bucura faptul ca s-a legat o prietenie cu cei de la giurgiu si ca s-au infratit cele 2 galerii :ymhug: :-bd :ar!

chiar asa a fost ?
    s-a mers la spritz dupa meci ??

ashone
    Member

@dragos wrote:

@rapid19pancu wrote:

chiar asa a fost ?
    s-a mers la spritz dupa meci ??

infratirea a rezultat din miza meciului ca era de vacanta. dupa meci s-a mers la bere si mici dar ai nostri doar si aia citiva. apoi la nicu am ras niste alea si apoi acasa la somn pa canicula aia.

dragos
    Member

nashpa rau, cu canicula asta.
    deh, o bere rece si linistita meritati dupa un campionat intreg…..

07Ex
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 9 posts - 31 through 39 (of 39 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.