12.08.2006 Dunarea Giurgiu – Sportul Studentesc 1-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 12.08.2006 Dunarea Giurgiu – Sportul Studentesc 1-1(0-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 86 total)
  • Author
    adi
    Member

Eu nu pot sa vin la Giurgiu, pentru ca maine la 11.15 voi avea meci oficial la Starea Civila; pronostic 1-1 la DA-uri.

cameliu
    Member

@Ultras wrote:

Voi sunteti oameni seriosi? Au plecat marii jucatori Nae si Maxim si gata s-a dus echipa? Ma faceti sa ma indoiesc de … nu mai continui ca nu vreau sa ne certam.

Intradevar: Maxim titular in 5% din meciuri, iar Nae in vreo 55%…
    S-a dus toata echipa…

Mazilu si de ramineam in A era normal sa plece!
    Chiar daca raminem cu 5 titulari de anul trecut DEFILAM!!!

TV sportul au maine meci de B in program. Nu stiti ne dau pe noi?

cos22min
    Member

Nu stiti si voi cand apar loturile din Liga a 2 a in Prosport sau GSP ?

Zibling
    Member

@adi wrote:

Eu nu pot sa vin la Giurgiu, pentru ca maine la 11.15 voi avea meci oficial la Starea Civila; pronostic 1-1 la DA-uri.

Casa de piatra, cariera stralucita, luna de miere placuta… alea-alea.

Dar cu meciul cum ramane ?!?! Din cate citesc pe acest topic, in afara de Pantera (Florin) si Dragos nu mai vine nimeni ??? Ovidiu, George, anyone !!! :(

In orice caz, un loc de intalnire ceva. Sa ma sune si pe mine cineva azi sa-mi spuna cum facem daca mergem in bloc sau varsatzi spre Giurgiu.

ultrasro
    Member

Exista o domnisoara din galerie, Cristina parca, care merge cu masina ei la Giurgiu maine si mai are doua locuri libere in masina. Mobilul ei este 0740 315 ……

Zibling
    Member

Ok, mersi Ovidiu, s-au ocupat cele 2 locuri :D

Giani
    Member

Eu nu pot veni, pentru ca… motive personale, iar George lucreaza. Pentru cine nu a gasit loc in masina domnisoarei Cristina, le recomand sa fie la ora 8.30-8.45 la statia de metrou Eroii Revolutiei, microbuzele spre Giurgiu pleaca in momentul umplerii, drumul dureaza circa o ora iar biletul costa 9 RON. Statia este amplasata intre cele doua guri de iesire din statia de metrou (mai precis, langa gura dinspre Giurgiului; cea din stanga, cum iesiti din statia de metrou).

dragos
    Member

@adi wrote:

CASA DE PIATRA, ADY !!!

cat despre meci, fii linistit, iti facem un rezumat de la fata locului……

cameliu
    Member

Ce-am ajuns… sa caut pe internet ziare de giurgiu…
    Aia nici ziare n-au…

adi
    Member

Multumesc, prieteni.

dragos wrote:
    adi wrote:

CASA DE PIATRA, ADY !!!

cat despre meci, fii linistit, iti facem un rezumat de la fata locului……

roland
    Member

@adi wrote:

Casa de piatra! Bon chance!

cos22min
    Member

Stie cineva primul 11 din meciul de astazi ?

Giani
    Member

Nu, si nici scorul. Ovidiu nu raspunde la telefon.

mihada
    Member

12:22
    tot 0-0

Giani
    Member

Am vorbit acum cu Ovidiu: nu a plecat la Giurgiu; la pauza era 0-0. Mazilu este accidentat si nu este sigura plecarea lui.

Se pare ca tot 0-0. http://www.prosport.ro transmite rezultatele live.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 86 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.