12.09.2006 Juventus Bucuresti-Sportul Studentesc 2-0(2-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 12.09.2006 Juventus Bucuresti-Sportul Studentesc 2-0(2-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 50 total)
  • Author
    ovidiu
    Member

12.09.2006 ora 16.00 – Cupa Romaniei
    Juventus Bucuresti-Sportul Studentesc

Am gasit informatia pe site-ul frf-ului (fir-ar mama lor sa le fie).
    Sper ca nu e o suparare ca am deschis acest topic asa repede.
    Dar am sperante la Cupa. Poate, poate.

VIVA SPORTUL STUDENTESC

07Ex
    Keymaster

Ovidiu, multam pentru informatie si pentru deschiderea topicului. Eu consider ca Juventus este o echipa accesibila, dar gandindu-ma ca noi am avut probleme cu Buftea ma intreb daca vom avea sanse sa-i batem pe Juventus.

dragos
    Member

in conditiile actuale, niciun meci nu MAI ESTE DINAINTE CASTIGAT !!!

Radu Dobrin
    Member

mersi Ovidiu! L-am pus in baza de date pentru pronosticuri, asa ca ar trebui sa se poata pronostica pe el dupa meciul de simbata

Zibling
    Member

Stadion Colentina banuiesc ???

Ca daca da – trebuie sa razbunam ultimul nostru meci acolo, din care am plecat cu coada intre picioare. :(

Si, da, achiesez la o parere de mai sus – cu lotul actual, nici un meci nu mai este castigat dinainte !!!

07Ex
    Keymaster

@Zibling wrote:

trebuie sa razbunam ultimul nostru meci acolo, din care am plecat cu coada intre picioare. :(

Sunt cu totul de acord cu tine, dar nu cred ca jucatorii sunt de aceeasi parere. Cati dintre jucatorii actuali au fost in echipa atunci cand am jucat ultima oara la Juventus? Pe urma chiar daca unii din ei au facut parte din echipa care a facut deplasarea la Colentina, cati isi mai aduc aminte de jocul respectiv?

Pentru ei jucatul la o echipa, fie ea Sportul, Steaua, Real Madrid samd, este doar un job. Ei joaca saptamana de saptamana pentru salariul de la sfarsitul lunii. Daca exista prime de meci, cu atat mai bine, dar daca nu fac si ei ce pot.

Din pacate insa, jucatorii din ziua de azi nu mai sunt la fel ca jucatorii de alta data, care jucau pentru club, si care ar fi tinut minte cum ca au pierdut un meci cu Juventus. Jucatorii de acum tin minte doar daca nu si-au primit banii sau daca pot sa primeasca mai multi bani jucand pentru o alta echipa. Poate ma insel, dar cam asa vad eu realitatea din ziua de azi.

Zibling
    Member

Imi confirma si mie cineva ora 16:00 pt acest meci, va rog !

Spawn09
    Member

habar n-am unde e stadionul aveti vre-un loc de intalnire pt a pleca la stadion?daca da, va rog sa-mi dati si mie un MP cu locul si ora 10q

Giani
    Member

Iti propun sa ne intalnim la Obor, in statia de tramvai spre Colentina (tramvaiul 21, statia este in fata magazinului Bucur Obor) cu 30 de minute inainte inceperii meciului. Eu vin de la Gara, cu metroul. De acolo avem de mers pana la sos. Fundeni, cam patru statii. Dupa ce coboram din tramvai, stiu eu traseul.

Spawn09
    Member

pai si eu vin tot cu metroul ok deci meciul sa inteleg ca e la ora 16:00?ne vedem la 15:20 15:30 la locul stabilit

Giani
    Member

Da, eu voi fi in statia de tramvai din fata magazinului, cu 40 de minute inaintea inceperii meciului (adica la 15.20), cu un tricou negru pe mine (ori cel cu brandul FILA Golf, ori cel cu nr. 20 – Gigel Bucur).

Rugaminte mare pentru cei ce nu cunosc locatia stadionului: sa nu intarziati mai mult de 15 minute. La ora 15.40 voi urca in tramvai.

franz_kafka
    Member

Cred ca e cazul sa acordam o atentie cuvenita acestei competitii fotbalistice…, din pacate, anul trecut, antrenorul de atunci, Dan Petrescu, nu a considerat prioritara Cupa Romaniei, desi fata de acum aveam o echipa capabila sa joace macar semifinala, daca nu chiar finala.
    Imi amintesc ca SS a pierdut la Suceava, cu Cetatea, am vazut meciul si mi se pare ca, in principal, au evoluat pt SS actualii componenti titulari ai echipei (va marturisesc ca n-au jucat chiar rau, dar mai au de invatat, cum se spune)…

dragos
    Member

voi incerca sa postez informatiile primite de la Nelu’…..

dragos
    Member

1-0 greseala fundasilor…..
    2-0 autogol ciupe…..

hai cu egalarea !!!!!

dragos
    Member

@dragos wrote:

1-0 a gresit stanca (pozitionare gresita la o lovitura libera)
    2-0 autogol ciupe

hai cu egalarea !!!!!

la pauza, 2-0!!!!

cineva spunea pe-aici, ca dupa meciul cu petrolul, echipa va spulbera TOTUL, iar cezarica este un SUPER ANTRENOR !!!!
    hahahahahahahahahahahahahahahaha!!!

momentan, cezarica sta cu mainile in san si priveste in gol si…la golurile adversarei noastre.

sa fim optimisti, nu ???

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 50 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.