13.04.2004 Sportul Studentesc – Dacia Mioveni 3-2

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 13.04.2004 Sportul Studentesc – Dacia Mioveni 3-2

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 66 total)
  • Author
    multi
    Member

@cameliu wrote:

Nimic despre meci?

O sa-l sun pe Ovidiu imediat ce vine pauza… Stati prin preajma !

cameliu
    Member

Eu ramin pe faza!
    Radu a plecat sa joace fotbal…

Poate transmite meciurile Radio Oltenia… Dar cine-l prinde…

multi
    Member

N-a venit pauza , inca , e minutul 40…
    Sinteza e urmatoarea : echipa joaca mai bine decat in tur , apararea ceva mai cu emotii … Cireasa de pe tort e ca scorul e 3-0 (s-a dus naibii pronosticul meu , nu eram chiar atat de optimist!) iar golurile le-a dat Mazilu (5,15,20), ultimele doua cu capul !
    Cat despre atmosfera…din ce se auzea la telefon…harmalaie, cred ca e primavara si-n Bucuresti si oamenilor le-a cam fost dor de fotbal.

cameliu
    Member

Promitator inceput…

multi
    Member

Din pacate doar inceputul a fost promitator pina acum…pentru ca e 3-2 dupa o repriza in care au dominat cei de la Dacia si au marcat pe doua greseli de aparare…
    Pe cand vorbeam cu Ovidiu am prins in direct o bara a lui Gigel (mi se pare ca din pasa lui Pulhac , intrat in cursul reprizei a doua si care a mai schimbat cate ceva din cursul jocului , in sensul ca am pus din nou mana pe haturi)

multi
    Member

Apropo de pronosticuri…cred ca s-au dus naibii toate…nimeni parca n-a fost atat de pesimist incat sa creada ca o sa primim azi tot atatea goluri cat in tot turul

cameliu
    Member

Astept finalul….

cameliu
    Member

Nu-i gata?

multi
    Member

Gata , 3-2!

cameliu
    Member

si cu astia ne-am chinuit acasa…. 😳

multi
    Member

Meciul a mai avut o mare ratare a lui Varga si cu asta s-a cam terminat …
    Bine ca i-am dovedit , astia se pare ca venisera tare motivati…
    Cat despre panduri, zice Ovidiu ca ar fi batut cu penalty in min 90. Probabil ca asa se va desfasura treaba de-acu’ inainte.
    Una peste alta eu raman cu impresia ca tot n-avem adversar si sper ca erorile din aparare (il las pe Ovidiu sa vi le povesteasca , sa nu-i iau tot materialul) sa fi fost doar accidente.

adi
    Member

am batut cu emotii … bine macar ca ne-am trezit la 3-2 … apararea e visatoare … parca n-aveau vlaga dupa iuresul din prima repriza … doamne ajuta.

Tavi
    Member

Nici n-am apucat sa ne dezmortim bine ca era deja 3-0 :) , in schimb au reintrat baietii in vacanta si au lasat-o moale de tot :( in conditiile in care Dacia a aratat ca este o echipa de pe locul 3 totusi (cinste lor ca nu au cedat psihic, pentru ca la un moment dat parea ca vom marca la fiecare atac).

Jean Barbu s-a impus binisor la mijlocul terenului iar Tibi Balan mi s-a parut un pic obosit iar in repriza a doua a si fost schimbat.

Cu toate astea victoria nu poate fi pusa la indoiala chiar daca scorul n-o arata, au mai fost ocazii destule pentru noi in repriza a II-a (inclusiv o bara a lui Gigel … cred).

Sugestie: sa schimbam peluza la pauza ca baietii joaca numai la peluza unde stam noi 😆

PS M-am mai linistit … nu e asa haos la echipa dupa atatea schimbari/plecari. Oricum asteptam cu interes vanzarea lui Siman! 😈 … pentru ca intr-un final se va vinde pe el insusi 😉

cameliu
    Member

Pina una alta am luat intr-o repriza tot atitea goluri cite am luat in tot turul…

07Ex
    Keymaster

@multi wrote:

N-a venit pauza , inca , e minutul 40…
    Sinteza e urmatoarea : echipa joaca mai bine decat in tur , apararea ceva mai cu emotii … Cireasa de pe tort e ca scorul e 3-0 (s-a dus naibii pronosticul meu , nu eram chiar atat de optimist!) iar golurile le-a dat Mazilu (5,15,20), ultimele doua cu capul !
    Cat despre atmosfera…din ce se auzea la telefon…harmalaie, cred ca e primavara si-n Bucuresti si oamenilor le-a cam fost dor de fotbal.

Nu inteleg insa dece a trebuit deschis un nou thread din moment ce exista deja unul pentru meciul de astazi. 😮
    Forumul asta a inceput sa aibe prea multe posturi pe acelasi subiect si vad ca lumea nu intelege ca lucrul asta ocupa mult spatiu. 😥

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 66 total)
  • The topic ‘13.04.2004 Sportul Studentesc – Dacia Mioveni 3-2’ is closed to new replies.