13.04.2004 Sportul Studentesc – Dacia Mioveni 3-2

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 13.04.2004 Sportul Studentesc – Dacia Mioveni 3-2

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 66 total)
  • Author
    Cainele
    Member

@Giani wrote:

Scuze ca nu am putut fi la meci si nici la tastatura, motive personale m-au obligat sa raman cuminte home si sa aflu rezultatul final prin telefon, de la Ovidiu. In alta ordine de idei, prazarii batura in minutul 87 dintr-un penalti cum nici la chetrishica nu se da (numai mazeta scroturilor l-a vazut corect). In plus, aceeasi mazeta spune ca Sandoi e convins ca va promova, pe motiv ca noi am luat intr-un meci atatea goluri cate am incasat tot turul. Poate ca ne-am facut norma din prima etapa… 😆

Ti-a pus catuse???? 😆 😆 😆

Cainele
    Member

Imbucurator este faptul ca vine din ce in ce mai multa lume pe stadion…in ritmul asta peste 2 luni il luam pe siman sa stea in…poala noastra 😆

07Ex
    Keymaster

@Cainele wrote:

Imbucurator este faptul ca vine din ce in ce mai multa lume pe stadion…in ritmul asta peste 2 luni il luam pe siman sa stea in…poala noastra 😆

Care lume vine la stadion ca din cate am vazut in caseta tehnica la meci au fost doar 300 de spectatori.

Ultras
    Member

Nu asculta ce spune “caseta”. Din cate am inteles in peluza noastra au fost cel putin 100, iar in cea dinspre Crangasi cel putin 200 (veniti majoritatea de la Mioveni)

ultrasro
    Member

In peluza noastra au fost vreo 200, in cealalta cam la fel, iar la tribuna au fost cam 600…… deci au fost aproape 1000 de spectatori….

dragos
    Member

@Tavi wrote:

@Giani wrote:

Scuze ca nu am putut fi la meci si nici la tastatura, motive personale m-au obligat sa raman cuminte …

Sper ca n-ai dat mana cu Dragos 😆 😆

la ce te referi???
    dom’ne eu am fost prezent la meci……..

Tavi
    Member

@dragos wrote:

@Tavi wrote:

@Giani wrote:

Scuze ca nu am putut fi la meci si nici la tastatura, motive personale m-au obligat sa raman cuminte …

Sper ca n-ai dat mana cu Dragos 😆 😆

la ce te referi???
    dom’ne eu am fost prezent la meci……..

de acord cu tine … am si dat mana, asa ca de la insurat la viitor insurat … io ma refeream la faptul ca cine da mana cu tine ia virusu’ (d’aia a chiulit Giani 😆 😆 😆 )

dragos
    Member

poate are un anti-virus…..

Tavi
    Member

😆 ramane de vazut … ca daca i-a facut deja hardu’ praf nu stiu cine il mai ajuta 😆

dragos
    Member

daca softu’ este bun, il poate repara….daca nu, ramane cu mouse-u’

Cainele
    Member

@dragos wrote:

daca softu’ este bun, il poate repara….daca nu, ramane cu mouse-u’

Si daca nu merge …mouse-ul 😆 😆

Cainele
    Member

Care lume vine la stadion ca din cate am vazut in caseta tehnica la meci au fost doar 300 de spectatori.[/quote]

Am avut dreptate Cazimir ?…ca de obicei fiule ..ca de obicei 😆

Ultras
    Member

Caine, tu ai o obsesie cu Vladimir? Care Vladimir? Sper ca nu Lungu! 😈

Cainele
    Member

@Ultras wrote:

Caine, tu ai o obsesie cu Vladimir? Care Vladimir? Sper ca nu Lungu! 😈

😯 😯 😯 Vladimir?

ultrasro
    Member

Parca esti Borcea cu contractul lui Mariu Niculae :) 😯

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 66 total)
  • The topic ‘13.04.2004 Sportul Studentesc – Dacia Mioveni 3-2’ is closed to new replies.