13.04.2004 Sportul Studentesc – Dacia Mioveni 3-2

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 13.04.2004 Sportul Studentesc – Dacia Mioveni 3-2

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 66 total)
  • Author
    nicu
    Member

La cat incepe?
    Daca e la ora rezonabila pentru mine cine ma tine la curent cu minutul si scorul?:)
    N

Tavi
    Member

Nicule, normal ar fi sa inceapa la 11 (ora locala) eu o sa ma intalnesc cu Nelu sa venim la stadion.

Habar n-am cine o sa fie la “butoane”, dar daca va fi cineva il vom anunta prin telefon sa posteze.

O sa fie un fel de “Ghitzulescu”. 😉

cameliu
    Member

eu o sa fiu pe faza… sper ca va fi cineva pe forum…

nicu
    Member

11-9 ore = 2 noaptea. Poate prind inceputul, dar nu mai mult.
    GO SPORTUL GO!!!!

07Ex
    Keymaster

Meciul va incepe la ora 11 si va avea urmatoarea brigada de arbitri:

Marius Bocaneala (centru) Alex Drogeanu, Mihai Pais (tusieri)

Cainele
    Member

@97SiR wrote:

Meciul va incepe la ora 11 si va avea urmatoarea brigada de arbitri:

Marius Bocaneala (centru) Alex Drogeanu, Mihai Pais (tusieri)

pentru mine o nebuloasa numele astea….sper sa nu ne manance nervii 8)

ion
    Member

credeti ca mai are vreo importanta ce vom face de acum inainte?
    Daca vom promova nu vom mai avea lot sau in cazul fericit vom fi tinuti in lesa de RRRRRapid si Becalimasii!
    Cind i se nazare(puteam sa folosesc alt termen)mai tranfera alt jucator!Ce putem face ?Decit sa devenim slugile lor eu cred ca ar fi mai bine sa ne desfiintam!!!Cu un stapin ca Siman (nu stiu cum sa-l mai jignesc- am epuizat termenii civilizati) vom arata in curind precum africanii subnutriti
    din reportajele de la TV.

adi
    Member

normal ca are importanta ce vom face in continuare, ca doar n-o sa-i lasam pe iuda becariotul si complicii sa desfiinteze clubul. banii iudei sau becarrapidistilor nu pot cumpara niciodata atasamentul meu fata de club, si fac pariu ca toti suntem in aceeasi situatie.
    ovidiu, florin, ce se intampla cu asociatia? o facem acum sau post-mortem? transferul lui kiki m-a enervat la culme, si vad ca nu sunt singurul, asa ca hai sa profitam acum si sa ne organizam cumva.

ion
    Member

informativ doar:
    cererea initiala s-a aprobat dar s-a ratacit(cam incredibil daca ne gindim ca pe baza ei noi vom face o asociatie!)
    apoi Ovidiu a retrimis ieri parca cererea pe fax si asteptam raspuns
    Eu zic ca saptamina viitoare 4 oameni bine intentionati sa mearga personal si sa vada ce se intimpla live.Eu voi fi unul din ei Astept alte inscrieri

Anonymous
    Member

eu zic 4-0 ne vedem miine la meci! haide sportul!

dragos
    Member

fratilor, ne vom vedea maine la stadion si vom merge si in deplasari, caci ce sa-i faci??, ne-a intrat “microbul studentesc” in sange si nu putem scapa de el, insa lucrurile nu vor mai fi la fel atata timp cat siman ne va conduce…….. vom avea parte de bucurii, dar si de dezamagiri deopotriva.
    nu ne punem contra vantului, dar ceva-ceva trebuie SPUS…..dar cui???

Radu Dobrin
    Member

bun venit pe forum, ASHU! :)

nicu
    Member

Succes azi,
    FORZA SPORTUL!!!!

cameliu
    Member

Nimic despre meci?

Radu Dobrin
    Member

hmm..nu prea…si nimeni pe yahoo :? :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 66 total)
  • The topic ‘13.04.2004 Sportul Studentesc – Dacia Mioveni 3-2’ is closed to new replies.