12.09.2007 Sportul Studentesc – Concordia Chiajna 0-4(0-2)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 12.09.2007 Sportul Studentesc – Concordia Chiajna 0-4(0-2)

• This topic has 62 replies, 24 voices, and was last updated 15 years ago by 07Ex.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 63 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a IV-a a ligii a II-a, seria I.
    Miercuri ora 17:00 in Regie.

Zibling
    Member

Sigur nu e la ora 17:00 ? Ca asa e de obicei miercurea.

@Zibling wrote:

Sigur nu e la ora 17:00 ? Ca asa e de obicei miercurea.

si cand este meciul pana la urma?miercuri… la 11? sau la 17?care stie sigur spuneti si voi va rog…ms

Ultras
    Member

De la 17.00… Oricum cine vine de la 11.00 poate sa astepte startul jocului in fata sticlelor de bere la Nicu… 😈

Radu Dobrin
    Member

transmis inregistrat pe tv sport (sau sport.ro..sau cum ii mai cheama acum….) de la 19.00.

cameliu
    Member

@Radu Dobrin wrote:

transmis inregistrat pe tv sport (sau sport.ro..sau cum ii mai cheama acum….) de la 19.00.

Radu e vorba de sport.ro!
    Tv Sport is altii…, Telesport altii…, SportKlub altii… etc.

Cind ma gindesc cat fotbal se da in Romania… la liber (aproape)…

dragos
    Member

meci greu se anunta………am vazut putin din meciul lor contra petrolului si mi s-au parut bunicei, ambitiosi, motivati etc.etc.
    sper, insa intr-o victorie – mai ales, ca otopeniul joaca la brasov si putem
    “urca” in clasament……

Giani
    Member

Am vazut si eu meciul cu Petrolul, paradoxal, fara a fi retinut ca vom avea meci cu ei. Concordia este o echipa mica si ambitioasa, care beneficiaza de serviciile a trei sau patru jucatori cu meciuri grele la activ in prima liga (printre ei exceleaza portarul, Vintila, in timp ce noi ne “laudam” cu anonimii Sorin Popescu si George Niculescu), au un antrenor experimentat, uns cu toate alifiile, Lita Dumitru (noi il avem pe antrenorul de copii din Canada, Eduardo Badescu, practic un novice). Ca valoare generala a lotului suntem peste ei, ca antrenor si jucatori-cheie ne depasesc. Va fi un meci greu, in care o victorie ar fi un rezultat de exceptie. I-am urmarit in meciul cu Petrolul, chiar daca au primit cam prea usor acel penalty (si discutam aceasta faza cu Ovidiu, la telefon; totusi prima interventie asupra atacantului, o tinere de tricou, ar fi fost un motiv suficient pentru a acorda o lovitura de pedeapsa), au fost peste gazari.

Voi veni in peluza. Vedeti ca suporterii din Chiajna au un comportament civilizat, daca mai aud ironii de doi lei gen “tarani” sau invective la adresa lor, va promit ca nu mai calc la meciurile Sportului tot campionatul (nu turul de campionat, ci pana la vara viitoare, nici macar in etapa 34, cu Brasovul, chiar daca vom promova) si voi urmari meciurile fie la televizor, fie pe internet. Si cine mai incepe cu propuneri de sex oral sau isi etaleaza cunostintele de ginecologie la adresa mamicilor sau nevestelor adversarilor ori arbitrilor are promis un fard natural si persistent.

rapid19pancu
    Member

eu zic un 2-0 pt echipa noastra draga…ce naiba doar in amical i-am batut la pas :D lejer :)

CIPIKA
    Member

parerea mea ste ca echipa asta nu are atata valoare cum spun alti si la meciul cu petrolul a jucat bine prima repriza dar sa nu uitam ca nici petrulul nu e o echipa de valoare.E mai slaba ca anul trecut
    batem la cel putin doua goluri diferenta

dragos
    Member

Chiajna este un fel de Prefab 2, din multe puncte de vedere…….iata cateva: s-a investit destul de mult in baza sportiva; are un antrenor cu nume si un portar cu nume……a promovat din “C” si sunt ambitiosi.

ultrasro
    Member

Jucam cu calm, doar nu suntem animale si le dam 4 sa le ajunga!

Radu Dobrin
    Member

@cameliu wrote:

@Radu Dobrin wrote:

Radu e vorba de sport.ro!
    Tv Sport is altii…, Telesport altii…, SportKlub altii… etc.

Cind ma gindesc cat fotbal se da in Romania… la liber (aproape)…

esti sigur?…la mine canalul (in epg) e tv sport, dar sigla de pe ecran e sport.ro….

una peste alta, nici nu are importanta..din partea mea poate sa fie si al jazeera…numai sa ii vedem…

Zibling
    Member

@ultrasro wrote:

Jucam cu calm, doar nu suntem animale si le dam 4 sa le ajunga!

Zici ca ai decupat acest mesaj din reclama de la “Ciucas” 😆

ovidiu
    Member

@dragos wrote:

Chiajna este un fel de Prefab 2, din multe puncte de vedere…….iata cateva: s-a investit destul de mult in baza sportiva; are un antrenor cu nume si un portar cu nume……a promovat din “C” si sunt ambitiosi.

Va rog eu mult nu amintiti de prefab …
    Cand ma gandesc ce am patit in turul campinatului trecut cu ei in Regie …

Sper ca in acest meci sa obtinem victoria si sa urcam in clasament.

In rest … numai de bine

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 63 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.