13.04.2004 Sportul Studentesc – Dacia Mioveni 3-2

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 13.04.2004 Sportul Studentesc – Dacia Mioveni 3-2

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 66 total)
  • Author
    multi
    Member

@97SiR wrote:

@multi wrote:

N-a venit pauza , inca , e minutul 40…
    Sinteza e urmatoarea : echipa joaca mai bine decat in tur , apararea ceva mai cu emotii … Cireasa de pe tort e ca scorul e 3-0 (s-a dus naibii pronosticul meu , nu eram chiar atat de optimist!) iar golurile le-a dat Mazilu (5,15,20), ultimele doua cu capul !
    Cat despre atmosfera…din ce se auzea la telefon…harmalaie, cred ca e primavara si-n Bucuresti si oamenilor le-a cam fost dor de fotbal.

Nu inteleg insa dece a trebuit deschis un nou thread din moment ce exista deja unul pentru meciul de astazi. 😮
    Forumul asta a inceput sa aibe prea multe posturi pe acelasi subiect si vad ca lumea nu intelege ca lucrul asta ocupa mult spatiu. 😥

Scuze , m-a luat mana pe dinainte cand am auzit ca e 3-0 si nu mai stiam cum s-o zic mai repede…
    Daca mai asteptam putin si se facea 3-2 nu mai eram asa de emotionat si foloseam ala gata deschis…de fapt acolo incepusem corespondenta de azi…
    Bine , eu sper ca sa mai am motive sa ma emotionez de la rezultate de-astea bune , chiar daca mai consum ceva spatiu suplimentar :)

nicu
    Member

Bina ca am castigat. Importante sunt punctele pana la urma.
    FORZA SPORTUL!

dragos
    Member

am jucat prima repriza ca o echipa de div.”A” si o repriza ca o echipa de “B”…..chiar daca in repriza secunda am avut o ratare 1:1 varga cu portarul ilie si o bara……fotbalul se joaca pe goluri, insa am tremurat serios pana la final……apararea mai are de lucrat, pt. ca lipsa lu’ galamaz si a lu’ kiki se SIMTE RAU!!!!
    sa speram, ca vom invinge mereu!!!!!

dragos
    Member

la meci au asistat urmatorii: hagi, gica popescu, tomescu, dan petrescu, cezar zamfir, kiki, gala, negru, victor becali……..

07Ex
    Keymaster

Merci! Ce folos daca la meciurile Sportului asista atatea personaje cu nume daca angajatii clubului se plang ca nu si-au primit banii de nu stiu cand iar jucatorii cei mai buni ne pleaca cum au ocazia.
    Mai bine decat sa-l avem pe Hagi in tribuna l-am avea pe Hagi ca investitor.

dragos
    Member

@97SiR wrote:

Merci! Ce folos daca la meciurile Sportului asista atatea personaje cu nume daca angajatii clubului se plang ca nu si-au primit banii de nu stiu cand iar jucatorii cei mai buni ne pleaca cum au ocazia.

asa, asa….la fel zic si eu; corect.

@97SiR wrote:

La stadion nu mai exista angajati ai clubului toti sunt platiti de arhitectura… sunt bugetari acum.

Ultras
    Member

Soferul a ramas singurul angajat al lui Siman. Si i-a cumparat obiectul muncii: un autocar de la Tinerimea Romana. Se pare ca a platit pe el 150 de milioane de lei. 😆

Giani
    Member

Scuze ca nu am putut fi la meci si nici la tastatura, motive personale m-au obligat sa raman cuminte home si sa aflu rezultatul final prin telefon, de la Ovidiu. In alta ordine de idei, prazarii batura in minutul 87 dintr-un penalti cum nici la chetrishica nu se da (numai mazeta scroturilor l-a vazut corect). In plus, aceeasi mazeta spune ca Sandoi e convins ca va promova, pe motiv ca noi am luat intr-un meci atatea goluri cate am incasat tot turul. Poate ca ne-am facut norma din prima etapa… 😆

Ultras
    Member

Ai ajuns sub papuc… Nasol! 😥

dragos
    Member

@Giani wrote:

Scuze ca nu am putut fi la meci si nici la tastatura, motive personale m-au obligat sa raman cuminte home… 😆

te-am dat lipsa la apel…………………oricum, bine ca te-ai SIMTIT BINE – a meritat, nu??????
    ai grija ca pe viitor, sa-ti stabilesti “ramanerea acasa” in alta zi decat cea a meciului…….sau dupa meci…….

Tavi
    Member

@Giani wrote:

Scuze ca nu am putut fi la meci si nici la tastatura, motive personale m-au obligat sa raman cuminte …

Sper ca n-ai dat mana cu Dragos 😆 😆

Giani
    Member

@dragos wrote:

@Giani wrote:

Scuze ca nu am putut fi la meci si nici la tastatura, motive personale m-au obligat sa raman cuminte home… 😆

te-am dat lipsa la apel…………………oricum, bine ca te-ai SIMTIT BINE – a meritat, nu??????
    ai grija ca pe viitor, sa-ti stabilesti “ramanerea acasa” in alta zi decat cea a meciului…….sau dupa meci…….

Scuze, tata! accident! Nu a fost nimic programat.

ultrasro
    Member

Le-a platit salariul imediat dupa meci si le-a promis jucatorilor si cate 200 de dolari prima pentru victoria cu Dacia…. banii de prima urmau sa fie platiti pana la meciul cu Rarora…. ca sa-i motiveze pentru meciul urmator …. :)

A promis si prima de 3000 usd in caz de promovare….

07Ex
    Keymaster

Merci mult Ovidiu pentru informatii. Sper ca de data asta sa le dea banii de prime si de promovare (daca promovam) la timp.

In alta ordine de idei merci pentru faptul ca ai adus din nou topica mesajului la fotbal ca vad ca unii (nu vreau sa numesc pe nimeni 😉 ) cam incepusera sa devieze de la subiectul initial al postului.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 66 total)
  • The topic ‘13.04.2004 Sportul Studentesc – Dacia Mioveni 3-2’ is closed to new replies.